Dom Expert A.Chwesewicz, J.Iwicki s.c.Adres firmy:
05-090 Raszyn,
Janki, al. Krakowska 12A,
woj. mazowieckie


Kontakt:
tel. +48 22 720 12 42
tel. kom. +48 722 303 111
Email: [email protected]
WWW: www.dom-expert.eu

Godziny otwarcia:

Pn - Pt: 8:00 - 16:00Dom Expert A.Chwesewicz, J.Iwicki s.c.

O firmie


Dom Expert to firma, którą charakteryzuje ponad 20-letnie doświadczenie i pasja. Gdy budujemy i wykańczamy dom, zawsze szukamy najlepszych materiałów i sprawdzonych fachowców. Oferta Dom Expert spełni te oczekiwania i będzie to doskonały wybór szczególnie, gdy chcemy pokryć dach lub zainstalować rynny.

Bogata oferta, fachowe porady

Przygotowana przez Dom Expert oferta jest bardzo szeroka. Znajduje się w niej wszystko, co potrzeba, niezależnie od rodzaju prowadzonych prac. Może być to budowa domu od zera, wykańczanie, czy przebudowa. Dzięki Dom Expert klient zakupi materiały od renomowanych producentów polskich i zagranicznych oraz zasięgnie porad sprawdzonych fachowców. Wiodącą rolę w ofercie firmy pełnią pokrycia dachowe – w tym przede wszystkim dachówka bitumiczna nazywana również gontem bitumicznym. Godny polecenia jest system rynien ciągłych produkowanych bezpośrednio z maszyny pod wymiar na placu budowy. Dom Expert to gwarancja sprawnych dostaw i konkurencyjnych cen na rynku.

Gont bitumiczny

Produktem flagowym, proponowanym przez Dom Expert, jest gont bitumiczny. W ofercie znajdują się pokrycia renomowanych producentów, takich jak IKO, Owens Corning, GAF i CertainTeed. Dzięki temu klient może wybierać w szerokiej ofercie kształtów i kolorów dachówek bitumicznych. Wszyscy wymienieni producenci to światowi potentaci produkcji gontów. Równie ważne są także akcesoria dachowe, takie jak systemy wentylacji kalenicowej, wywietrzniki połaciowe, kominki wentylacyjne, membrany podkładowe pod gont, uszczelniacze asfaltowe itd. Dodatki te zapewniają kompleksowość oferty dla dachów krytych gontem bitumicznym.

System rynien ciągłych

Kolejną specjalnością firmy Dom Expert jest system rynien aluminiowych ciągłych. Został on wprowadzony w USA w latach 60. XX wieku. To unikalne rozwiązanie pozwala na wytwarzanie rynien dowolnej długości bezpośrednio z maszyny, na placu budowy. Oczywiście nie wyklucza to możliwości montażu rynien z kilku odcinków. Produkcja odbywa się praktycznie bez odpadów. Jako materiał podstawowy stosowana jest wysokiej jakości blacha aluminiowa, powlekana piecowo farbami akrylowymi, która w czasie profilowania kształtu nie doznaje jakichkolwiek uszkodzeń czy odprysków. Zamiennie można również stosować blachę stalową. Rynny wytwarzane w tym systemie mają charakterystyczny kształt gzymsu, a rury spustowe – kształt prostokąta. Montowane są one za pomocą wieszaków wewnętrznych, niewidocznych z dołu. Zalety systemu rynien ciągłych to estetyka, błyskawiczny montaż i wysoka trwałość. Rynny te bowiem nie korodują oraz są szczególnie wytrzymałe na temperatury ekstremalne – w przeciwieństwie do PVC aluminium doznaje tylko niewielkich odkształceń w wyniku działania dużych różnic temperatur. System rynien ciągłych to sprawdzony i niezawodny sposób na ich montaż. Jego prostota i skuteczność pozwala na duże oszczędności czasu i pieniędzy, a dowolność długości rynien pozwala dostosować ich konstrukcję do rozmaitych kształtów dachu.

Szeroki asortyment

W ofercie firmy Dom Expert znajdują się także inne produkty dekarskie, zawsze najwyższej jakości i w konkurencyjnej cenie. Są to:

• Podsufitka dachowa

Podczas budowy lub przebudowy dachu istotną rolę odgrywa podsufitka, czyli inaczej podbitka dachowa. Jest to element wykończenia dachu, który ma znaczenie estetyczne i praktyczne. Stanowi ozdobę dachu jednocześnie chroniąc go przed zniszczeniem i zawilgoceniem, a także zabezpiecza przed zagnieżdżeniem się ptaków. Podsufitka montowana jest bezpośrednio do krokwi dachowej lub prostopadle do ściany domu. Podbitki dachowe wykonywane są z różnych materiałów – od drewna przez blachę i PCV. Najpopularniejsze są jednak podsufitki winylowe i właśnie takie oferuje Dom Expert, proponując klientom sprawdzone produkty firm Boryszew lub Royal Soffit. Spełniają one najwyższe standardy nowoczesnego budownictwa, pasują do różnych konstrukcji dachów raz charakteryzuje je najlepszy stosunek jakości do ceny.

• Papy dachowe

Oprócz gontów bitumicznych firma Dom Expert oferuje również wysokiej jakości papy jako materiały pokryć dachowych. Produkty te cieszą się dużą popularnością ze względu na rozsądną cenę, wysoką szczelność raz wytrzymałość na uszkodzenia i wysokie temperatury. Papy oferowane przez Dom Expert spełniają wymogi nowoczesnego budownictwa i pochodzą od sprawdzonego producenta Technonicol. W ofercie znajduje się szeroka gama produktów, m.in. papy oksydowane, papy tradycyjne, papy wierzchniego krycia z dodatkiem SBS, czy papy podkładowe modyfikowane SBS. Dom Expert zapewnia kompleksową obsługę, doradztwo i dostarczenie papy do klienta w krótkim czasie.

• Okna dachowe

W dachu nierzadko instaluje się okna, które ze względu na swoją specyficzną konstrukcję muszą być sprawdzone. Dlatego też decydując się na ich zakup warto zaufać firmie Dom Expert, która oferuje wysokiej jakości okna renomowanych producentów – Fakro, Velux oraz Skylight.

• Blacha aluminiowa

Podczas prac dekarskich istotną rolę odgrywa blacha, stosowana w rozmaitych sytuacjach. Dom Expert oferuje wysokiej jakości blachę produkcji amerykańskiej obróbkową oraz do wytwarzania rynien ciągłych. To idealny materiał do obróbek blacharsko-dekarskich, wykonywanych na giętarkach ręcznych. Blacha obróbkowa jest dwustronnie lakierowana w kolorach Royal Brown/biały mat, a blacha do rynien ciągłych dostępna jest w dwóch kolorach Royal Brown lub biały połysk. Produkty te charakteryzuje wysoka jakość i konkurencyjna cena.

• Narzędzia dekarskie

Prace związane z instalacją pokryć dachowych, podsufitek lub rynien ułatwiają narzędzia dekarskie. Szeroką gamę tego typu produktów oferuje Dom Expert, dystrybuując narzędzia sprawdzonego, amerykańskiego producenta Malco. Wśród nich znajdują się zarówno uniwersalne produkty stosowane powszechnie w budownictwie oraz specjalistyczne, przeznaczone do montażu ściśle określonych produktów. Jakość narzędzi ma wpływ na poziom wykonawstwa, warto więc zaopatrzyć się w jak najlepsze tego typu produkty. W ofercie Dom Expert znajdują się m.in. Zaciskacze, nacinarki, ściskarki, cęgi proste, cęgi kątowe, karbowacze, nitownice, dziurkacze, nożyce do blach i wiele innych.

• Giętarki ręczne

Do precyzyjnej i efektywnej obróbki blacharskiej niezbędny jest odpowiedni sprzęt. Skutecznym narzędziem do wykonywania tego typu prac są giętarki ręczne. Pozwalają one na sprawną obróbkę materiału, bez względu na jego charakter. Dom Expert oferuje sprawdzone giętarki renomowanej, amerykańskiej firmy Tapco. Dostępne są dwa modele Max – 20 oraz Supermax. Oba urządzenia charakteryzuje niewielka masa i łatwość składania, dzięki czemu doskonale nadają się do transportu oraz pracy na budowie. Ponadto do giętarek Dom Expert oferuje również akcesoria, takie jak nóż rolkowy, kątomierz i formiarkę rolkową.

Dom Expert to gwarancja nowoczesnego i bezpiecznego dachu oraz elewacji. Pełna oferta dostępna jest na stronie www.dom-expert.eu

Produkty i Usługi


  • Gonty bitumiczne
  • Rynny
  • Blacha aluminiowa
  • Podsufitki
  • Papy
  • Okna dachowe
  • Narzędzia ręczne
  • Giętarki ręczne

Słowa kluczowe: dom expert, papy, rynny, blachy aluminiowe, pokrycia dachu, pokrycia na dach, remont dachu, okna dachowe, giętarki ręczne, narzędzia ręczne, podsufitki,