Sicher Bautechnik Sp. z o.o.Adres firmy:
97-200 Tomaszów Mazowiecki,
ul. Milenijna 12/14,
woj. łódzkie


Kontakt:
tel. 42 237 19 00
Email: [email protected]
WWW: www.sicher-bautechnik.com

Sicher Bautechnik Sp. z o.o.

O firmie


Firma Sicher Bautechnik Sp. z o.o. wywodzi się z Przedsiębiorstwa Produkcyjno Usługowo Handlowego Rembor Sp. z o.o. W listopadzie 2008 roku firma przejęła znak towarowy i markę Sicher Bautechnik i na bazie własnych piasków uruchomiła produkcję suchej chemii budowlanej. W związku z dynamicznym rozwojem Zakładu Produkcyjnego Sicher Bautechnik w latach 2009-2010 Zarząd firmy postanowił, że będzie on stanowił oddzielną spółkę.

Bardzo dobra jakość produktów, terminowość a co najważniejsze zadowolenie klienta to priorytety firmy Sicher Bautechnik Sp. z o.o.. Jest to możliwe dzięki dobrej organizacji pracy, zgranemu zespołowi i wykwalifikowanej kadrze. To dzięki nim jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom produkty, które spełnią ich oczekiwania.

Posiadamy bardzo szeroką ofertę produktową: kleje do płytek ceramicznych, zaprawy, podkłady podłogowe, gipsy i gładzie, grunty, masy podkładowe, tynki i farby; w swej bogatej ofercie posiadamy również kompletny System Ociepleń ścian zewnętrznych budynków (złożony system zewnętrznej izolacji cieplnej z wyprawami tynkarskimi (ETICS)).

Firma Sicher Bautechnik Sp. z o.o. jest laureatem godła Odkrycie Roku ogólnopolskiego konkursu Laur Klienta 2013, laureatem Złotych Certyfikatów Rzetelności wydawanych przez Krajowy Rejestr Długów – zarówno w 2015 jak i 2016 roku; znalazła się również na prestiżowej liście (odnotowując jeszcze lepszy wskaźnik wzrostu przychodu, niż w roku poprzednim) „najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm” w rankingu Gazele Biznesu 2016 ogłoszonym przez Puls Biznesu. Rok 2017 również nie skąpił wyróżnień. Firma Sicher Bautechnik Sp. z o.o. uzyskała nominację do Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” w XXVII Edycji Konkursu na Najlepsze Produkty i Usługi dla Złożonego Systemy Izolacji Cieplnej z Wyprawami Tynkarskimi; w ogólnopolskim konkursie budowlanym Orły Polskiego Budownictwa 2017 została zdobywcą I Nagrody w kategorii Producent Chemii Budowlanej; otrzymała godło Top Marka w ogólnopolskim konkursie Laur Klienta 2017. Ze wszystkich tych wyróżnień jesteśmy bardzo dumni.

Formą sprzedaży w naszym przypadku jest obsługa bezpośrednia klienta tradycyjnego (hurtowni, składów budowlanych), do którego docierają nasi Przedstawiciele Handlowi. Stanowią rozbudowany dział – liczba PH to 18 zatrudnionych osób. Działają prężnie na terenie całego kraju.

Dostawy towarów realizowane są zazwyczaj następnego dnia od złożenia zamówienia poprzez firmy zewnętrzne, których pracę koordynuje wewnętrzny dział logistyki.

WASZA SATYSFAKCJA TO NASZ SUKCES!!!

Zapraszamy do współpracy – Zarząd i Pracownicy Sicher Bautechnik Sp. z o.o.

Produkty i Usługi


  • Kleje do płytek ceramicznych
  • Podkłady podłogowe
  • Zaprawy
  • System dociepleń
  • Gipsy i gładzie
  • Grunty
  • Tynk mozaikowy
  • Folia w płynie i elementy przeciwwilgociowe
  • Piaski i żwiry
  • System ociepleń wełna

Artykuły o tej firmie


25.05.2018 | Chemia budowlana
Jeśli zamieszkujesz stary dom, musisz liczyć się...
10.06.2019 | Chemia budowlana
Klej do płytek gresowych i ceramicznych Kerami,...
09.06.2021 | Chemia budowlana
Problemy z mocowaniem płytek na tradycyjne kleje...

Słowa kluczowe: chemia budowlana, sicher, sicher bautechnik, czym docieplić ściany zewnętrzne domu, certyfikowany system dociepleń