JURGA Spółka jawnaAdres firmy:
63-100 Zbrudzewo,
ul. Śremska 134a,
woj. wielkopolskie


Kontakt:
tel. +48 61-28-20-002
Email: [email protected]
WWW: jurga.com.pl

JURGA Spółka jawna

O firmie


Firma JURGA to dynamicznie rozwijający się polski producent i dystrybutor na rynku chemii budowlanej. 20 letnie doświadczenie i operatywne działania na rynkach międzynarodowych pozwoliło na uzyskanie ugruntowanej pozycji w branży chemii budowlanej. Firma powstała w 2000 roku, aktualna siedziba znajduje się w miejscowości Zbrudzewo w Wielkopolsce.

JURGA produkuje i dostarcza profesjonalnym wykonawcom i indywidualnym klientom szeroką gamę chemii budowlanej. Portfolio produktowe z powodzeniem znajduje zastosowanie na każdym etapie prac budowlanych, remontowych a także rewitalizacji i pielęgnacji obiektów budowlanych, oraz obiektów architektury zieleni i środowiska.

Firma wychodzi naprzeciw stale rosnącym wymaganiom klientów. Systematycznie kontroluje i podnosi jakość produktów. Śledzi światowe trendy w dziedzinie logistyki, produkcji, projektowania i wdrożeń. Nieprzerwanie inwestuje w nowe technologie. Oferuje produkty nowoczesne i innowacyjne, które spełniają wymogi współczesnego budownictwa, usprawniając pracę i poszerzając możliwości wykonawców.

Produkty i Usługi


W szerokiej gamie produktów znajdują się m.in.

• Domieszki do zapraw murarskich, tynkarskich i betonu;

• Dodatki do betonu i zapraw;

• Impregnaty na bazie rozpuszczalników i impregnaty na bazie wody,

• Hydroizolacje i wypełnienia, w tym: jedno i dwuskładnikowe polimerowe hydroizolacje pod okładziny ceramiczne;

• Preparaty gruntujące;

• Preparaty czyszczące z serii CLEAN pozwolą pozbyć się zabrudzeń użytkowych z szyb i luster, armatury łazienkowej i kuchennej, fug, kominka, piekarnika czy grilla. Seria CLEAN PROFI przeznaczona jest do usuwania: zanieczyszczeń cementowych i wapiennych, oleju z kostki brukowej, glonów, grzybów, pleśni, sadzy i rdzy z różnego rodzaju powierzchni.

• Farby antykorozyjne, renowacyjno dekoracyjne, kleje, piany poliuretanowe i uszczelniacze oraz szeroka gama produktów uzupełniających.

Serdecznie zapraszamy do współpracy. Szczegóły dostępne są na stronie www.jurga.com.pl

GaleriaSłowa kluczowe: jurga, chemia jurga, chemia budowlana jurga, sprzedawca chemii budowlanej jurga, sprzedaje chemie budowlaną, dodatki do betonu, impregnaty, preparaty, czyszczące, farby, antykorozyjne, antykorozyjna,