P.P.H.U. Kam-Eko Sp. z o.o.Adres firmy:
89-430 Kamień Krajeński,
ul. Chojnicka 8,
woj. kujawsko-pomorskie


Kontakt:
tel. 52 516-18-66
Email: [email protected]
WWW: www.kam-eko.pl

P.P.H.U. Kam-Eko Sp. z o.o.

O firmie


KAM-EKO – producent ogrodzeń systemowych

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „KAM-EKO” Sp. z o.o. z siedzibą w Kamieniu Krajeńskim od 2005 roku proponuje swoim klientom wysokiej jakości produkty w atrakcyjnej cenie. W swojej ofercie posiada m.in. nowoczesne ogrodzenia palisadowe, siatki i panele ogrodzeniowe, słupki ogrodzeniowe, produkty WPC (sztachety, panele) oraz bramy i furtki z wypełnieniem panelem 3 D. Ponadto producent proponuje wszystkie akcesoria niezbędne do tego, aby w prosty sposób zamontować ogrodzenie, bramę i furtkę, włącznie z pełną gamą elementów typu uchwyty mocujące i taśmowe, obejmy do paneli, złączki. Dzięki tak rozbudowanej ofercie firma jest w stanie kompleksowo odpowiedzieć na potrzeby klientów o różnych gustach, potrzebach i budżecie.

Ogrodzenie zabezpiecza nieruchomość, jednak obok tej praktycznej funkcji równie duży nacisk kładziemy dziś na fakt, że jest ono wizytówką nieruchomości i zamieszkujących ją osób. KAM-EKO swoim klientom oferuje rozwiązania, które łączą najwyższą jakość i precyzję wykonania z nienaganną estetyką, a różne możliwości w zakresie kolorystyki, wymiarów i kształtów pozwalają bez trudu dopasować ogrodzenie do każdego obiektu.

Produkty i Usługi


– Ogrodzenia z paneli ogrodzeniowych z przetłoczeniami 3D to propozycja dla tych klientów, którzy oczekują nieprzeciętnej jakości, a zarazem kładą nacisk na ponadczasowy design. Duża wytrzymałość i wieloletnią żywotność ogrodzenia zapewnia odpowiednia ilość przetłoczeń i gęstości drutów (dostępne są rozstawy drutu 50×200 mm i grubości od 3,9 do 5,0 mm). Odporność na niekorzystne działanie czynników atmosferycznych gwarantuje z kolei ocynk oraz malowanie proszkowe. Oprócz samych paneli, system ogrodzeniowy obejmuje też słupki z obejmami oraz bramy i furtki z wypełnieniem panelami 3D, dzięki czemu bez trudu można stworzyć stylowe ogrodzenie.

– Ogrodzenia z paneli ogrodzeniowych 2 D bez przetłoczeń doskonale wpiszą się w potrzeby klientów stawiających na prostotę i sprawdzą się przy ogradzaniu posesji prywatnych, osiedli, parkingów czy obiektów sportowych. Panel tworzą druty pionowe o grubości 5 mm i podwójne druty o grubości 6 mm, a całość jest ocynkowana i malowana proszkowo na kolor zielony lub grafitowy. Kam-Eko oferuje ponadto wszystkie akcesoria do montażu, m.in. słupki ogrodzeniowe, obejmy czy wszelkiego rodzaju klipsy montażowe.

– Ogrodzenia z siatki plecionej – to bardzo popularne i atrakcyjne cenowo rozwiązanie do ogradzania o dużych gospodarstw, sadów, działek rekreacyjnych lub terenów przemysłowych. Drut, z jakiego wykonuje się siatki, może być pokryty samym ocynkiem lub dodatkowo powlekany PCV, co pozwala skutecznie zabezpieczyć go przed czynnikami atmosferycznymi. Dostępne są różne grubości drutu: fi=2,5 mm; fi=3,0 mm i wielkości oczka: 40 x 40 mm; 50 x 50 mm; 60 x 60 mm (siatki ocynkowane) oraz drut o grubości: fi=3,2 mm; fi=3,6 i wielkości oczek: 40 x 40 mm; 50 x 50 mm; 60 x 60 mm (siatki powlekane PCV). Dopasowanie ogrodzenia do potrzeb ułatwia też zróżnicowana kolorystka, a montaż jest bardzo prosty dzięki rozbudowanej ofercie akcesoriów i słupków.

– Podmurówki betonowe – to propozycja KAM-EKO dla tych klientów, którzy szukają sposobu na jeszcze większe usprawnienie procesu montażu ogrodzenia.
Podmurówka betonowa stanowi solidny fundament dla ogrodzenia i oferowana jest w postaci gotowych elementów ze zbrojonego betonu o wymiarach L = 2,52 m, h = 20 cm. Dodatkowo producent oferuje łączniki metalowe malowane proszkowo na kolory kompatybilne z ogrodzeniami.

– Ogrodzenia palisadowe – są wykonane z aluminium lub stali ocynkowanej i stanowią atrakcyjną nowoczesną alternatywę dla ogrodzeń panelowych czy z siatek. Wyróżnia je wysoka trwałość i staranność wykonania, a ponadczasowe wzornictwo sprawdzi się zarówno jako ogrodzenie klasycznych budynków, jak i minimalistycznych. Nowoczesny rys nadaje tego typu ogrodzeniom wykończenie farbą o satynowej, drobnoziarnistej strukturze. Oprócz sztachet KAM-EKO oferuje też listwy montażowe, słupki, kraty ozdobne, a także ramy do furtek i bram.


Słowa kluczowe: kam-eko, kam, eko, kam eko, kameko, panele ogrodzeniowe, panele ogrodzeniowe bez przetłoczeń, słupki ogrodzeniowe, akcesoria montażowe, bramy i furtki, furtki, bramy, furtki panelowe, bramy panelowe, siatka pleciona, siatka zgrzewana, podmurówka, deski tarasowe, sztachety, gabiony ozdobne, gabion,