BENDERS Sp z o.o. ZaginamyAdres firmy:
64-100 Leszno,
ul. Usługowa 17,
woj. wielkopolskie


Kontakt:
tel. kom. 504-212-960
Email: [email protected]
WWW: www.zaginamy.pl

BENDERS Sp z o.o. Zaginamy

O firmie


Cięcie i gięcie blach CNC

Profilowanie nawet do 8 metrów

Firma BENDERS specjalizuje się w gięciu i cięciu oraz nowoczesnych obróbkach blacharskich. Lider w branży oferuje nowoczesne i profesjonalne usługi w zakresie plastycznej obróbki blach. Już od ponad 13 lat firma świadczy swoje usługi na najwyższym poziomie oraz zapewnia szybką realizację powierzonych zleceń. Dzięki nowoczesnym technologiom przedsiębiorstwo może zaoferować m.in. profilowanie materiału nawet do 8 metrów długości.

Nie tylko cięcie blach
Wśród usług, jakie oferuje firma BENDERS znajduje się m.in. wycinanie z blachy oraz gięcie CNC. Sukces i zadowolenie klientów możliwe jest dzięki nowoczesnym technologiom stosowanym w zakładzie oraz obsłudze na najwyższym poziomie, jaką zapewniają wykwalifikowani pracownicy firmy. Wysokie kompetencje załogi przekładają się na mnogość zleceń, jakie firma otrzymuje z terenu całego kraju.

BENDERS rozwija skrzydła
BENDERS nieustannie poszerza zakres prowadzonej działalności z obszaru cięcia blach oraz gięcia i innych prac z tym zwianych. Cięcie blachy nożycami gilotynowymi o długości roboczej 3,1 metra pozwala na obróbkę elementów o grubości do 6 mm dla stali, 4 mm dla stali nierdzewnej oraz 8 mm dla aluminium. Firma dysponuje doskonałym i niezawodnym sprzętem. W ramach oferowanych usług, BENDERS przyjmuje zlecenia m.in. na obróbki blacharskie balkonów, kominów, okien dachowych czy też wykonanie opierzenia dachu. Poza tym przedsiębiorstwo posiada w swojej ofercie także m.in.: rynny uprawowe, dachowe, orynnowanie kwadratowe oraz profile zimnogięte i parapety zewnętrzne.

Doskonałej jakości profile zimnogięte
Wśród doskonale znanych i cenionych produktów firmy BENDERS znajdują się kształtowniki zimnogięte, zwane także profilami zimnogiętymi, które w znacznym stopniu ułatwiają prace budowlane. Stosowane są m.in. podczas budowy płatwi dachowych oraz rygli ściennych. Dostępne na specjalne życzenie klientów profile dostępne są w rozmaitych kształtach, nawet takich jak Z, C i S. Charakteryzują się dużą wytrzymałością i sztywnością. Profile zimnogięte produkowane są ze stali o wysokiej granicy plastyczności. Ten niezniszczalny kątkownik stalowy gięty na zimno może być wykonany z blachy o minimalnej grubości 0,50 mm i maksymalnej 3,00 mm. Długość wytworzonego elementu może mieć nawet 8,2 metra.

Gięcie na zimno
BENDERS stosuje w swoich procesach zaawansowane technologicznie maszyny, dzięki czemu oferować może produkty, które powstają na bazie nowoczesnych procesów. Wśród nowatorskich i innowacyjnych technologii stosowanych w przedsiębiorstwie znajduje się m.in. gięcie na zimno, które pozwala wykorzystać maszyny pracujące z dużą siłą i dokładnością. Gięcie na zimno nie powoduje wytworzenia odkształceń oraz jest gwarancją i zachowaniem odpowiedniej twardości i plastyczności materiału. Za pomocą tego procesu wykonywane są m.in. kształtowniki.

Z pełną ofertą firmy BENDERS można zapoznać się na stronie: www.zaginamy.pl

Produkty i Usługi


OFERTA

Rynny dachowe
Cięcie blach
Rynny uprawowe
Parapety zewnętrzne
Rynny kwadratowe
Profile zimnogięte
Gięcie blach
Obróbki blacharskie


Słowa kluczowe: obróbki blacharskie, profile zimnogięte, benders, obróbka blach

Nasz newsletter inspiruje

Jeżeli chcesz być na bieżąco z najnowszymi technologiami, produktami i rozwiązaniami budowlanymi zapraszamy do

subskrypcji naszego newslettera!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Creative Heads Konieczny Jackiewicz Sp. J.

FreshMail.pl