Linare Kamil AndrejukAdres firmy:
17-200 Hajnówka,
ul. 3-go Maja 51,
woj. podlaskie


Kontakt:
tel. kom. 505 086 125
Email: [email protected]
WWW: www.linare.pl

Linare Kamil Andrejuk

O firmie


Beton architektoniczny Linare

Firma Linare to jeden z pierwszych producentów elementów z betonu architektonicznego na terenie kraju. Doświadczenie w tym zakresie pozwala na tworzenie produktów wysokiej jakości, terminowość odnośnie zleceń i umów, otwarcie na wyzwania i spełnianie najbardziej wymagających oczekiwań klientów. Linare projektuje i produkuje jedyne w swoim rodzaju, wytrzymałe elementy o dowolnych kształtach, barwach i fakturze. Do najważniejszych produktów firmy należą: donice betonowe, płyty betonowe na ściany, płyty ogrodowe – tarasowe, daszki, parapety oraz ławki i siedziska. Oferta Linare to wyjątkowa struktura, dbałość o detale i wysoka estetyka.

Donice betonowe
Firma Linare produkuje donice betonowe ze wzmocnionego betonu architektonicznego. Donice produkcji Linare cechuje ogromna staranność i estetyka wykonania, jak też trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Ze względu na ciężar i rozmiary nie są narażone na skutki wandalizmu. Piękno betonu architektonicznego, z jakiego zbudowane są donice podkreśla ich porowata faktura. Donice produkowane są również w niestandardowych wymiarach. Firma Linare prowadzi sprzedaż wyłącznie sprawdzonych produktów.

Płyty betonowe na ściany
Produkowane przez Linare płyty betonowe z betonu architektonicznego stosować można zarówno wewnątrz, jak też na elewacjach na zewnątrz budynków. Ich faktura może być gładka lub porowata, posiadają też szeroką paletę barw. Montaż płyt odbywa się w sposób niewidoczny za pomocą specjalnych klejów lub widoczny przy użyciu kołków rozporowych i zaślepek ze stali nierdzewnej. Płyty są dodatkowo impregnowane po montażu, a na życzenie klienta mogą zostać wykonane w niestandardowych rozmiarach.

Płyty betonowe – tarasowe
W zależności od zamówienia klienta (zwykle uzależnionego od projektu zagospodarowania terenu) firma Linare wykonuje niestandardowych rozmiarów płyty ogrodowe. Swój nowoczesny i dekoracyjny wygląd zawdzięczają one surowym wymogom produkcyjnym oraz najwyższej jakości materiałom używanym podczas produkcji. Są one również mrozoodporne. Produkowane przez Linare płyty nadają się również na podjazdy samochodowe. Mogą one być wykorzystywane w przestrzeniach prywatnych, ale też miejskich i przemysłowych.

Parapety i daszki
Wykonywane przez firmę parapety betonowe powstają pod zamówienie klienta. Są one świetną alternatywą dla zwykle stosowanych parapetów innego typu, a mogą być wykonane w pięciu różnych kolorach z trzema różnymi wykończeniami krawędzi. Możliwe jest dostarczenie parapetów o nietypowym kształcie, wszystkie są też impregnowane przed wysyłka. Innym ciekawym elementem są daszki betonowe montowane na ogrodzeniach, zapewniające ciekawy wygląd i wyższą estetykę.

Ławki i siedziska
Produkowane zazwyczaj pod zamówienia, zgodne z wytycznymi projektantów. Ławki betonowe łączone często z drewnem krajowym jak i egzotycznymi gatunkami wpasowują się w miejskie parki jak i w osiedla mieszkaniowe. Siedziska betonowe mogę być również szlifowane i polerowane. Siedziska betonowe mogą przyjmować nawet owalne kształty, przypominające wielkie kamienie.

Więcej informacji na temat oferty firmy Linare można znaleźć na stronie www.linare.pl

Produkty i Usługi


PRODUKTY
Płyty betonowe
Donice betonowe
Dekory betonowe 3D
Meble betonowe
Płyty ogrodowe betonowe


Słowa kluczowe: beton architektoniczny, beton, donice betonowe, płyty betonowe na ściany, płyty betonowe tarasowe, linare