Glass Land Sp. z o.o.Adres firmy:
40-860 Katowice,
ul. Gliwicka 204,
woj. śląskie


Kontakt:
tel. 699 908 660
Email: [email protected]
WWW: www.glassland.pl

Godziny otwarcia:

Pon - Pt: 8:00 do 16:00Glass Land Sp. z o.o.

O firmie


GLASS LAND – innowacyjne rozwiązania w zasięgu ręki

Nasza firma istnieje od 1987 roku, zaczynaliśmy jako zakład szklarski. Wieloletnie doświadczenie wsparte rzetelną wiedzą wykwalifikowanej kadry umożliwiło dalszy rozwój przedsiębiorstwa w dziedzinie importu oraz dystrybucji podnośników próżniowych, robotów i manipulatorów do szkła oraz wynajmu i serwisu urządzeń do transportu szkła.

Podnośniki próżniowe do szkła na miarę potrzeb

Asortyment firmy Glass Land Sp. z o.o. obejmuje szeroki wybór chwytaków próżniowych i manipulatorów do szkła, kamienia, płyt meblowych itp. W ofercie znajdują się profesjonalne urządzenia do transportu i montażu szkła znanych firm, takich jak Quattrolifts, Righetti, Femak oraz KS Schulten. Szeroka oferta proponowanych urządzeń usprawnia proces realizacji wykonywanych prac. Oferowane podnośniki posiadają parametry techniczne, które umożliwiają szklenie na dużych wysokościach, w nierównym terenie, również doskonale sprawdzają się przy szkleniu w niewielkich pomieszczeniach. W rozległym wachlarzu produktowym firmy znajdują się wysokiej jakości modele podnośników wyposażone w podwójny system próżniowy.

Chwytaki/ ssawki próżniowe – szybka praca bez zbędnego obciążenia

Rozbudowany asortyment firmy Glass Land Sp. z o.o. oferuje również chwytaki/ ssawki próżniowe do montażu i transportu szkła firmy Righetti o rozmaitych parametrach pracy i typach zasilania. Proponowane chwytaki próżniowe z zasilaniem akumulatorowym umożliwiają swobodę użytkowania urządzenia bez potrzeby dostępu do zasilania zewnętrznego, z kolei modele chwytaków próżniowych z zasilaniem elektrycznym stanowią doskonałe rozwiązanie w miejscach zasilanych z zewnątrz. Oferowane w kategorii chwytaków próżniowych urządzenia zasilane pneumatycznie o rozmaitej specyfikacji charakteryzują wysokie kryteria mocy udźwigu, połączone z solidnym wykonaniem.

Wysoka jakość i zaawansowane technologie

W naszej ofercie znajduje się duży wybór zaawansowanych technologicznie modeli robotów z dwuobwodowym systemem próżniowym, dźwigów o wszechstronnym charakterze zastosowania w zależności od potrzeb i wymogów, lekkich żurawi budowlach oraz systemów transportowych.
Zastosowanie naszych urządzeń gwarantuje bezpieczną obsługę i pracę ze szkłem, zwiększenie wydajności pracy, oraz obniżenie kosztów pracy.

Wynajem i serwis

Firma Glass Land Sp. z o.o. oferuje również usługi w zakresie serwisowania i wynajmu podnośników próżniowych oraz urządzeń do transportu szkła i okien.

Więcej szczegółów dotyczących oferty na www.glassland.pl

Produkty i Usługi


  • Podnośniki próżniowe do szkła i okien
  • Wózki
  • Chwytaki
  • Roboty
  • Ssawki

Słowa kluczowe: glass land, glassland, glass, land, szkło, podnośniki próżniowe, podnośniki do szkła, podnośniki do okien, urządzenia na wynajem, przenośne podnośniki, przenośne podnośniki próżniowe, podnośniki montażowe,