Wigmors Urządzenia chłodnicze i klimatyzacyjneAdres firmy:
51-117 Wrocław,
ul. Irysowa 5,
woj. dolnośląskie
Zobacz na mapie


Kontakt:
tel. 71 326 5000
Email: [email protected]
WWW: www.wigmors.pl

Godziny otwarcia:

Pn: 08:00-17:00
Wt: 08:00-17:00
Śr: 08:00-17:00
Cz: 08:00-17:00
Pt: 08:00-17:00Wigmors Urządzenia chłodnicze i klimatyzacyjne

O firmie


Urządzenia chłodnicze i klimatyzacyjne

Największa sieć hurtowni chłodniczych w Polsce

Firma WIGMORS działa na rynku od 1981 roku i jest obecnie jednym z największych dystrybutorów urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych w Polsce. W ofercie hurtowni znajdują się tysiące produktów znanych światowych marek – od niewielkich akcesoriów po kompletne instalacje.

Doradztwo, montaż i serwis
Poza bogatą gamą urządzeń w ofercie firmy WIGMORS znajduje się naprawa i serwis urządzeń chłodniczych, a także naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Doświadczeni pracownicy służą również profesjonalnym doradztwem technicznym i doradzają w zakresie doboru najodpowiedniejszych rozwiązań, zarówno standardowych, jak też nietypowych.
WIGMORS posiada certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2015. 

Agregaty i sprężarki
Firma FIGMORS oferuje również usługę komplementacji i montażu agregatów skraplających i zestawów sprężarkowych, które mogą być wykonane zgodnie z indywidualną specyfikacją odbiorcy. Przedsiębiorstwo korzysta z podzespołów najlepszych światowych producentów.
Firma Wigmors uruchomiła pierwszy w Polsce skład sprężarek Danfoss Secop, cieszących się bardzo dużym zainteresowaniem. WIGMORS posiada także doskonale zaopatrzony skład sprężarek Frascold, które również należą do niezwykle popularnych i niezawodnych urządzeń.

Tylko znane i sprawdzone marki
Wśród oferowanych urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych znajdują się wyroby znanych producentów. Współpraca z najlepszymi dostawcami sprawia, że wszystkie dostarczane przez firmę WIGMORS rozwiązania są niezawodne, a części zamienne dostępne bardzo szybko. Dystrybutor oferuje produkty różnorodnych marek, m.in.: Danfoss, Danfoss Maneurop, Secop, Rectorseal, Bjornax, Du Pont, Honeywell, Frascold, Copeland, Bitzer, Bristol, Aspera, SER, CEME, Johnson Controls, Alco, GAR, Nara Controls, ESK Schultze, Carel, Geco, Feinrohren, Mobius, L’Isolante K-Flex, Boryszew, McQuay International, Sanyo, Mastercool, CPS Products, Extech Instruments, Refco, Shineyear, Wigam, Klimax System Cold, Igloo i wielu innych.

Komponenty chłodnicze i przemysłowe
WIGMORS posiada status Premium Partnera firmy Danfoss i jest jednocześnie Autoryzowanym Centrum Dystrybucji komponentów automatyki przemysłowej Danfoss. Oferowane produkty znajdują zastosowanie w różnorodnych instalacjach przemysłowych. Firma jest również przedstawicielem włoskiej firmy C.E.M.E., będącej jednym z największych producentów zaworów oraz pomp elektromagnetycznych. WIGMORS oferuje dodatkowo elektroniczne przyrządy pomiarowe marek Fieldpiece i Extech Instruments.

Doskonała dostępność dzięki sieci hurtowni
Zadowolenie klientów firmy WIGMORS wynika z bardzo dobrej jakości oferowanych urządzeń oraz komponentów, a także doskonałej i szybkiej dostępności do produktów, dzięki sieci hurtowni chłodniczych, która obejmuje większość obszaru Polski. WIGMORS dysponuje również własną flotą samochodową, która gwarantuje sprawną dystrybucję. Ponadto firma współpracuje firmami spedycyjnymi, dzięki czemu może oferować atrakcyjne ceny wysyłek.

Wygodne zakupy prze internet
Firma WIGMORS w 2008 roku uruchomiła internetowy sklep chłodniczy, który jest dziś największym sklepem online z branży urządzeń klimatyzacyjnych. Dodatkowo, przedsiębiorstwo uruchomiło serwis tematyczny www.czystyuklad.pl, który pozwala zapoznać się z tematyką czystości urządzeń chłodniczych. Dzięki odpowiedniemu czyszczeniu i dezynfekcji technologii klimatyzacyjnych i chłodniczych możliwe jest przedłużenie żywotności i poprawienie ich wydajności, dlatego firma WIGMORS wprowadziła do oferty preparaty do czyszczenia marki Rectorseal, które od długiego czasu cenione są na polskim rynku.


Z pełną ofertą firmy WIGMORS można zapoznać się na stronie: www.wigmors.pl

Produkty i Usługi


Agregaty chłodnicza

Armatura chłodnicza

Automatyka chłodnicza

Automatyka przemysłowa

Czynniki chłodnicze

Glikole

Klimatyzatory

Kurtyny powietrzne

Meble chłodnicze

Przyrządy i narzędzia serwisowe

Sprężarki chłodnicze

Środki chemiczne

Wymienniki ciepła

GaleriaSłowa kluczowe: chłodnictwo, klimatyzacja, chłodnicze, klimatyzatory, czyszczenie klimatyzacji, dezynfekcja klimatyzacji, automatyka przemysłowa, sprężarki, agregaty chłodnicze, czynniki chłodnicze