Moderntech sp. z o.o.Adres firmy:
09-500 Gostynin,
ul. Kruk 4a,
woj. mazowieckie


Kontakt:
tel. +48 24 361 76 44
Email: [email protected]
WWW: moderntech.pl

Moderntech sp. z o.o.

O firmie


MODERNTECH – solidny producent niezawodnych maszyn komunalnych

Przedsiębiorstwo Moderntech od 2011 roku prężnie działa na polskim rynku jako producent maszyn komunalnych oraz tulei poliuretanowych. Nieustanne zaangażowanie, najwyższa jakość, a także wyznaczanie nowych standardów czyni markę liderem w branży. W ofercie firmy znajduje się oparty o nowoczesną technologię szeroki asortyment urządzeń.

Zamiatarka ZL

Proponowany model zamiatarki ZL dostępny w ofercie producenta wyposażony został w liczne rzędy specjalnie ułożonych szczotek z wysoce odpornego włókna polipropylenowego, dzięki czemu skutecznie usuwa wszelkie zanieczyszczenia. Oferowana zamiatarka ZL została zaprojektowana z myślą o porządkowaniu dużych powierzchni magazynowych jak hale czy parkingi. Proponowany model z powodzeniem sprawdzi się także przy odśnieżaniu rozległych powierzchni ze śniegu lub zmiataniu drobnych elementów w postaci piasku, kamieni czy liści. Konstrukcja zamiatarki ZL wyposażona w stopki podporowe chroniące włosie po zakończeniu pracy zdecydowanie wydłuża żywotność sprzętu. W standardowym wyposażeniu znajdują się trzy rodzaje mocowań: kieszenie na widły, mocowanie typu TUZ II kategorii oraz mocowanie na lemiesz ładowarki. Lekka konstrukcja maszyny umożliwia zastosowanie oferowanego modelu nawet do najmniejszych ładowarek oraz pasuje do niemal wszystkich modeli wózków widłowych. Istnieje także możliwość zastosowania w oferowanym modelu dodatkowego lemiesza poliuretanowego, który pozwala na zgarnianie większych połaci nieczystości.

Zamiatarka ZML

Kolejną propozycję spośród szerokiego asortymentu zamiatarek dostępnych w ofercie marki Moderntech stanowi model ZML zaprojektowany z myślą o małych i dużych przedsiębiorstwach, zarówno prywatnych jak i komunalnych. Oferowana maszyna doskonale sprawdzi się jako narzędzie pomocne w utrzymywaniu czystości na dużych powierzchniach asfaltowych, betonowych, kostce brukowej czy drogach dojazdowych. Model zamiatarki ZML posiada szczotkę opartą na innowacyjnym rozwiązaniu w postaci polipropylenowego lub stalowego włosia. Ponad to maszyna wyposażona została w oryginalne pływające mocowanie, które dostosowuje się do zamiatanego terenu. Sztywna konstrukcja modelu pozwala na odpowiednie dostosowanie szerokości pracy roboczej w zależności od indywidualnych potrzeb. Możliwość rozbudowania zamiatarki ZML o kolejne podzespoły jak: pojemnik na odpady, system zraszania szczotek czy hydrauliczna regulacja kąta pracy wspomagają funkcjonalność maszyny. Standardowym wyposażeniem modelu ZML są mocowania pasujące do większości ładowarek na rynku typu SMS, EURO i TUZ oraz kieszenie na widły. W oferowanych zamiatarkach producenta wszystkie części gumowane zostały zastąpione elementami z poliuretanu gwarantując bezawaryjność i dłuższą żywotność maszyn.

Mieszalnik MT

Inne rozwiązanie w rozbudowanej ofercie maszyn komunalnych producenta stanowi samozaładunkowy mieszalnik do betonu z serii MT. Szerokie możliwości w zastosowaniu urządzenia dedykowanego do mieszana żwiru, betonu lub paszy sprawdzi się szczególnie przy pracach budowlanych z zakresu utwardzania bądź renowacji chodników, kanałów wodnych lub ściekowych oraz gospodarstwach rolnych. Oferowana betoniarka czerpiąc zasilanie z innej maszyny, do której zostanie zamontowana z powodzeniem nadaje się do prac w miejscach pozbawionych dostępu do energii elektrycznej. Mieszalnik został wyposażony w nowoczesne przekładnie oraz silniki zabezpieczone zaworami przelewowymi, gwarantując bezawaryjną pracę maszyny.

Więcej szczegółów na temat produktów firmy na www.moderntech.pl

Produkty i Usługi


  • MASZYNY KOMUNALNE
  • MPBS – NOWOCZESNE SYSTEMY TULEI POLIURETANOWYCH
  • RENOWACJA FELG
  • WYNAJEM AUT ORAZ MASZYN

Słowa kluczowe: moderntech, maszyny komunalne, renowacje felg, sprzedaż części do maszyn, wynajem aut, wynajem maszyn, nowoczesne systemy, tuleje poliuretanowe, mpbs,