Budmar MB Sp. z o.o.Adres firmy:
83-210 Zblewo,
ul. Główna 44 ,
woj. pomorskie


Kontakt:
tel. +48 58 560 90 06
Email: [email protected]
WWW: budmar-mb.pl

Godziny otwarcia:

Pn - Pt: 07:00 - 16:00

Sob: nieczynneBudmar MB Sp. z o.o.

O firmie


Budmar-MB – wszystko dla branży budowlanej w jednym miejscu

W ciągu ponad 20 lat prężnej działalności Firma Budmar-MB z Bytonii urosła do rangi jednego z wiodących dealerów maszyn i urządzeń dla budownictwa w Polsce, zwłaszcza przeznaczonych do wykonywania posadzek, tynków oraz do podawania betonu i jego obróbki. Nacisk na rozwój i poszerzanie spektrum produktów oraz na wysoką jakość obsługi klienta sprawia, że przedsiębiorstwo jest w stanie sprostać nawet najbardziej nietypowym oczekiwaniom, oferując sprzedaż zarówno nowych, jak i używanych urządzeń.

Firma Budmar-MB jest autoryzowanym przedstawicielem wielu marek, uznawanych dziś za wiodące w branży budowlanej. Wśród nich znajdują się między innymi rozwiązania takich firm, jak Putzmeister, Brinkmann, SIKA Aliva, Graco, PFT, Kreber i Lomar. W bogato zaopatrzonym magazynie od ręki dostępna jest cała gama produktów, które można nabyć zarówno za pośrednictwem sklepu internetowego, jak i w sklepie stacjonarnym.

Produkty i Usługi


- Agregaty posadzkarskie takich firm, jak Putzmeister , Brinkmann , BMS , GB

- Agregaty tynkarskie sprawdzonych i cenionych producentów; PFT , Putzmeister , GB , MTEC .
Wśród proponowanych rozwiązań znajdują się agregaty o różnym przeznaczeniu (również mobilne) na małe, średnie i duże budowy.

- Wyposażenie do pomp jastrychu - złączki, redukcje, stojaki wysypowe, węże do betonu i in.

- Zacieraczki i szlifierki do betonu – asortyment obejmuje rozwiązania do obróbki dużych powierzchni przemysłowych, jak i do budownictwa mieszkaniowego, które sprawdzą się doskonale również w trudno dostępnych miejscach. Dostępny jest także szeroki wachlarz części wymiennych i uzupełniających (tarcz, łopatek i itp.).

- Technika pomiarowa – oferowane urządzenia do pomiaru, jak niwelatory laserowe lub liniowe zagwarantują efektywność różnych prac budowlanych, w których konieczne jest utrzymanie poziomu. Budmar oferuje ponadto automatyczne niwelatory do betonu.

- Narzędzia i odzież – pace, heble, rakle, a także spodnie robocze, rękawice, łaty czy spodnie posadzkarskie.

- Agregaty do malowania i szpachlowania – zaprojektowane, aby odciążyć pracownika, pozwalając na szybsze wykonywanie. W ofercie znajdują się agregaty przeznaczone do malowania wewnątrz i na zewnątrz, zaprojektowane z myślą o różnych kubaturach powierzchni do malowania.

- Agregaty prądotwórcze jednofazowe i trójfazowe – pozwalają przeprowadzić prace budowlane niezależnie od tego, czy w danej lokalizacji jest dostęp do sieci elektrycznej.

- Akcesoria do pomp betonu – asortyment obejmuje piłki czyszczące, złącza łubkowe, manometry, rozgałęzienia i redukcje rur betonu i in., dopasowane do różnych modeli pomp.

- Materiały budowlane i chemia – listwy przyokienne, taśmy dylatacyjne, narożniki z siatką, profile zakończeniowe, grunty i itp.

- Mieszarki – przeznaczone do różnych rodzajów mas.

- Odkurzacze przemysłowe

- Piły do asfaltu i betonu ­– piły i przecinarki jezdne o różnych parametrach i możliwościach, które przyspieszają pracę i zwiększają jej efektywność

- Pompy podające, mieszające, kompresory i technika silosowa – w ofercie znajdują się różnego rodzaju pompy, w tym również urządzenia mobilne, które dzięki niewielkiemu ciężarowi można łatwo przemieszczać. Bezpyłowe tłoczenie cementu to atut, bezpyłowe przesyłanie gipsu do agregatów tynkarskich szczególnie docenią inwestorzy dążący do podniesienia standardów higienicznych na budowie oraz podniesienia wydajności pracy .

- Spalinowe myjki ciśnieniowe – pozwalają utrzymać w czystości alejki, elewacje, podjazdy, oszczędzając jednocześnie wodę.

- Torkretnice – markowe produkty wiodących producentów pozwolą na precyzyjne, szybkie natryskiwanie betonu.

- Agregaty do tynków strukturalnych

-Agregaty do hydroizolacji i ochrony antykorozyjnej – pozwalają szybko stworzyć powłokę, która skutecznie ochroni wrażliwe powierzchnie (np. dach) przed szkodliwym działaniem wody.

Budmar-MB oprócz sprzedaży maszyn prowadzi również serwis urządzeń i prowadzi dystrybucję części zamiennych. Ważnym obszarem działalności firmy jest sprzedaż urządzeń używanych . Własny warsztat naprawy maszyn, w którym zatrudnieni są wykwalifikowani specjaliści, umożliwia dokładny przegląd i usunięcie ewentualnych usterek przed sprzedażą . Od niedawna wykonujemy również badania TDT , które w chwili obecnej są niezbędne do rejestracji maszyny w stacji kontroli pojazdów .

Bez badań TDT ( Transportowy Dozór Techniczny ) wcześniej UDT ( Urząd Dozoru Technicznego ) maszyna nie powinna być eksploatowana ani nie otrzyma prawa do rejestracji .

Artykuły o tej firmie


Kolejny pokaz z serii „Drzwi Otwarte” odbył...
Bezpośredni i stały kontakt z klientem to...

Słowa kluczowe: agregaty tynkarskie, agregaty posadzkarskie, wyposażenie do pomp jastrychu, wyposażenie do tynkarek, części zamienne, zacieraczki i szlifierki, technika pomiarowa, automatyczny niwelator betonu, narzędzia i odzież, agregaty do malowania i szpachlowania, agregaty prądotwórcze, agregaty spawalnicze, akcesoria do pomp betonu, materiały budowlane i chemia, mieszarki, motopompy, odkurzacze przemysłowe, piły do asfaltu i betonu, pompy podające, mieszające, kompresory i technika silosowa, profile tynkarskie, rusztowania, spalinowe myjki ciśnieniowe, maszyny używane, torkretnice, agregaty do tynków strukturalnych, agregaty do hydroizolacji i ochrony antykorozyjnej