Matu-Invest sp. z o.o.Adres firmy:
59-620 Gryfów Śląski,
ul. Lwowska 40,
woj. dolnośląskie


Kontakt:
tel. +48 695 762 629
Email: [email protected]
WWW: www.matusewicz.pl

Matu-Invest sp. z o.o.

O firmie


Matu-Invest sp. z o.o. – wyposażenie i serwis galwanizerni

Spółkę Matu Invest na rodzimym rynku wyróżnia ogromne doświadczenie w zakresie budowy urządzeń do chemicznej i elektrochemicznej obróbki powierzchni, linii galwanicznych i linii do produkcji płytek. Dodatkowym atutem firmy jest umiejętność zaprojektowania profesjonalnej oczyszczalni ścieków pod potrzeby klienta z Polski i zza granicy. Fachowa obsługa i doradztwo oraz nowoczesne rozwiązania gwarantują firmie rzeszę zadowolonych klientów. Priorytetem jest profesjonalna współpraca z klientem na każdym etapie inwestycji – począwszy od projektu, poprzez budowę, montaż oraz serwis linii.

Oferta firmy: 

Linie wertykalne

Firma Matu Invest oferuje swoim klientom stworzenie koncepcji technologicznej linii wertykalnej, która będzie odpowiadać potrzebom konkretnej inwestycji. Zakres oferowanych usług obejmuje również wykonanie profesjonalnej dokumentacji konstrukcyjno-projektowej, pomoc przy załatwianiu wszelkich formalności, doradztwo inwestycyjne, koordynację realizacji oraz dostawę i montaż urządzeń u klienta. Po montażu firma zapewnia także współpracę szkoleniową i serwis oraz pomoc w pozyskiwaniu środków unijnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferuje indywidualne podejście do każdej inwestycji, zapewniające optymalizację wydajności, jakość detali poprzez organizację narzędzi wspierających do obliczania kosztów i optymalizacji wydajności. Zapewnia to oszczędność czasu, energii i materiałów.

Oferowana gama urządzeń obejmuje linie wertykalne automatyczne, półautomatyczne, ręczne, linie przeznaczone do obróbki detali (na zawieszkach, w bębnach oraz w koszach). Istnieje możliwości wykonania linii z transportem suwnicowym i bramowym, a także linii o specjalnym przeznaczeniu, np. do obróbki płyt drukowanych czy drutu.

Linie horyzontalne

Na życzenie klienta firma wykonuje linie do anodowania, chromowania, czy produkcji płytek PCB. Przy budowie linii horyzontalnych uwzględniane są funkcja i możliwości techniczne zakładu, tak aby zapewnić połączenie ekonomii z wydajnością. Przy liniach horyzontalnych firma również preferuje rozwiązania ekonomiczne, takie jak filtracja kąpieli galwanicznej czy neutralizator ścieków. Atutem tego typu linii jest ponadto możliwość budowania ich w układzie segmentowym lub modułowym. Komora i zbiornik są osobnymi elementami, przez co łatwo można np. zmienić pojemność zbiornika. Ułatwiony jest ponadto dostęp serwisowy oraz zredukowana ilość oparów odciąganych ze zbiornika. Taki typ konstrukcji zmniejsza też problemy związane z rozszerzalnością cieplną. Specjalnie zaprojektowany, łatwy w obsłudze, wydajny system natrysku przekłada się z kolei na wysoką jakość uzyskanej powierzchni.

Zbiorniki z tworzywa, wanny galwaniczne

Firma Matu Invest ma w swojej ofercie zbiorniki typu PP, PVC, PEPVPE o dowolnym kształcie i pojemności oraz wanny galwaniczne. Do zakupionych zbiorników do przemysłowych oczyszczalni ścieków firma przygotowuje również dokumentację i obliczenia wytrzymałościowe. Na zamówienie klienta firma oferuje jedno- i dwupłaszczyznowe zbiorniki wzmacniane stalą oraz opcjonalnie z izolacją termiczną.

Oprócz zbiorników do oczyszczalni i neutralizacji ścieków, Matu Invest jest ponadto producentem reaktorów, mieszalników, płuczek.

Budowa galwanizerni, serwis i montaż

Firma Matu Invest stawia na efektywność rozwiązań, dlatego każda linia tworzona jest „na wymiar”, w sposób dostosowany do charakteru procesu i stawianych oczekiwań, a także z uwzględnieniem funkcji i możliwości technicznych zakładu. Celem firmy jest łączenie ekonomii z wydajnością. Doradcy firmy zawsze zwracają uwagę na profil produkcji firmy, zapewniają wsparcie na etapie koncepcji i realizacji projektu i dostosowując się do potrzeb klienta.

Ponieważ każda awaria urządzeń stanowi dla klienta kosztowny przestój, wykwalifikowana kadra Matu Invest zapewnia pełen nadzór techniczny oraz szybką, fachową naprawę i dostęp do części zamiennych kompatybilnych z produkowanymi urządzeniami. W ofercie znajduje się również przeszkolenie pracowników w zakresie obsługi dostarczonych produktów. Pracownicy Matu Invest dzielą się z nimi swoją wiedzą, co zapewni wieloletnie utrzymanie sprawności.

Produkty i Usługi


  • Linie galwaniczne wertykalne
  • Linie horyzontalne
  • Oczyszczalnie ścieków
  • Zbiorniki oraz wanny galwaniczne z tworzyw sztucznych
  • Neutralizatory ścieków
  • Projektowanie i budowa maszyn
  • Budowa galwanizerni – doradztwo na etapie koncepcji
  • Budowa galwanizerni i oczyszczalni – serwis
  • Budowa galwanizerni i oczyszczalni – montaż

Słowa kluczowe: matusiewicz, matu invest, matu, invest, budowa maszyn, projektowanie maszyn, projektowanie i budowa maszyn, linie horyzontalne, linie produkcji płytek PCB, filtracje, wanny galwaniczne, prostowniki do galwanizerni, linie do andowania, prasy, produkcja, serwis, montaż maszyn, maszyn,