Budosprzęt Sp. z o.o.Adres firmy:
41-902 Bytom,
ul. Siemianowicka 105c,
woj. śląskie

Obszar działania:
Europa

Kontakt:
tel. 032 388 99 00
Email: [email protected]
WWW: www.budosprzet.pl

Budosprzęt Sp. z o.o.

O firmie


Firma Budosprzęt jest obecna na rynku już ponad 30 lat i przez ten czas wypracowała sobie mocną pozycję w sektorze budowlanym. Z przedstawiciela niemieckiej firmy szalunkowej, działającego na stosunkowo niewielkim obszarze (Śląsk), przedsiębiorstwo urosło do rangi wiodącego w kraju dostawcy technologii szalunkowych, zaopatrującego małe i średnie firmy oraz odbiorców prywatnych.

Produkty i Usługi


Wynajem, sprzedaż, produkcja

Firma Budosprzęt wyspecjalizowała się w produkcji, wynajmie i sprzedaży sprzętu przeznaczonego do prac z betonem, a w ofercie znajdują się m.in. deskowania ścienne, stropowe, słupowe i radialne. Producent opracował kilka własnych systemów szalunkowych: (BudoUni/FlexiForm, MidiForm, FundaForm, BudoEko), które cieszą się uznaniem wśród klientów z całej Europy z uwagi na trwałość oraz prostotę i uniwersalność zastosowań.

Przedsiębiorstwo nie boi się podejmować nowych wyzwań, dlatego realizuje też zamówienia w zakresie specjalistycznych szalunków, wykonywanych pod konkretny projekt. Ponadto w ofercie znajdują się wieże podporowe, co umożliwia współpracę z klientami wykonującymi wysokie stropy, kładki czy mosty. Dostępne są a także rusztowania elewacyjne oraz kozły murarskie.

Uzupełnieniem oferty są akcesoria niezbędne podczas prac z betonem – ściągi, nakrętki, siatki, listwy, podkładki pod zbrojenia. Jako autoryzowany partner firmy HELIFIX, Budosprzęt zajmuje się również dostawą innowacyjnych systemów naprawczych oraz wzmacniających dla różnego rodzaju konstrukcji murowanych oraz rozwiązań przydatnych podczas budowy nowych konstrukcji (zarówno murowanych, jak i drewnianych).

Firma świadczy usługi specjalistyczne związane z dostawą i montażem dylatacji.

Budosprzęt jest także producentem kontenerów użytkowych, które świetnie sprawdzają się w organizacji zaplecza budowlanego. Oprócz standardowych kontenerów biurowych, na zamówienie firma wykonuje kontenery socjalne, budowlane oraz zestawy kontenerowe.

Sprzedaż prowadzona jest bezpośrednio w siedzibie firmy w Bytomiu, jak również zdalnie, poprzez zamówienia telefoniczne lub mailowe. Dostępny jest własny sklep internetowy www.budomarket.net oraz oferty na platformy sprzedażowe, np. Allegro i OLX. Dostawa zakupionych towarów możliwa jest w dowolne miejsce poprzez firmy kurierskie oraz transport spedycją.

Współpraca to podstawa

Zatrudniona w firmie Budosprzęt doświadczona i profesjonalna kadra inżynieryjna oraz pracownicy magazynowi i biurowi są największym kapitałem przedsiębiorstwa. To oni odpowiadają za najwyższą jakość oferowanych produktów i usług, jak również za fachową obsługę klienta.

Podczas 30 lat obecności na rynku firma opracowała wysokie standardy obsługi klientów indywidualnych oraz dużych partnerów biznesowych, realizujących skomplikowane projekty budowlane. Ścisła współpraca i wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji rozpoczyna się już w momencie przygotowywania profesjonalnej, czytelnej oferty dzierżawy/ sprzedaży. Następnie pracownicy firmy fachowo obsługują inwestycję, współpracując z kierownictwem budowy w zakresie projektowania, doradztwa, konsultacji. Wykonują również rozliczenia materiałowe i finansowe po zakończeniu budowy. Taka strategia procentuje, bo pozwala utrzymywać dobre relacje również po zakończeniu współpracy, co znajduje swoje odzwierciedlenie w doskonałych opiniach w środowisku branżowym, pozwalając firmie na sukcesywne zdobywanie nowych klientów.


Słowa kluczowe: rusztowania, deskowania, szalunki, kozły murarskie, profile dylatacyjne, ogrodzenia, kontenery, odbudowa wykopów, naprawa murów, windy budowlane, osprzęt budowlany, akcesoria dla rusztowań, obudowy, dylatacje, akcesoria, sklejka, deskowania ścienne, słupy, rusztowania fasadowe,