COGITOAdres firmy:
41-807 Zabrze,
ul. Kopalniana 9D,
woj. śląskie

Obszar działania:
Cała Polska

Kontakt:
tel. +48 32 234 64 60
tel. kom. +48 798 428 428
Email: [email protected]
WWW: cogitoeu.pl/pl/

COGITO

O firmie


COGITO – CZĘŚCI DO MASZYN

COGITO to firma działająca od roku 2000. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się na terenie Polski, jednak sprzedaż prowadzona jest na całym świecie. Specjalizacja firmy to kompleksowe dostarczanie części do maszyn marki Caterpillar (CAT), Volvo i JCB. Przestoje w pracy na skutek niewłaściwego funkcjonowania maszyn budowlanych potrafią być niezwykle uciążliwe, stąd wszystkie zamówienia realizowane są w odpowiednich terminach, a dostarczane części są najwyższej jakości i wytrzymałości. Ekspercka obsługa, szeroki asortyment i gwarancja niskich cen to najważniejsze elementy działalności sklepu COGITO. Kilkanaście lat obecności na rynku pozwoliło na rozwinięcie oferty, zdobycie bogatego doświadczenia i zgromadzenie wiedzy o branży. Personel firmy to zespół ludzi z pasją, wsłuchujących się w potrzeby swoich Klientów. Oferta COGITO obejmuje oryginalne części, jak tez najwyższej jakości zamienniki. Zdając sobie sprawę z tego, że dla Klientów firmy czas jest niezwykle cenny, firma stawia na sprawną obsługa i szybką dostawę, a w prowadzonym przez nią sklepie z częściami do maszyn budowlanych znaleźć można tysiące sprawdzonych i przetestowanych produktów. Przedsiębiorstwo stawia na współpracę z renomowanymi producentami i proponuje części wykonane z najlepszych materiałów, cechujące się trwałością, wytrzymałością i niezawodnością. COGITO oferuje części do układu hamulcowego, jezdnego i paliwowego, jak też szyby (przednie, drzwiowe, boczne, tylne i dachowe), sworznie, tuleje, łożyska, filtry (hydrauliczne, oleju, paliwa i powietrza) oraz ślizgi. Klienci nie muszą szukać części w kilku różnych sklepach – wszystko znajdą w jednym miejscu. Specjaliści zatrudnieni w firmie COGITO odpowiedzą na wszelkie pytania, jak też wybiorą i skompletują części do każdej wybranej przez Klienta maszyny.

Części do maszyn budowlanych JCB

Sklep COGITO posiada bogatą ofertę części do ciężkiego sprzętu JCB, jednego z najważniejszych producentów maszyn oraz osprzętów budowlanych. Koparki, koparko-ładowarki i spychacze tej marki mają doskonałe osiągi, są też niezwykle łatwe w sterowaniu i zapewniają komfort pracy. Długotrwała eksploatacja może jednak prowadzić do zużycia elementów. W asortymencie firmy znaleźć można oryginalne części JCB, jak też wysokiej jakości zamienniki do układów hydraulicznych, hamulcowych, jezdnych i paliwowych koparek kołowych i gąsienicowych oraz ładowarek teleskopowych.

Części do maszyn budowlanych CAT

Amerykańskie przedsiębiorstwo Caterpillar (CAT) powstało w roku 1925, a dziś ma oddziały na całym świecie i oferuje produkty z branży budowlanej i górniczej. Jest również producentem silników dieslowskich i turbin gazowych, a jednocześnie stawia na rozwój i nowe technologie. Różnorodność produktów CAT wpływa na ofertę sklepu COGITO., w którym znajduje się ponad tysiąc części tej marki. Stosuje się je w wozidłach, koparko-ładowarkach, koparkach gąsienicowych i kołowych, spycharkach, minikoparkach, czy też ładowarkach.

Części do maszyn budowlanych Volvo

Volvo to czołowy producentem samochodów ciężarowych i maszyn budowlanych. Koparki i ładowarki tej marki cenione są również w naszym kraju, a oferta COGITO kierowana jest również do Klientów korzystających z maszyn szwedzkiego koncernu. Asortyment firmy obejmuje elementy i podzespoły do ładowarek kołowych, koparko-ładowarek, koparek gąsienicowych i kołowych oraz wozideł.

Więcej informacji o firmie i jej ofercie na stronie www.cogitoeu.pl

Produkty i Usługi


  • Części do maszyn budowlanych 

Słowa kluczowe: Części zamienne do maszyn budowlanych Caterpillar, Volvo, JCB, cogito,