EPS System – agregaty prądotwórczeAdres firmy:
32-540 Trzebinia,
ul. Harcerska 16,
woj. małopolskie


Kontakt:
tel. +48 32 623 66 88
Email: [email protected]
WWW: www.epssystem.pl

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek Od 7:30 – 15:30EPS System – agregaty prądotwórcze

O firmie


EPS System to renomowany polski producent agregatów prądotwórczych oraz agregatów gazowych wytwarzających jednocześnie energię elektryczną i cieplną, czyli kogeneracji. Od wielu lat specjalnością firmy jest produkcja i sprzedaż agregatów prądotwórczych. Współpraca z czołowymi producentami specjalistycznych silników i prądnic pozwala na produkcję i serwis niezawodnych agregatów zapewniających alternatywne zasilania w energię elektryczną. Oferta EPS System obejmuje zarówno niewielkie zasilacze stanowiące ochronę indywidualnych komputerów, jak też urządzenia większe, potrafiące zapewnić zasilanie serwerowni, systemów telekomunikacyjnych czy też urządzeń medycznych. Klienci EPS System korzystają z doradztwa technicznego, w pełni skonfigurowanego sprzętu, dostawy i rozładunku. Pracownicy firmy pomagają również w załatwieniu formalności podczas realizowania inwestycji, budowy fundamentów pod agregaty stacjonarne, jak też montażu urządzeń wentylacyjnych i wytłumiających. Jednocześnie firma zapewnia pełny serwis wszystkich urządzeń objętych ofertą.

Agregaty prądotwórcze
Agregaty prądotwórcze produkcji EPS System zapewniają nieprzerwane dostawy zasilania w pracy ciągłej oraz w sytuacjach awaryjnych. Oferta firmy obejmuje głównie trójfazowe generatory prądu średniej i dużej mocy. Działając przez wiele lat jako importer tego typu urządzeń, firma zdobyła doświadczenie i wiedzę niezbędne do ich produkcji, dzięki czemu obecnie EPS System jest w stanie wyprodukować dowolny generator prądotwórczy zgodnie ze specyfikacją i potrzebami Klientów. Każdy wyprodukowany agregat to urządzenie, na którym można polegać. Silniki i prądnice, które są wykorzystywane w produkcji agregatów pochodzą od czołowych światowych producentów. Klienci firmy mogą dzięki temu liczyć na spełnienie wszelkich oczekiwań w tym zakresie.

Agregaty GETOR
Seria agregatorów GETOR wytwarzanych przez EPS System to grupa obudowanych i kontenerowych agregatów do zabudowy, mogących spełniać swoje zadanie zarówno w sposób pracować stacjonarny, jak i mobilny. Znajdują one również zastosowanie na samochodach ciężarowych i przyczepach. Umieszczony na zewnątrz budynku agregat stacjonarny może być wyposażony w obudowę ze standardowym wyciszeniem, co sprawi, że jego działanie nie będzie uciążliwe. W urządzeniach mobilnych, gdzie niezbędnym elementem jest wytrzymałość mechaniczna, idealnym rozwiązaniem są produkowane przez EPS System agregaty kontenerowe. W generatorach prądu niezwykle ważna jest funkcja sterowania. Agregaty produkcji EPS System wyposażone są w panele z najwyższej jakości sterownikami pozwalającymi na sterowanie ręczne, rozruch automatyczny i pracę równoległą. Całość produkcji oparta jest na obowiązujących przepisach krajowych i europejskich.

Więcej informacji na temat firmy EPS System znaleźć można na stronie epssystem.pl

Produkty i Usługi


Produkty

Agregaty prądotwórcze
Zasilacze UPS
Agregaty kogeneracyjne

Usługi

Montaż
Serwis

GaleriaSłowa kluczowe: agregaty prądotwórcze, agregaty GETOR, eps system, producent agregatów prądotwórczych, producent agregatów gazowych