Oczyszczalnie24Adres firmy:
26-640 Skaryszew,
Kobylany 71,
woj. mazowieckie


Kontakt:
Email: [email protected]
WWW: oczyszczalnie24.eu

Oczyszczalnie24

O firmie


Oczyszczalnie24.eu - Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Firma Oczyszczalnie24.eu jest liderem w zakresie przydomowych oczyszczalni ścieków. Oferuje w tym zakresie pełne doradztwo odnośnie właściwego wyboru urządzenia oraz jego sprzedaż w korzystnej cenie. Firma zapewnia również dostawę i montaż produktu, a po zamontowaniu jego serwis. Asortyment firmy Oczyszczalnie24.eu obejmuje m. in. oczyszczalnie ekologiczne, zbiorniki na deszczówkę i paliwo, zbiorniki do nawozu, szamba betonowe, studnie kanalizacyjne i separatory ścieków. O fachowości przedsiębiorstwa jak też wysokiej jakości proponowanych rozwiązań najlepiej świadczy duże grono usatysfakcjonowanych klientów.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków
Coraz więcej osób mieszka w na osiedlach, gdzie podłączenie do sieci kanalizacyjnej jest mniej opłacalne, niż założenie własnej oczyszczalni. Takie przydomowe oczyszczalnie muszą cechować się przede wszystkim idealnym dopasowaniem do warunków mieszkalnych i gruntowych. Podstawowymi cechami powinny być skuteczność i niezawodność drenażu oraz trwałość całości systemu. W ramach oferty oczyszczalni przydomowych znajdują się oczyszczalnie ekologiczne, drenażowe oraz 2- i 3-komorowe. Istnieje obecnie szeroki wachlarz dostępnych rozwiązań, w których odpowiednim doborze chętnie pomogą fachowi pracownicy zatrudnieni w firmie Oczyszczalnie24.eu.

Oczyszczalnie dla pensjonatów, hoteli i innych obiektów publicznych
Urządzenia oczyszczające dla obiektów publicznych takich jak hotele czy pensjonaty to duże wyzwanie konstrukcyjne. Oczyszczalnie24.eu posiada duże doświadczenie na tym polu, oferując sprawdzone rozwiązania. Charakteryzują się one dużą elastycznością i małą awaryjnością. Bardzo istotne są też czynniki ekonomiczne. Firma wykona niezbędne projekty, jak też montaż zapewniających długotrwałe użycie systemów i niskie koszty rocznego utrzymania w porównaniu z tradycyjnym szambem.

Przydomowe przepompownie ścieków
W przypadku, kiedy odpływ ścieku znajduje się na dużej głębokości, zwykle niezbędne jest przepompowanie go do oczyszczalni lub kanalizacji. Stosuje się wtedy przepompownie, które dzielimy na przepompownie ścieku surowego i oczyszczonego. Przepompownia powinna być umieszczona na odpowiedniej głębokości (do 4 metrów). Dobrze, jeśli jest wyposażona w system alarmowy ostrzegający o możliwości awarii. Asortyment firmy obejmuje wszystkie możliwe rozwiązania w tej dziedzinie.

Zbiorniki
W ofercie firmy Oczyszczalnie24.eu znajdziemy zbiorniki na wodę pitną, na deszczówkę, zbiorniki rsm oraz na paliwo. Te ostatnie wymagają zgodności z obowiązującymi zasadami przechowywania paliwa, wyjątkowej szczelności oraz odporności na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne – zbiorniki (dwupłaszczowe, na olej napędowy i inne) w asortymencie firmy spełniają wszystkie te warunki.

Więcej informacji na temat oferty i działalności firmy Oczyszczalnie24.eu znaleźć można na stronie oczyszczalnie24.eu

Produkty i UsługiSłowa kluczowe: oczyszczalnie, oczyszczalnie24, przydomowe oczyszczalnie ścieków, oczyszczalnie ścieków