ECO Synergia Sp. z o.o.Adres firmy:
80-209 Chwaszczyno,
ul. Kaszubska Droga 1,
woj. pomorskie


Kontakt:
tel. +48 666 644 449
Email: [email protected]
WWW: ecosynergia.pl

Godziny otwarcia:

Pn-Pt: 9-17ECO Synergia Sp. z o.o.

O firmie


ECO Synergia – lider w branży odnawialnych źródeł energii. Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu jesteśmy jedną z większych firm instalatorskich na Pomorzu. Od powstania firmy, w 2010 roku, znajdujemy rozwiązania ekologiczne i dopasowane do potrzeb naszych Klientów. Doświadczenie i wiedza, którą stale zdobywamy, pozwalają nam tworzyć domy zeroenergetyczne i zeroenergetyczne plus. Nasze produkty gwarantują trwałość i bezpieczeństwo użytkowania na długie lata. Efektem ich zastosowania są niskie rachunki za użytkowanie domów i firm naszych Klientów.

Firma ECO Synergia posiada w ofercie szeroki asortyment produktów tworzonych zgodnie z zasadami odpowiedzialności społecznej i z materiałów, które nadają się do ponownego przetworzenia. Przede wszystkim jesteśmy firmą z długoletnią tradycją i znakomitą pozycją na rynku. W związku z naszym doświadczeniem oferujemy należyte, w pełni rzetelne i indywidualne podejście do każdego Klienta, starając się wyjść naprzeciw jego potrzebom. Nasz Klient może liczyć na współpracę przez cały przebieg realizowanych działań oraz po ich zakończeniu.

Nasze produkty to przede wszystkim:

– Pompy ciepła
– Fotowoltaika
– Magazyny energii
– Rekuperacja
– Kotły gazowe
– Kolektory słoneczne
– Odkurzacze centralne
– Instalacje centralnego ogrzewania i wodno-kanalizacyjne

Instalacja wodno-kanalizacyjna to najważniejsza instalacja w Twoim domu. Wykonana na rurach zaprasowywanych Alu Pex, zawiera podejścia pod wszystkie baterie umywalkowe, wannowe, prysznicowe, pralkę, zmywarkę czy wyjście na ogród. W skład instalacji wchodzą odpływy kanalizacyjne, piony wykonywane w technologii niskoszumowej oraz odpowietrzenia. Instalacja zawiera system rozprowadzenia ciepłej, zimnej wody oraz cyrkulacji ciepłej wody użytkowej. Cyrkulacja ciepłej wody użytkowej jest wykonywana przez naszą firmę w innowacyjny sposób, który zapewnia ciepłą wodę zaraz po otworzeniu kranu bez konieczności montażu jakichkolwiek zaworów regulujących przepływ.

W instalacjach wodno-kanalizacyjnych korzystamy z produktów firm Kan-Therm oraz Kaczmarek.

Produkty i Usługi


  • Fotowoltaika
  • Pompy ciepła
  • Rekuperacja
  • Hydraulika
  • Ogrzewanie podłogowe
  • Kotły gazowe kondensacyjne
  • Instalacja CO i WOD KAN
  • Kolektory słoneczne

Słowa kluczowe: ecosynergia, eco synergia, Fotowoltaika, Pompy ciepła, Rekuperacja, Hydraulika, Ogrzewanie podłogowe, Kotły gazowe kondensacyjne, Instalacja CO i WOD KAN, Kolektory słoneczne, Jutro zaczyna się dziś,