Stilo EnergyAdres firmy:
81-877 Sopot,
Świemirowska 3 81-877 Sopot,
woj. pomorskie

Obszar działania:
Działamy w całej Polsce

Kontakt:
tel. 799 399 898
Email: [email protected]
WWW: www.stiloenergy.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek: 8:00-17:00Stilo Energy

O firmie


STILO ENERGY – INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE

Eksperci z branży elektromagnetycznej są zgodni co do faktu, że podwyżki cen prądu są dziś nieuchronne. Obniżenie związanych z tym kosztów wymaga poszukiwania alternatywnych rozwiązań. Jednym z nich są zyskujące coraz większą popularność panele fotowoltaiczne. Działająca na terenie całego kraju firma Stilo Energy oferuje przygotowane „pod klucz” instalacje fotowoltaiczne złożone z paneli, mikrofalowników, osprzętu i mocowań sprowadzanych od najlepszych zagranicznych producentów. Firma zapewnia wykonanie usługi projektowej i instalacyjnej, jak też finansowanie zakupu. Panele instalować można na dachu budynku, jak również na gruncie, a znakomicie wyposażone własne brygady zapewniają bezpieczeństwo i brak uszkodzeń podczas montażu. Inteligentne zestawy fotowoltaiczne działają bez względu na pogodę i porę dnia. Pozyskana w ten sposób darmowa energia elektryczna jest niezwykle opłacalna, a instalacja zwraca się po kilku latach. Specjaliści Stilo Energy doświadczenie zdobywali przez wiele lat w branży energetycznej i usług finansowych, a najwyższej klasy technologie wykorzystywane w ramach działalności firmy, w połączeniu ze świetną znajomością krajowego rynku pozwalają na poradzenie sobie z najbardziej skomplikowanymi i nietypowymi oczekiwaniami.

DZIAŁANIE INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH

Systemy fotowoltaiczne to rozwiązanie pozwalające na korzystanie z odnawialnego źródła energii, jakim jest czysta i ekologiczna energia słoneczna. Głównym elementem instalacji proponowanych przez Stilo Energy są ogniwa fotowoltaiczne, łączone w moduły fotowoltaiczne. Energia pochodząca ze słońca zostaje w nich przekształcona w prąd stały, który trafia do mikrofalownika, a tam ostatecznie zmienia się w prąd zmienny obecny w gniazdkach instalacji elektrycznych. Stilo Energy zajmuje się też zgłaszaniem instalacji do zakładu energetycznego, który dostarcza i montuje licznik dwukierunkowy do pomiarów przepływu prądu. Podmioty produkujące energie są zgodnie z polskim prawem nazywane prosumentami. Nadmiar energii wytworzony przez mikroelektrownię może być przekazany do sieci energetycznej z zyskiem dla klienta.

MODUŁY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Instalacje projektowane przez firmę Stilo Energy składają się zarówno z modułów poli- jak i monokrystalicznych, posiadających od 60 do 144 ogniw. Stosowane przez firmę polikrystaliczne moduły o mocy minimum 345W to jedne z najmocniejszych tego typu urządzeń w naszym kraju, co daje większe uzyski energii również na przy słabym nasłonecznieniu i niskiej temperaturze. Moc i wielkość tych modułów, jak też jakość i trwałość komponentów to główne czynniki wpływające na wydajność instalacji. Wysoka jakość modułów fotowoltaicznych to gwarancja długoletniej sprawności systemu i szybszego zwrotu z inwestycji. Dostępne w ofercie Stilo Energy moduły monokrystaliczne w typie half-cut cell to nowoczesne panele o mocy minimum 320 W, którym pojedyncze ogniwa uległy zmniejszeniu poprzez ich przecięcie na pół. Wszystkie moduły objęte są 25 letnią gwarancją na efektywność produkcji, jak też bezobsługowe i praktycznie niezniszczalne.

TECHNOLOGIA MIKROFALOWNIKÓW

Stilo Energy specjalizuje się w projektowaniu instalacji opartych na technologii mikrofalowników. Dzięki ich użyciu możliwe jest równoległe funkcjonowanie modułów fotowoltaicznych, nie zaś szeregowe, jak w przypadku falowników centralnych. Zasadniczą korzyścią tej technologii jest fakt, że poszczególne moduły pracują z maksymalną mocą, a suma ich produkcji jest większa. Inna zaletą mikrofalowników jest zmniejszenie strat wiążących się z przesyłem energii. Wykorzystywane przez Stilo Energy mikrofalowniki są małe, wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne, co umożliwia ich montaż pod modułami na zewnątrz budynku.

Więcej informacji o firmie Stilo Energy znaleźć można na stronie www.stiloenergy.pl

Produkty i Usługi


panele, falowniki, osprzęt, mocowania, usługa projektowa i instalacyjna

 


Słowa kluczowe: stilo, energy, montaż, energia, słoneczna, fotowoltaiczny, fotowoltaiczne, panele słoneczne