ECO Synergia Sp. z o.o.Adres firmy:
80-209 Chwaszczyno,
ul. Kaszubska Droga 1,
woj. pomorskie


Kontakt:
tel. +48 666 644 449
Email: [email protected]
WWW: ecosynergia.pl

Godziny otwarcia:

Pn-Pt: 9-17ECO Synergia Sp. z o.o.

O firmie


ECO Synergia – lider w branży odnawialnych źródeł energii. Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu jesteśmy jedną z większych firm instalatorskich na Pomorzu. Od powstania firmy, w 2010 roku, znajdujemy rozwiązania ekologiczne i dopasowane do potrzeb naszych Klientów. Doświadczenie i wiedza, którą stale zdobywamy, pozwalają nam tworzyć domy zeroenergetyczne i zeroenergetyczne plus. Nasze produkty gwarantują trwałość i bezpieczeństwo użytkowania na długie lata. Efektem ich zastosowania są niskie rachunki za użytkowanie domów i firm naszych Klientów.

Firma ECO Synergia posiada w ofercie szeroki asortyment produktów tworzonych zgodnie z zasadami odpowiedzialności społecznej i z materiałów, które nadają się do ponownego przetworzenia. Przede wszystkim jesteśmy firmą z długoletnią tradycją i znakomitą pozycją na rynku. W związku z naszym doświadczeniem oferujemy należyte, w pełni rzetelne i indywidualne podejście do każdego Klienta, starając się wyjść naprzeciw jego potrzebom. Nasz Klient może liczyć na współpracę przez cały przebieg realizowanych działań oraz po ich zakończeniu.

Nasze produkty to przede wszystkim:

- Pompy ciepła
- Fotowoltaika
- Magazyny energii
- Rekuperacja
- Kotły gazowe
- Kolektory słoneczne
- Odkurzacze centralne
- Instalacje centralnego ogrzewania i wodno-kanalizacyjne

Rekuperacja – system mechanicznej wentylacji nawiewno-wywiewnej z funkcją odzysku ciepła. Najbardziej zaawansowanym oraz – co najbardziej istotne – jedynym prawidłowym sposobem wentylacji budynków zapewniającym ciągłą oraz kontrolowaną wymianę powietrza, skutkującą redukcją stężenia dwutlenku węgla i wilgoci jest rekuperacja. Na dzień dzisiejszy niezbędne urządzenie w każdym nowo budowanym domu jednorodzinnym. Czyste powietrze jest obecnie na wagę złota. Zachęcamy zatem do skorzystania z naszych usług – w naszym szerokim asortymencie znajduje się wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, nawilżacze, filtry węglowe oraz wiele innych.

W naszej ofercie dostępne są:

- Rekuperatory firmy Klimor, ThesslaGreen, Awenta, Frapol

- Kanały wentylacyjne GroundTherm

- Skrzynki rozdzielcze AwentaPro

Pompy ciepła - ekologiczne źródło ciepła, a zarazem jedno z najbezpieczniejszych i najoszczędniejszych sposobów ogrzewania domu czy firmy. Pompy, które mamy w swoim asortymencie, są urządzeniami najwyższej jakości. Do wyboru są pompy ciepła gruntowe z dolnym źródłem – odwiertami pionowymi w ziemi do głębokości 100 metrów lub pompy ciepła powietrzne typu MONOBLOK bądź SPLIT, czerpiące ciepło z powietrza zewnętrznego. Zastosowanie sprężarek inwerterowych pozwala na modulowanie mocy w zależności od urządzenia. Nowoczesne rozwiązania technologiczne pozwalają na mniejsze zużycie energii, skrócenie czasu rozruchu systemu, bezpieczny dobór urządzenia, dłuższą żywotność, osiągnięcie optymalnej temperatury w krótkim czasie oraz cichą pracę. Dodatkowym atutem wprowadzonym przez niektórych producentów w oferowanych przez nas pompach jest wbudowany moduł chłodzenia pasywnego, dzięki czemu w ciepłych okresach możemy schłodzić nasz dom czy biuro. Dlaczego pompy ciepła są tak korzystnym rozwiązaniem? Głównym źródłem ich energii są prawie nieskończone zasoby powietrza oraz ciepła z wnętrza ziemi. Poza wspomnianą troską o środowisko zapewniają również znaczne oszczędności.

Pompy ciepła w naszej ofercie:

- Powietrzne marki: Nibe, Bosch, Hisense i Ariston, Stiebel; gruntowe marki: Nibe i Bosch

Produkty i Usługi


  • Fotowoltaika
  • Pompy ciepła
  • Rekuperacja
  • Hydraulika
  • Ogrzewanie podłogowe
  • Kotły gazowe kondensacyjne
  • Instalacja CO i WOD KAN
  • Kolektory słoneczne

Słowa kluczowe: ecosynergia, eco synergia, Fotowoltaika, Pompy ciepła, Rekuperacja, Hydraulika, Ogrzewanie podłogowe, Kotły gazowe kondensacyjne, Instalacja CO i WOD KAN, Kolektory słoneczne, Jutro zaczyna się dziś,