Teo TermAdres firmy:
05-805 Otrębusy,
ul. Wiejska 2d,
woj. mazowieckie


Kontakt:
tel. 226689508
Email: [email protected]
WWW: www.teoterm.com.pl

Teo Term

O firmie


Teo Term – Polski producent energooszczędnych systemów grzewczych

Firma TEO TERM od ponad 20 lat jest wiodącym producentem elektrycznych promienników – TERM2000®. Zdobyte wieloletnie doświadczenie i wiedza z zakresu branży grzewczej, a także zaawansowana infrastruktura produkcyjna umożliwia przedsiębiorstwu dostarczanie najlepszych rozwiązań zarówno klientom w kraju, jak i za granicą. Oferta kompleksowych systemów grzewczych zawiera m.in. promienniki podczerwieni stosowane w obiektach przemysłowych, budynkach użyteczności publicznej lub domach prywatnych.

Nowoczesne ogrzewanie obiektów wielkokubaturowych
Oferowane promienniki podczerwieni do ogrzewania, TERM2000®, są dostępne w asortymencie producenta w różnych rodzajach, tj. promienniki krótkofalowe – wodoszczelne – IP23/IP65/IP67, promienniki krótkofalowe do ogrzewania obiektów, promienniki średniofalowe i promienniki długofalowe –IP20. Poszczególne warianty promienników występują w wielu modelach i znajdują zastosowanie w ogrzewaniu obiektów przemysłowych czy użyteczności publicznej o różnej wielkości. Reflektory ciepła dedykowane przez producenta do ogrzewania zabudowań wielkokubaturowych dostępne są w modelach TERM2000 Econos, a także Raindrop IP67 o innowacyjnej konstrukcji zapewniającej wysoką wodoszczelność i odporność urządzenia na korozję. Oferowane promienniki TERM2000® do ogrzewania hal, zakładów przemysłowych, a nawet kościołów mogą zostać wykorzystane zarówno jako ogrzewanie całościowe, strefowe lub stanowiskowe. Rozwiązanie producenta gwarantuje optymalny komfort cieplny i znaczną oszczędność kosztów eksploatacji przy maksymalnym wykorzystaniu zaangażowanej energii (efektywność promiennika IR sięga 92%), co sprawia, że to bardzo opłacalna alternatywa dla systemów konwekcyjnych.

Ogrzewanie promiennikowe – wiele możliwości, jedno rozwiązanie
Rozbudowany asortyment promiennikowych systemów grzewczych TEO TERM obejmuje również rozwiązania dedykowane budownictwu mieszkalnemu, a także lokalom takim jak restauracje czy sklepy. Oferowane kwarcowo-halogenowe elektryczne promienniki podczerwieni do zewnętrznych powierzchni – TERM 2000® dostępne są w kilku modelach krótkofalowych wodoszczelnych, tj. COLOR, PRESTIGE o innowacyjnej technologii czy PALM IP65, które pozwolą w efektywny i zarazem ekonomiczny sposób ogrzać balkon, patio lub inne przydomowe strefy.
W ofercie producenta znajdują się również promienniki ciepła HoReCa stworzone do ogrzewania restauracji. Proponowany system grzewczy zapewnia wysoki komfort termiczny niezależnie od temperatury. Doskonale sprawdzą się tutaj modele promienników TERM2000 tj. COLOR, ALU IP67 czy PALM. Oferowane reflektory ciepła TERM2000® są idealnym rozwiązaniem znajdującym także zastosowanie w budynkach sklepowych czy salonach. Elektryczne promienniki podczerwieni IR dostępne w modelach krótkofalowych, tj. ECONOS, CILING i COLOR umożliwiają skuteczne ogrzanie konkretnych stref obiektu – całościowe lub stanowiskowe.

Promienniki do saun i stref relaksu
Oferta TEO TERM obejmuje także grupę produktów przeznaczonych do terapii cieplnej, wśród których znajdują się promienniki podczerwieni RCAVIT i VELVET przeznaczone do montażu ściennego w kabinie Infra Red. Oferowane systemy grzewcze wsparte o nowoczesną technologię gwarantują odprężenie nawet w domowym zaciszu. Dopełnieniem gamy ofertowej promienników do saun jest „wirtualna kabina” InfraRed z promiennikiem mobilnym TERM2000 IRspa. Proponowany reflektor cieplny został wyposażony w oryginalne emitery zaprojektowane przez markę PHILIPS.

Promienniki do procesów technologicznych
W obszernym asortymencie TEO TERM znajdują się również promienniki podczerwieni grupy produktowej TERM2000®Technology, kierowane do branży przemysłowej, które gwarantują ciepło w procesie wygrzewania i suszenia materiału. Całość oferty firmy dopełnia gama akcesoriów do promienników są to m.in sterowniki, uchwyty specjalne, kratki zabezpieczające przed uderzeniem itp.

Więcej szczegółów dotyczących oferty na www.teoterm.com.pl

 

 

Produkty i UsługiSłowa kluczowe: