PPHU POLMARAdres firmy:
16-080 Tykocin,
ul. Szkolna 1,
woj. podlaskie


Kontakt:
tel. kom. +48 85 7187 274
Email: [email protected]
WWW: www.polmar.net.pl

PPHU POLMAR

O firmie


Nasady kominowe dymowe, wentylacyjne i spalinowe

Regulator ciągu kominowego - bezpieczeństwo i oszczędności dla firmy oraz rodziny

Specjalna nakładka, tzw. daszek na komin spalinowy, czy też dymowy, wpływa na polepszenie wentylacji grawitacyjnej. W praktyce oznacza to poprawę stabilności ciągu kominowego oraz zapewnienie stałego poziomu wymiany powietrza. Chroni także przed zasysaniem spalin, które spowodowane może być przez odwrócenie ciągu i zawirowania wiatru w kominie. Odpowiednia nasada wentylacyjna może nawet dodatkowo filtrować zanieczyszczenia, tak jak dzieje się to w przypadku niezawodnego regulatora SMARTFLOW.

Jakie nasady wybrać?
Nasady wentylacyjne i kominowe różnią się między sobą, w zależności od tego, do jakiego komina są przeznaczone. W przypadku komina wentylacyjnego mogą być one wykonane z ocynkowanej blachy, która jest odporna na działanie warunków atmosferycznych. Natomiast w przypadku komina spalinowego i dymowego wybieramy nasady wykonane z kwasoodpornego chromo-niklu, odpornego na działanie substancji żrących.

Czy istnieją uniwersalne nasady wentylacyjne?
Regulator SMARTFLOW to nakładka kominowa, która może być z powodzeniem stosowana we wszystkich typach kominów. Wykonana jest z wysokiej jakości stali kwasoodpornej. Doskonale sprawdza się w prywatnych domach, jak również w zastosowaniach przemysłowych. SMARTFLOW to nakładka, która ogranicza siłę ciągu kominowego w warunkach wietrznych, natomiast w przypadku zbyt słabego wiatru tworzy w przewodzie kominowym niezbędne podciśnienie. Oszczędności uzyskuje się bardzo szybko. Stosowanie regulatora SMARTFLOW nie tylko zwiększa efektywność spalania, ale również redukuje zanieczyszczenia oraz chroni przed erozją.

Regulator SMARTFLOW na polskim rynku
Od 2017 roku nakładka kominowa SMARTFLOW dostępna jest w ofercie firmy Polmar. Bardzo wiele egzemplarzy regulatora z powodzeniem działa już w zakładach przemysłowych oraz prywatnych domach. Użytkownicy stosują ją m.in. z kotłami na paliwo stałe, takie jak ekogroszek, pellet, jak również w innych systemach. Potwierdzają, że stosowanie regulatora zmniejsza spalanie oraz stabilizuje ciąg kominowy przy wietrznych dniach, jak również nie dopuszcza do cofania się spalin w dni bezwietrzne. Odbiorcy cenią sobie konstrukcję i wysoką jakość regulatora oraz jego cenę.

Proste i skuteczne rozwiązanie
Stosowanie regulatora SMATRFLOW nie wymaga zakładania instalacji elektrycznej. Po montażu wymagane jest wyłącznie wyregulowanie urządzenia, które można wykonać już po kilkunastu godzinach. Ponadto, nie trzeba wymieniać regulatora nawet przy zmianie systemu grzewczego, o ile kształt i wielkość komina pozostał ten sam. Nie trzeba także demontować regulatora w przypadku czyszczenia komina, co czyni go niezwykle uniwersalnym rozwiązaniem.

Satysfakcja gwarantowana albo zwrot pieniędzy
Odbiorcy bardzo cenią sobie kontakt z dostawcą rozwiązania. Firma Polmar, to rodzinne przedsiębiorstwo o ponad 40-letniej tradycji, które służy pomocą i doradztwem w zakresie zakupu oraz eksploatacji nasady wentylacyjnej SMARTFLOW. Możliwy jest zakup regulatora wraz z usługą instalacyjną. Produkt można zwrócić w ciągu trzech miesięcy, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo inwestycji. Regulator SMARTFLOW objęty jest 5-letnią gwarancją, a jego żywotność szacuje się na ponad 10 lat.

Więcej informacji na temat regulatora SMARTFLOW: www.polmar.net.pl

Produkty i Usługi


GaleriaSłowa kluczowe: regulatory ciągu kominowego, regulatory, nasady kominowe, nasady wentylacyjne, nasady spalinowe, polmar, smartflow