Najlepszy EkogroszekAdres firmy:
21-530 Chotyłów ,
ul. Zaleska 70a,
woj. lubelskie


Kontakt:
tel. 83 377 82 21
tel. kom. 535 206 088
Email: [email protected]
WWW: najlepszyekogroszek.pl

Najlepszy Ekogroszek

O firmie


Najlepszy EkoGroszek- jakość zamknięta w produkcie

Firma Najlepszy EkoGroszek nieustannie rozwija swoją działalność na polskim rynku. Najlepszą rekomendację jakości stanowią produkty znajdujące się w ofercie sklepu Internetowego. Dostępny w asortymencie ekogroszek, to wysokoenergetyczny, odsiarczony i pozbawiony kamieni, materiał opałowy. Wyróżnia go niska wilgotność, wskutek czego generowana jest minimalna ilość szkodliwego popiołu. Oferowane paliwo jest wysoce wydajne, a jego stosowanie skutecznie pozwala obniżyć koszty ogrzewania. Rosnąca popularność tego produktu sprawia, że jest stosowany w ogrzewaniu coraz większej ilości domów i mieszkań.

Ekogroszek pełen zalet

Jedną z wielu zalet ekogroszku jest możliwość wytworzenia wysoce skondensowanego ciepła mimo niewielkich ilości spalania opału. Pozwala to, w wydajny sposób uzyskać odpowiednią temperaturę w ogrzewanym pomieszczeniu. Proponowany opał może być stosowany, niemalże przy każdym rozwiązaniu grzewczym. Sprawdza się zarówno w piecach z zapasowych z rusztem, kotłach retortowych z podajnikiem czy w mniej popularnych obecnie tradycyjnych piecach kaflowych.

Workowany ekogroszek to ekonomiczne rozwiązanie

Workowanie ekogroszku umożliwia jego wygodne przechowywanie. Dzięki temu zabiera on niewiele miejsca, a także zostaje zminimalizowane szkodliwe pylenie. Zaoszczędzony zostaje również czas przy zakupie, transporcie oraz rozładunku. Ekogroszek to wydajny, wysokokaloryczny materiał opałowy, wydobywany ze sprawdzonych kopalni. Niska zawartość siarki sprawia, że jest on przyjazny dla środowiska i stanowi korzystniejszą alternatywą dla tradycyjnego węgla. Ekogroszek zamieszczony w ofercie sklepu nie ulega spiekaniu. Dzięki temu popiół jest łatwy w usunięciu. Wpływa to na utrzymanie czystości oraz przedłuża żywotność pieca. Powyższe zalety opału powodują, że jest to idealne i ekonomiczne rozwiązanie grzewcze.

Najlepszy Ekogroszek – sklep Internetowy

Szeroka oferta sklepu internetowego „ Najlepszy Groszek” umożliwia dotarcie do odbiorców na terenie całej Polski. W asortymencie sklepu dostępne są różne kategorie ekogroszku, między innymi:

  • EKO CLASSIC – węgiel odkamieniony, wyróżniający się zerową spiekalnością (RI = 0) dający 3-4 % popiołu, czyli jedynie 30-40 kg z 1 tony produktu;
  • EKO PREMIUM – produkt dający gwarancje węgla bez kamienia, który generuje zaledwie 6-8% popiołu, o poziomie spiekalności (RI = 0);
  • EKO PREMIUM PLUS – ekogroszek niespiekający się, charakteryzujący się wysoką kalorycznością.

Oferowany ekogroszek wyróżniają zalety, właściwe tylko najlepiej wyselekcjonowanym paliwom stałym. Jego produkcja przebiega w ściśle kontrolowanych warunkach specjalistycznych linii technologicznych, uniemożliwiających otrzymanie zbyt małych frakcji opału. Ponadto ekogroszek jest ważony na atestowanych wagach, co gwarantuje wagę zgodną z oznakowaniem na worku.

Więcej szczegółów na temat oferty ekogroszku znajdziesz na stronie internetowej www.najlepszyekogroszek.pl

Produkty i Usługi


  • Ekogroszek 

GaleriaSłowa kluczowe: ekogroszek, eko-groszek, najlepszy ekogroszek, eko groszek, eco groszek, najlepszy eco groszek, ogrzewanie, ogrzewanie domu,