NIDO Bartosz SzkódlińskiAdres firmy:
61-655 Poznań,
ul. Gronowa 22/1303,
woj. wielkopolskie


Kontakt:
tel. kom. +48 784 528 760
WWW: www.airnaturel.pl

NIDO Bartosz Szkódliński

O firmie


Zdrowe powietrze dla lepszego życia

Nawilżacze, oczyszczacze i osuszacze powietrza, a także wentylatory, urządzenia do aromaterapii oraz akcesoria pomocne w utrzymywaniu powietrza wewnątrz pomieszczeń na najwyższym poziomie… to wszystko znajdziemy w ofercie firmy NIDO, która dostarcza najlepsze rozwiązania, sprawiające, że przyjazne zdrowiu środowisko jest na wyciągnięcie ręki!

Powietrze to źródło życia. Zdrowe powietrze zapewnia dobre samopoczucie i podnosi jakość codziennego życia. Niestety spędzając w zamkniętej przestrzeni nawet 90% czasu, narażeni jesteśmy na kontakt z licznymi zanieczyszczeniami, z których istnienia czasem nie zdajemy sobie nawet sprawy. Firma NIDO wprowadziła do swojej oferty pełną gamę urządzeń, które sprawią, że przebywanie w pomieszczeniu stanie się komfortowe, dzięki możliwości cieszenia się najwyższą jakością powietrza. Osoby zarządzające przedsiębiorstwem działają w branży AGD od 14 lat i posiadają bogate doświadczenie. Pozwala im to selekcjonować produkty najwyższej jakości, spełniające wysokie wymagania odbiorców.

Designerskie i ekologiczne urządzenia w zasięgu ręki
Firma NIDO stawia na technologie sprzyjające środowisku. W praktyce oznacza to dostarczanie na rynek produktów, które cechują się minimalnym zużyciem energii i opakowane są w podlegające recyklingowi kartony. Wszystkie urządzenia charakteryzują się nowoczesnym i estetycznym designem, przez co nie tylko zachwycają swoją funkcjonalnością, ale również wyglądem. Filozofia firmy NIDO zakłada także przystępność urządzeń dla każdego. Czyste powietrze to wydatek, na który stać wszystkich.

Nawilżanie i oczyszczanie
Spośród szerokiej gamy urządzeń z oferty NIDO, które pozwalają na skuteczne nawilżanie powietrza, możemy wybierać pomiędzy technologią ultradźwiękową, ewaporacyjną i parową. Oferowane modele różnią się także powierzchnią pomieszczeń, dla których są dedykowane. W związku z tym można łatwo i skutecznie dobrać idealny wariant zarówno do pokoju dziecięcego, jak też dużego biura. Niektóre z modeli nawilżaczy są dodatkowo wyposażone w opcję jonizacji oraz dyfuzor olejków. Oczyszczacze powietrza działają antysmogowo. Pozwalają skutecznie pozbyć się także kurzu, chemikaliów, szkodliwych pyłów, jak również drobnoustrojów i brzydkich zapachów. Ultranowoczesna technologia sprawia, że urządzenia doskonale poradzą sobie z cząsteczkami o wielkości nawet mniejszej niż 0,3 mikrona.

Skuteczne osuszanie powietrza
Ciche i wydajne osuszacze obrotowe adsorpcyjne i kompresorowe oferowane przez firmę NIDO pozwalają skutecznie pozbyć się nadmiaru wilgoci w powietrzu, co będzie szczególnie przydatne w przypadku deszczowych dni, a także w budynkach i pomieszczeniach, w których kumulacja cząsteczek wilgoci jest bardziej kłopotliwa. Dzięki stosowaniu osuszaczy można łatwo pozbyć się wirusów, bakterii i grzybów, które nie tylko wpływają na komfort życia, ale również bezpośrednio zagrażają naszemu zdrowiu.

Z pełną ofertą firmy NIDO można zapoznać się na stronie: www.airnaturel.pl

Produkty i Usługi


    Nawilżacze powietrza
    Oczyszczacze powietrza
    Aromaterapia
    Osuszacze powietrza
    Wentylatory
    Akcesoria
    Ogrzewanie

 

Artykuły o tej firmie


Jeszcze do niedawna mało kto spoza wąskiego...

Słowa kluczowe: nawilżacze powietrza, oczyszczacze powietrza, wentylatory, osuszacze powietrza, airnaturel, nido, klimatyzacja, wentylacja