Jeven Sp. z o.o.– systemy wentylacjiAdres firmy:
62-080 Tarnowo Podgórne,
Sady, ul. Logistyczna 23,
woj. wielkopolskie


Kontakt:
tel. +48 61 661 02 95
Email: [email protected]
WWW: www.jeven.pl

Jeven Sp. z o.o.– systemy wentylacji

O firmie


Okapy, nawiewniki i systemy przeciwpożarowe dla kuchni profesjonalnych.

Jaki okap kuchenny należy wybrać, szczególnie w przypadku kuchni profesjonalnych? Działająca od ponad 10 lat na polskim rynku firma Jeven Sp. z o.o. jest przedstawicielem znanego zagranicznego producenta systemów wentylacyjnych (Jeven Oy). W ramach działalności firma proponuje kompleksowe rozwiązania wentylacji kuchennych, w tym centrale nawiewno-wywiewne, systemy przeciwpożarowe do okapów, nawiewniki do kuchni, jak też systemy sterowania i kontroli urządzeniami kuchennymi. Jeven posiada sieć biur na terenie całego kraju.

Okapy kuchenne
Producent okapów kuchennych znajdujących się w ofercie firmy to Jeven Oy, fiński posiadający 25 lat doświadczenia na rynku międzynarodowym, szczególnie skandynawskim i polskim. Nowoczesne okapy proponowane przez Jeven łączą estetykę wyglądu z funkcjonalnością techniczną. Różnorodnego typu okapy znajdują zastosowanie w wielu rodzajach pomieszczeń kuchennych, np. w restauracjach, hotelach, ośrodkach wypoczynkowych, szpitalach, czy też centrach handlowych.

Systemy przeciwpożarowe do okapów
Wybuch pożaru to jedna z najgroźniejszych sytuacji, z jakimi wiąże się praca w kuchni, szczególnie w obiektach publicznych. Zabezpieczenie przeciwpożarowe urządzeń kuchennych to bardzo ważna część działalności firmy Jeven. Okapy znajdujące się w ofercie firmy korzystają z systemu ANSUL, który efektywnie i szybko gasi ogień za pomocą natrysku środka gaszącego. Ten automatycznie uruchomiany skuteczny środek gaśniczy o długoletnim działaniu projektowany jest indywidualnie dla każdego klienta, zapewnia bezpieczeństwo, prostotę obsługi i brak szkodliwości dla środowiska.

Nawiewniki do kuchni
Wentylacja kuchni profesjonalnych możliwa jest dzięki działaniu nawiewników. W ofercie firmy Jeven znajduje się kilka rodzajów niezwykle skutecznych urządzeń wentylujących. Nawiewniki typu JRS i JHP, dzięki specjalnej konstrukcji, dają równomierny nawiew o małej prędkości. Nawiewnik typu JSL może być wykorzystywany nie tylko w pomieszczeniach kuchennych, a urządzenia oznaczone skrótem JSI montowane są w sufitach lub w ścianach. Powietrze nawiewane do pomieszczenia może być zarówno chłodniejsze, jak i cieplejsze od temperatury panującej wewnątrz.

Serwis okapów kuchennych
Jeven Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma, w której ze szczególną dbałością traktuje się kwestie związane z wysokim poziomem oferowanych usług serwisowych. Na terenie Polski znajdują się biura serwisowe prowadzące działalność m. in. w zakresie odbiorów gwarancyjnych, montażu i sprawdzania właściwego funkcjonowania urządzeń, serwisu gwarancyjnego, jak też pomiary techniczne. Biura serwisowe Jeven współpracują z punktami obsługi zagranicą. Firmie szczególnie zależy na możliwie najwyższej ocenie oferowanych usług, a pełna sprawność urządzeń możliwa jest dzięki bliskiej współpracy z klientem..

Pełna oferta firmy Jeven znajduje się na stronie www.jeven.pl

Produkty i Usługi


– Okapy kuchenne
– Filtry do okapów Jeven
– Centrale wentylacyjne kuchenne
– Nawiewniki do wentylacji kuchni
– Przepustnice
– Sprzęt gastronomiczny Mareno
– Filtracja sadzy SMOKI

GaleriaSłowa kluczowe: okapy kuchenne, filtry do okapów, centrale wentylacyjne kuchenne, nawiewniki do wentylacji kuchni, wentylacja kuchni