SYNTEZA ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGIIAdres firmy:
20-819 Lublin,
ul. Willowa 18,
woj. lubelskie


Kontakt:
tel. 535 070 770
Email: [email protected]
WWW: syntezaoze.pl

SYNTEZA ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII

O firmie


Synteza OZE – fotowoltaika dla każdego

Synteza Odnawialne Źródła Energii to działająca nieprzerwanie od roku 2013 firma z branży energetycznej, zajmująca się sprzedażą i montażem systemów fotowoltaicznych dla klientów indywidualnych, rolników i firm na terenie całego kraju. Oferta handlowa spółki obejmuje produkty czołowych światowych producentów, co gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług. Specjaliści zatrudniani przez firmę to osoby posiadające ogromną wiedzę, kierujące się w swojej pracy profesjonalizmem, co znajduje potwierdzenie zarówno w zadowoleniu klientów, jak i we wzroście sprzedaży produktów. Firma Synteza oferuje kompleksową obsługę obejmującą wszystkie etapy inwestycji. Pracownicy przedsiębiorstwa zajmują się bezpłatną kalkulacją i doradztwem prowadzącym do przygotowania indywidualnej oferty. Pomogą również w uzyskaniu korzystnego finansowania. Firma oferuje też montaż instalacji oraz zgłoszenie do zakładu energetycznego, jak też kompleksową pomoc w uzyskaniu dotacji. Szczególny nacisk kładziony jest na jakość proponowanych klientom materiałów, przez co instalacje fotowoltaiczne wykonane przez pracowników firmy będą służyć przez wiele lat.

Indywidualne projekty instalacji fotowoltaicznych

Wszystkie opracowywane przez firmę Synteza OZE projekty instalacji fotowoltaicznych powstają zgodnie z indywidualnymi potrzebami klientów, z uwzględnieniem konkretnych warunków terenowych i technicznych. W trakcie prowadzonych prac szczególnie istotnymi elementami są rodzaj, kąt nachylenia i wymiary dachu. Innym niezwykle ważnym aspektem przygotowanych projektów jest ekspozycja powierzchni na promieniowanie słoneczne. Instalacje gruntowe wymagają zbadania powierzchni terenu przeznaczonego pod panele fotowoltaiczne. Cały proces projektowy dzieli się na kilka etapów. Na początku należy dobrać odpowiednią moc instalacji na podstawie bieżącego poziomu zużycia energii elektrycznej. Następny krok to rozplanowanie instalacji zgodnie z ukształtowaniem terenu (należy unikać miejsc zacienionych) wraz z rozmieszczeniem niezbędnych przewodów i osprzętu. Końcowy etap to kalkulacja uzysku energii wytworzonej przez ukończoną instalację w czym pomaga profesjonalny program komputerowy.

Kompleksowy montaż paneli fotowoltaicznych

Usługi świadczone przez firmę Synteza OZE zawsze wykonywane są z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Przed montażem, w oparciu i faktyczne pomiary nasłonecznienia na miejscu wyznaczonym pod budowę instalacji, opracowywany jest jej projekt. Po jego przyjęciu do realizacji, na miejsce dostarczane są wszystkie niezbędne komponenty i osprzęt. Następnie zatrudnieni przez spółkę specjaliści prowadzą niezbędne prace, po których ukończeniu gotowy system podłączany jest do sieci. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży energetycznej, jak też wykwalifikowanej kadrze, firma Synteza OZE jest w stanie postawić dowolnego rodzaju instalację fotowoltaiczną w wybranym miejscu na terenie całej Polski.

Kompleksowy serwis instalacji fotowoltaicznych

Firma Synteza OZE podchodzi z wyjątkową starannością do wykonywania przeglądów. Stoi za tym przekonanie, że od jakości pracy zatrudnionych przez spółkę specjalistów zależy efektywność funkcjonowania całego systemu fotowoltaicznego. Zakres wykonywanych prac zależy od rozmiaru instalacji fotowoltaicznej, jak też od stopnia jej skomplikowania, jednak nawet najprostsze czynności serwisowe wykonywane są gruntownie i skrupulatnie. Klienci firmy mogą dzięki temu liczyć na długie i bezawaryjne funkcjonowanie instalacji. Serwis dotyczy systemów fotowoltaicznych każdego typu i wielkości, zarówno dachowych, jak i naziemnych. Serwis każdorazowo obejmuje wizualną kontrolę stanu modułów PV, inwertera, konstrukcji oraz mocowań, jak też weryfikację stanu okablowania, szczególnie przydatną w przypadku instalacji gruntowych. Dodatkowo wykonuje się weryfikację zabezpieczeń oraz pomiar parametrów elektrycznych. Oferta firmy Synteza obejmuje tylko urządzenia i osprzęt renomowanych światowych producentów, dzięki czemu klienci zyskują gwarancję bezawaryjności i żywotności komponentów, ale w przypadku jakiejkolwiek usterki naprawy wykonywane są niezwłocznie.

Więcej informacji o firmie Synteza i jej ofercie znaleźć można pod adresem: www.syntezaoze.pl

Produkty i Usługi


  • Instalacje fotowoltaiczne

Słowa kluczowe: synteza, synteza oze, syteza odnawialne źródła energii, fotowoltaika, tania energia, panele słoneczne, solary, montaż paneli solarnych, montaż fotowoltaiki, tani prąd, własny prąd, energia ze słońca, odnawialne źródła,