MegawatyAdres firmy:
00-687 Warszawa,
ul. Wspólna 63B/2,
woj. mazowieckie


Kontakt:
tel. +48 76 500 00 25
Email: [email protected]
WWW: megawaty.pl

Megawaty

O firmie


MEGAWATY – KONSTRUKCJE DLA FARM FOTOWOLTAICZNYCH

Firma MEGAWATY to polski certyfikowany producent konstrukcji wsporczej pod panele fotowoltaiczne dla przemysłowych elektrowni słonecznych. Przedsiębiorstwo powstało z myślą o rozwoju polskiej branży fotowoltaicznej oraz przebudowie krajowego przemysłu energetycznego z uwzględnieniem odnawialnych źródeł energii. Na rynku europejskim firma aktywna jest od roku 2005, a wieloletnie doświadczenie w realizacji zagranicznych projektów pozwoliło na osiągnięcie mocnej pozycji w kraju. Spółka MEGAWATY zbudowała dotychczas kilkadziesiąt elektrowni słonecznych o łącznej mocy ponad 100 MW, co świadczy o dużej skali możliwości wykonawczych. Dzięki zastosowaniu powłok cynowych Magnelis, konstrukcje firmy cechują się dużą wytrzymałością, a własny park maszynowy i będący jego częścią ciężki sprzęt budowlany umożliwia szybkie wykonanie nawet najbardziej wymagającego projektu. Innowacyjne podejście zapewnia najwyższą jakość usług, jak też dużą wydajności pracy. Firma świadczy usługi kafarowania – wbijania pali fundamentowych oraz specjalizuje się w kompleksowej budowie dużych, małych i mikro instalacji fotowoltaicznych.

Konstrukcja wsporcza

Rozwiązanie stosowane przez firmę MEGAWATY stanowią rezultat wielu lat doświadczeń w branży budowlanej oraz poszukiwań systemu pozwalającego na szybki, stabilny i bezpieczny montaż. Na bazie takiego systemu możliwe jest zaprojektowanie dowolnej konfiguracji rozmieszczenia modułów na gruntach wskazanych przez inwestora.
Konstrukcja stalowa pokryta jest powłoką Magnelis, która sprawia, że nie reaguje ona z aluminium, spełniając nawet najbardziej surowe normy, również w środowisku C5-M. Jest to idealna powłoka dla konstrukcji solarnych (PV), która daje też skuteczną ochronę przed korozją w przypadku posadowienia w ziemi. Dodatkowo, posiada ona 25-letnią gwarancję trwałości.

Park maszynowy

Dbając o zadowolenie klienta i jak najwyższą jakość świadczonych usług, firma MEGAWATY w znacznym stopniu rozbudowała własny park maszynowy. W jego zakres wchodzi ciężki sprzęt budowlany, taki jak kafary, koparki, czy też ładowarki. Tego typu urządzenia są niezbędne do szybkiej i profesjonalnej realizacji różnorodnych przedsięwzięć. Dzięki temu klienci powierzający firmie swoje projekty zyskują pewność terminowego i bezpiecznego ukończenia inwestycji, jednocześnie uzyskując oszczędności czasowe i finansowe.
Więcej informacji o firmie i jej ofercie znaleźć można na stronie www.megawaty.pl

Produkty i Usługi


 • projekt koncepcyjny
 • projekt wykonawczy
 • pozwolenia budowlane i uzgodnienia z zakładem energetycznym
 • badania gruntu
 • kafarowanie
 • pomiary sił wyciągowych pali fundamentowych
 • obliczenia statyczne

dostawa komponentów składowych całej elektrowni:

 • konstrukcje, moduły, falowniki, kable, stacje transformatorowe, ogrodzenia i inne
 • prace montażowe
 • prace ziemne
 • prace elektryczne

GaleriaSłowa kluczowe: megawaty, fotowoltaika, energia ekologiczna, energia słoneczna, własna energia dla domu, dom energia, energia dla budynków, instalacje energetyczne, instalacje ekologicznej energii,