MDI SOLAR Twój dom zasilany słońcemAdres firmy:
03-994 Warszawa,
ul. Wał Miedzeszyński 608,
woj. mazowieckie


Kontakt:
tel. +48 888 799 799
Email: [email protected]
WWW: www.mdisolar.pl

MDI SOLAR Twój dom zasilany słońcem

O firmie


MDI Solar to spółka świadcząca profesjonalne usługi budowy instalacji fotowoltaicznych. Kompleksowość wykonania od audytu, poprzez projekt, montaż oraz serwis. MDI Solar wywodzi się z renomowanej spółki giełdowej MDI ENERGIA, która posiada 20-letnie doświadczenie w branży OZE i zajmuje czołowe miejsce na rynku wśród firm realizujących projekty dużych farm energii ze źródeł odnawialnych. Dzięki know-how i zdobytej praktyce MDI Solar może świadczyć usługi w całej Polsce oraz realizować najbardziej skomplikowane projekty.

Słońce to jedno z niewielu niewyczerpalnych źródeł pozyskiwania energii. Naturalny i ekologiczny substrat, który z odpowiednio dobraną instalacją fotowoltaiczną pozwoli znacznie zredukować koszty wciąż drożejącego prądu. Energia elektryczna pozyskiwana ze słońca to nie tylko niższe rachunki, to również wzrost wartości domu na rynku wtórnym, ale przede wszystkim odpowiedzialność i świadomość społeczna. Ekologiczny dom to przyszłość.

MDI Solar pracuje na najwyżej jakości materiałach od certyfikowanych producentów notowanych w międzynarodowym rankingu Bloomberg. Pozwala to na wybór jedynie zaufanych dostawców. Właściwy dobór komponentów i precyzyjny montaż to klucz do tego, aby przez wiele lat cieszyć się bezawaryjną i efektywnie działającą instalacją.

Audytorzy posiadają pełnomocnictwo do reprezentowania MDI Solar, wskazujące, iż odbyli szkolenie i posiadają umiejętności oraz wiedzę niezbędne do wykonywania pracy. Każda instalacja powstaje przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa m. in. montaż wyłączników przeciwpożarowych, optymalizatorów lub mikrofalowników przy instalacji powyżej 6,5 kW. Profesjonalny zespół to gwarancja sukcesu. MDI Solar to nie tylko usługi, to oferta szyta na miarę z uwzględnieniem potrzeb najbardziej wymagających klientów.

Produkty i Usługi


Kompleksowe usługi:

• Konsultacja i audyt:
w dogodnym dla klienta terminie doradca techniczny przeprowadza dokładny audyt wraz z wizualizacją w celu dobrania optymalnej mocy do zużycia energetycznego domu.
• Projekt:
wykonanie projektu indywidualnie dobranego do potrzeb klienta dla efektywnego działania instalacji. Z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi m. in. dronów.
• Montaż instalacji:
bezpieczny i sprawny montaż, wykonany przez certyfikowanych techników.
• Zgłoszenie do zakładu energetycznego:
dokonanie zgłoszenia instalacji w celu przyłączenia do sieci dystrybucji.
• Kredytowanie:
wsparcie w pozyskaniu kredytu na budowę instalacji, partner Alior Bank.
• Dofinansowanie z programu „Mój prąd”:
wsparcie od strony formalnej w procesie ubiegania się o dofinansowanie.
• Gwarancja i serwis:
12 lat gwarancji na panele oraz 10 lat na pozostałe elementy instalacji. Wsparcie techniczne oraz gwarancja na wykonane prace.


Słowa kluczowe: MDI SOLAR, instalacje fotowoltaiczne, montaż fotowoltaiki, projekty fotowoltaiki, projektowanie, kredytowanie, dofinansowanie, tani prą, energia ze słońca, darmowa energia,