ECO Synergia Sp. z o.o.Adres firmy:
80-209 Chwaszczyno,
ul. Kaszubska Droga 1,
woj. pomorskie


Kontakt:
tel. +48 666 644 449
Email: [email protected]
WWW: ecosynergia.pl

Godziny otwarcia:

Pn-Pt: 9-17ECO Synergia Sp. z o.o.

O firmie


ECO Synergia – lider w branży odnawialnych źródeł energii. Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu jesteśmy jedną z większych firm instalatorskich na Pomorzu. Od powstania firmy, w 2010 roku, znajdujemy rozwiązania ekologiczne i dopasowane do potrzeb naszych Klientów. Doświadczenie i wiedza, którą stale zdobywamy, pozwalają nam tworzyć domy zeroenergetyczne i zeroenergetyczne plus. Nasze produkty gwarantują trwałość i bezpieczeństwo użytkowania na długie lata. Efektem ich zastosowania są niskie rachunki za użytkowanie domów i firm naszych Klientów.

Firma ECO Synergia posiada w ofercie szeroki asortyment produktów tworzonych zgodnie z zasadami odpowiedzialności społecznej i z materiałów, które nadają się do ponownego przetworzenia. Przede wszystkim jesteśmy firmą z długoletnią tradycją i znakomitą pozycją na rynku. W związku z naszym doświadczeniem oferujemy należyte, w pełni rzetelne i indywidualne podejście do każdego Klienta, starając się wyjść naprzeciw jego potrzebom. Nasz Klient może liczyć na współpracę przez cały przebieg realizowanych działań oraz po ich zakończeniu.

Nasze produkty to przede wszystkim:

– Pompy ciepła
– Fotowoltaika
– Magazyny energii
– Rekuperacja
– Kotły gazowe
– Kolektory słoneczne
– Odkurzacze centralne
– Instalacje centralnego ogrzewania i wodno-kanalizacyjne

Fotowoltaika – nie ulega jakiejkolwiek wątpliwości, że panele fotowoltaiczne to w ostatnich latach rozwiązanie niezwykle popularne. Coraz więcej osób, które mają przed sobą budowę własnego domu, decyduje się na montaż instalacji fotowoltaicznej. Rozwiązanie to niesie ze sobą szereg niepodważalnych korzyści. Instalacje tego rodzaju są przede wszystkim gwarancją oszczędności znacznej ilości pieniędzy oraz zapewniają troskę o środowisko naturalne, którego stan zdecydowanie wymaga interwencji. Instalacja zawiera montaż paneli, najczęściej na dachu budynku lub na gruncie, inwerter – urządzenie zmieniające prąd stały na prąd zmienny – dokładnie na taki sam, jak dostarczany przez operatora sieci elektrycznej oraz rozdzielnia zawierająca wszystkie niezbędne zabezpieczenia wraz z okablowaniem. Jak fotowoltaika, to i bank energii, który zaczyna cieszyć się coraz większym zainteresowaniem. Na przestrzeni kilku lat magazyn energii będzie standardowym produktem montowanym wraz z instalacją fotowoltaiczną. Pomoże to znacznie zwiększyć auto-konsumpcję, a co za tym idzie, uzyskać dodatkowe oszczędności.

Produkty, z których korzystamy:

– Panele Jinko Solar
– Inwertery: Huawei, Solar Edge, FoxESS, Fronius, GoodWe
– Magazyny energii – Huawei
– Mikroinwertery: Hoymiles
– Konstrukcje wolnostojące firmy BAKS

Produkty i Usługi


  • Fotowoltaika
  • Pompy ciepła
  • Rekuperacja
  • Hydraulika
  • Ogrzewanie podłogowe
  • Kotły gazowe kondensacyjne
  • Instalacja CO i WOD KAN
  • Kolektory słoneczne

Słowa kluczowe: ecosynergia, eco synergia, Fotowoltaika, Pompy ciepła, Rekuperacja, Hydraulika, Ogrzewanie podłogowe, Kotły gazowe kondensacyjne, Instalacja CO i WOD KAN, Kolektory słoneczne, Jutro zaczyna się dziś,