Brewa Sp. z o.o. Sp. K. – samowystarczalność w wygodny sposóbAdres firmy:
62-800 Kalisz,
ul. Majkowska 17a,
woj. wielkopolskie


Kontakt:
tel. 62 590 42 82
tel. kom. 661 305 701
Email: [email protected]
WWW: www.brewa.pl

Godziny otwarcia:

pn. - pt. - 8:00 - 16:00Brewa Sp. z o.o. Sp. K. – samowystarczalność w wygodny sposób

O firmie


Pomagamy w jak najbardziej wygodny dla inwestora sposób obniżyć rachunki za prąd i ogrzewanie i tym samym zyskać niezależność energetyczną poprzez wykorzystanie odnawialnych źródeł energii, dbając jednocześnie o środowisko naturalne.

Dlaczego warto?

Za wyborem firmy Brewa przemawia zarówno wieloletnia obecność na rynku, doskonałe referencje, jak również aż 99% pozytywnych opinii klientów w serwisach takich jak Oferteo, Google czy na Facebooku.

Na koncie firmy znajdują się zarówno instalacje wykonane dla klientów indywidualnych, jak również dla biznesowych, w tym np. dla Kia Motors (instalacja o mocy 33,07 kW) czy Dr Marcus / Planet Foood (instalacja o mocy 198 kWp). Pełna lista realizacji dostępna jest na: www.brewa.pl – realizacje

Produkty i Usługi


Net-Billing Brewa

Poznaj naszą nową propozycję systemu rozliczeń: Net-billing Brewa. Teraz możesz generować jeszcze większe korzyści ze swojej instalacji fotowoltaicznej.

System Net Billingu Brewa daje Ci zestaw korzyści, które znacząco wpływają na komfort użytkowania oraz opłacalność Twojej inwestycji w instalację fotowoltaiczną.

Zobacz, czym różni się nasz system od oferty rozliczenia ze sprzedawcami zobowiązanymi (standardowy net billing): netbilling.brewa.pl

Wirtualna Elektrownia w Net-Billingu Brewa

Dzięki Wirtualnej Elektrowni w Net-billingu Brewa możesz wytwarzać energię w jednej instalacji PV, a zasilać wiele odległych punktów poboru. Położenie geograficzne punktów odbiorczych nie ma znaczenia. Obsługujemy odbiorców we wszystkich strefach dystrybucyjnych w Polsce.

Kompleksowość w cenie

Firma zajmuje się nie tylko doborem i montażem instalacji, ale bierze też na siebie wszystkie formalności z Zakładem Energetycznym oraz pomaga w uzyskaniu dofinansowania. Własny Dział Serwisowy odpowiada z kolei za szybkie reagowanie (do 48 godzin) w sytuacjach awaryjnych.

Za wyborem oferty Brewa przemawiają ponadto atrakcyjne ceny, wiarygodne gwarancje, a także dostępność towaru i szybkie wymiany reklamacyjne. Jest to możliwe dzięki współpracy z renomowanymi producentami komponentów. Przedsiębiorstwo jest ponadto Platynowym Partnerem i autoryzowanym dystrybutorem firmy Selfa GE.

Nie tylko fotowoltaika

Brewa ma w swojej ofercie również szeroką gamę rozwiązań z zakresu ogrzewania budynku, w postaci pomp ciepła oraz folii grzewczych.

Są to systemy idealnie współpracujące z instalacjami fotowoltaicznymi. Pompa ciepła lub folie grzewcze ogrzewają Twój dom, a fotowoltaika produkuje darmowy prąd, dzięki któremu jest to wszystko możliwe.

Pomożemy Ci dobrać optymalne parametry systemu. Więcej o pompach ciepła dowiesz się na podstronie: www.brewa.pl – pompy ciepła

Magazyny Energii

Chcesz zyskać jeszcze większą niezależność i bezpieczeństwo energetyczne? Poznaj możliwości, jakie dają Magazyny Energii


Słowa kluczowe: brewa, fotowoltaika, fotowoltaika brewa, fotowoltaika dla domu, fotowoltaika dla firmy, ekoogrzewanie, eko ogrzewanie, ekologiczne ogrzewanie, stacje ładowanie EV, pompy ciepła, magazyny energii,