Merazet S.A.Adres firmy:
60-203 Poznań,
ul. J. Krauthofera 36,
woj. wielkopolskie


Kontakt:
tel. +48 61 8644 600
Email: [email protected]
WWW: www.merazet.pl

Godziny otwarcia:

PN-PT: 8.00-16.00Merazet S.A.

O firmie


Przyrządy i narzędzia pomiarowe.

Aparatura kontrolno-pomiarowa – Merazet S.A.

Wszystko, co da się zmierzyć lub zważyć, powinno zostać zmierzone i zważone. To punkt odniesienia dla wielu dziedzin ludzkiego życia. Dlatego tak ważne jest, aby stosowana na każdym kroku aparatura kontrolno-pomiarowa była najwyższej jakości.

Rzetelność i doświadczenie

Firma Merazet S.A. działa na rynku aparatury kontrolno-pomiarowej od 1952 roku. To już ponad sześćdziesiąt lat doświadczenia, które plasuje firmę na pozycji lidera wśród dostawców aparatury kontrolno-pomiarowej. Merazet S.A. jest autoryzowanym partnerem i dystrybutorem urządzeń kontrolnych i pomiarowych wielu krajowych i zagranicznych producentów. Firma współpracuje z renomowanymi ośrodkami naukowo-badawczymi, instytucjami państwowymi, uczelniami oraz firmami w całej Polsce. Wysoki poziom świadczonych przez Merazet S.A. usług potwierdza certyfikat ISO 9001, przyznany i monitorowany przez organizację certyfikującą Tuv Nord.

Bogata oferta

Oferta firmy Merazet S.A. należy do najbardziej kompleksowych na rynku i cały czas wzbogacana jest o nowe, wysokiej klasy urządzenia. Handlowcy Merazet S.A. posiadają szeroką wiedzę techniczną, zapewniają profesjonalne wsparcie podczas zakupów, by dostosować ofertę do wymagań Klienta. Merazet S.A. ma także wieloletnie doświadczenie w obsłudze zamówień publicznych.

Przyrządy i narzędzia pomiarowe

Wyposażenie profesjonalnego laboratorium jest niełatwym zadaniem, jednak oferta firmy Merazet S.A. obejmuje wszystko, co może być potrzebne. Począwszy od różnego rodzaju analizatorów, poprzez łaźnie, meble, mierniki aż po termometry, wagi i zegary – wyprodukowane z najwyższą starannością, certyfikowane i spełniające najwyższe normy bezpieczeństwa. W ofercie Merazet S.A. dostępne są także ciekawe zestawy edukacyjne i sprzęt potrzebny do wyposażenia szkolnych i uniwersyteckich laboratoriów, a także elektroniczna aparatura pomiarowa, niezbędna w wielu zawodach. To idealne miejsce dla geodetów, geotechników, architektów i firm budujących drogi.

Szybki czas realizacji

Czas to pieniądz, więc każdemu zależy na szybkiej obsłudze. Minęły już czasy, w których miesiącami czekało się na dostawy czy obsługę serwisową. Merazet S.A. posiada własny magazyn, dzięki czemu termin realizacji zamówień jest wyjątkowo krótki, a wiele popularnych produktów jest dostępnych od ręki.

Sprawny serwis i własne laboratorium pomiarowe

Merazet S.A. wspiera swoich Klientów nie tylko na etapie doradztwa zakupowego, ale także w okresie eksploatacji urządzeń – firma posiada własny serwis oraz laboratorium pomiarowe, które świadczą usługi kalibracji, przeglądów oraz napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych. Oferta firmy obejmuje wzorcowanie narzędzi, adaptacje urządzeń oraz wszelkie niezbędne badania, potrzebne na każdym etapie użytkowania aparatury kontrolno-pomiarowej. Kompleksowa obsługa Klienta to coś, co decyduje o popularności firmy w branży.

Z pełną ofertą firmy Merazet S.A. można zapoznać się na stronie www.merazet.pl

Produkty i Usługi


  • Aparatura Laboratoryjna
  • Automatyka i elektryczna aparatura łączeniowa
  • Elektryczna aparatura pomiarowa
  • Drogownictwo, budownictwo i geotechnika
  • Zestawy edukacyjne – stoły elektrotechniczne
  • Serwis i Laboratorium pomiarowe

Słowa kluczowe: przyrządy pomiarowe, narzędzia pomiarowe, aparatura kontrolno-pomiarowa, laboratorium pomiarowe, merazet, automatyka, elektryczna aparatura, aparatura pomiarowa, stoły elektrotechniczne, serwis,