QL CONTROLS Sp. z o.o., Sp. k.Adres firmy:
43-262 Kobielice,
ul. Rolna 4 ,
woj. śląskie


Kontakt:
tel. +48 (32) 700 74 53
Email: [email protected]
WWW: engocontrols.com

QL CONTROLS Sp. z o.o., Sp. k.

O firmie


ENGO Controls: oszczędne sterowanie ogrzewaniem

ENGO Controls to nowoczesna marka w branży sterowania ogrzewaniem, która stawia na: oszczędność energii, obniżenie rachunków w sezonie grzewczym, ochronę środowiska oraz wygodę użytkownika. Wysoka jakość produktów idzie tu w parze z łatwą obsługą. Urządzenia współpracują z platformą Tuya.

Produkty ENGO Controls służą do przewodowego, bezprzewodowego i internetowego sterowania ogrzewaniem płaszczyznowym – każdym rodzajem kotła oraz innymi źródłami ciepła. Sterują również instalacją chłodzącą. Sterowniki temperatury zmniejszają pobór energii grzewczej, a tym samym koszty ogrzewania.

Systemy sterowania ENGO Controls wyróżniają się na rynku:

• nowoczesną technologią algorytmów sterujących temperaturą
• łatwym programowaniem (intuicyjny wybór programów)
• przydatnymi na co dzień funkcjami (np. blokada PIN w regulatorach)
• wysoką energooszczędnością (ekonomiczne zużywanie paliwa grzewczego)
• przejrzystym menu urządzeń
• atrakcyjną ceną

ENGO Controls oferuje aż 3 rodzaje komunikacji swoich urządzeń:

1. Urządzenia pracujące w sieci Wi-Fi: zdalne sterowanie za pomocą aplikacji ENGO Smart.

2. Urządzenia pracujące na protokole ZigBee 3.0: komunikacja poprzez bramkę internetową i zdalne sterowanie z poziomu aplikacji, jeśli bramka jest podłączona do sieci internetowej. Zapisane reguły pracy urządzeń są zachowane nawet, gdy zabraknie dostępu do Internetu.

3. Wersja podstawowa dla minimalistów: urządzenia podłączane przewodowo do listwy sterującej lub do urządzenia grzewczego – brak sterowania za pomocą aplikacji.

Aplikacja mobilna ENGO Smart bezprzewodowo obsługuje system i jest oparta o popularną na świecie technologię Tuya. Pozwala to na sterowanie – w ramach jednaj aplikacji – wieloma urządzeniami smart home różnych producentów.

Uniwersalna technologia ENGO Controls gwarantuje:

• wygodę na co dzień
• realne oszczędności – koszty ogrzewania niższe nawet o 30%
• zdrowy mikroklimat w domu

Sterowanie ogrzewaniem poprawia samopoczucie

Korzyści ekonomiczne i ekologiczne to jedno, ale ENGO Controls zapewnia więcej – dba o ludzi. Dom dobrze ogrzany, to dom tańszy w utrzymaniu, a jednocześnie zdrowszy. Mieszkając w nim, zyskujemy lepsze samopoczucie, większy komfort życia. W codziennym kieracie rzadko o tym myślimy, lecz temperatura otoczenia wpływa na to, jak funkcjonujemy. Efektywna praca, wypoczynek, dobry nastrój – na to wszystko oddziałują warunki termiczne, w których przebywamy. Co więcej, prawidłowy mikroklimat domu wspiera układ oddechowy, układ krążenia, poprawia jakość snu, pobudza koncentrację. Niekorzystne dla zdrowia jest zarówno wychłodzenie organizmu, jak i przegrzanie. Sterowanie ogrzewaniem eliminuje te negatywne czynniki z naszego życia.

Dlatego efektywny system sterowania instalacją grzewczą staje się częścią bezpiecznej domowej atmosfery. Warto o nią zadbać.

Dowiedz się więcej o sterowaniu ogrzewaniem, wchodząc na stronę: www.engocontrols.com

ENGO Controls. Jedna decyzja, wiele korzyści


Słowa kluczowe: ENGO, controls, ENGO controls, ogrzewanie, nowoczesne ogrzewanie, narzędzia sterowania ogrzewaniem, siłowniki, pompy, regulatory temperatur, regulatory, sterowanie internetowe, grzejniki, ogrzewanie podłogowe, smart home, dom inteligentny,