Odkryj potencjał domów ze stali i postaw na sprawdzone rozwiązania

Chcesz wybudować dom, lecz wiele możliwości w zakresie technologii budowania utrudnia podjęcie decyzji? Jeśli zależy Ci na tym, by nieruchomość była nowoczesna i tania w utrzymaniu, postaw na zaawansowane technologie. Technologie, które od lat cieszą się coraz większą popularnością. Jedną z nich jest technologia, dzięki której powstają domy szkieletowe. Poznaj ich zalety i przekonaj się, że to doskonały wybór na lata.

Z myślą o środowisku naturalnym i… portfelu
Dom szkieletowy wykorzystuje stal. To właśnie ten materiał jest wykorzystywany do wykonania szkieletu nieruchomości, gdyż jego właściwości nie są bez znaczenia. Zastosowanie stali eliminuje konieczność regularnego sięgania m.in. po impregnaty grzybobójcze, które są niezastąpione wówczas, gdy mowa o domu na szkielecie drewnianym. Co więcej, takie domy są energooszczędne, co oznacza, że rachunki za energię elektryczną wykorzystywaną do ogrzania nieruchomości są niższe niż w przypadku tradycyjnego budownictwa. Efektem jest dom przyjazny środowisku naturalnemu.

Dom gotowy w… kilka dni!
Olbrzymią zaletą domów szkieletowych jest możliwość ich postawienia w kilka dni. Dzieje się tak dlatego, że konstrukcja jest odpowiednio wcześniej przygotowywana w warsztacie i następnie transportowana na plac budowy. Tam następuje połączenie poszczególnych elementów. Znaczenie ma również to, że stal jest materiałem odpornym na działanie czynników atmosferycznych. Efektem tego jest to, że domki szkieletowe można stawiać przez cały rok – pora roku nie ma większego znaczenia.

Dla tych, którzy szukają oszczędności
Domy szkieletowe są energooszczędne, co oznacza, że każdy właściciel wydaje mniej pieniędzy tytułem ogrzania nieruchomości i to przez cały okres jej użytkowania. Znaczenie ma również szybkość powstania takiego domu i wyeliminowanie konieczności korzystania z wielu sprzętów, które są niezastąpione na placu budowy domu tradycyjną technologią. Brak konieczności wydawania pieniędzy na środki impregnujące to kolejna oszczędność. Wszystko to sprawia, że tanie domy szkieletowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród inwestorów chcących mieć nowoczesny i komfortowy dom.

Budujemy w Warszawie!
Nasza firma posiada doświadczenie w budowie domów szkieletowych. Na rynku istniejemy od wielu lat, zatrudniamy specjalistów, którzy są w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania i znaleźć najlepsze rozwiązania. Warszawa to jedno z miast, w którym stawiamy domy szkieletowe.
 
Zachęcamy wszystkich inwestorów prywatnych do kontaktu i nawiązania współpracy. Już za kilka tygodni możesz się cieszyć domem wybudowanym w technologii szkieletowej i wykończonym przez nas pod klucz.

www.abakus-polska.pl


Data publikacji: 2016-02-04

Podobne technologie i poradniki


12.02.2016 | Stalowe konstrukcje
Przestronne hale przeznaczone do magazynowania produktów czy...