Dla producenta materiałów budowlanych ważną częścią działalności jest uczestnictwo w przedsięwzięciach, które dają okazję do propagowania wiedzy, wyjaśniania wszelkich wątpliwości i doradztwa dla firm handlowych, wykonawczych, projektowych oraz dla inwestorów. FS ARBET uczestniczy w takich wydarzeniach regularnie uczestniczy. Dzieje się tak dzięki dobrej współpracy z partnerami handlowymi Fabryki, którzy zapraszają specjalistów ARBETu na targi i konferencje, tak własne jak i organizowane przez podmioty zewnętrzne.

 

 

Tylko w ostatnim czasie przedstawiciele ARBETu brali udział w II Konferencji Budowlanej, zorganizowanej przez IZOBUD Materiały Budowlane oraz na gdyńskich na Targach Mieszkaniowych na stoisku extraDACHu. W obu przypadkach jest to kontynuacja doskonałej współpracy z tymi podmiotami.

 

 

II Konferencja Budowlana jest kontynuacją wydarzenia, które w 2017 roku miało swoją premierę. Również na wiosnę 2018 ARBET właśnie razem z extraDACHem zaprezentował się na podobnej targach.

Jedne z pytań klientów zawsze dotyczą fundamentalnej dla inwestora sprawy: czyli dotyczyły zastosowań produktów oraz opłacalności stosowania płyt wyższej jakości. Jak komentuje Sławomir Zinka, przedstawiciel oddziału w Przodkowie, najstarsze pytanie z krainy styropianu to: „Czy to się opłaca ocieplać „tym szarym”, a może lepiej tym białym?”. Na konferencji Izobudu uczestnicy mieli okazję posłuchać specjalistycznego wykładu arbetowej koordynatorki ds. jakości, Ireny Domskiej. Wiedza przekazana przez Domską umożliwi słuchaczom w przyszłości dokonać trafnych wyborów przy planowaniu, projektowaniu i wykonywaniu ociepleń.

 

 

Zdjęcia: Izobud Materiały Budowlane oraz ARBET na targach i konferencjach


Data publikacji: 2018-09-14

Podobne technologie i poradniki


14.09.2018 | Styropian
FS ARBET otrzymał nowe wyróżnienie dla swojego...
27.07.2018 | Styropian
Maciej Sempiński stworzył koncepcję projektu Domu Rzeczywiście...
22.06.2018 | Styropian
Inwestycja w kadry czyli podnoszenie kwalifikacji pracowników...
08.05.2018 | Styropian
Fabryka Styropianu ARBET Sp. J. od 2004...