Oferujemy Państwu specjalistyczny sprzęt do prania tapicerki i dywanów marki Karcher. Samodzielnie pranie tapicerki jeszcze nigdy niebyło takie proste.

Odkurzacz piorący – co to jest i do czego służy?

Odkurzacze piorące, które znajdują się w ofercie naszej wypożyczalni w Krakowie to sprawdzone modele Puzzi 10/1. Mają bardzo szerokie zastosowanie: można nimi ściągać wodę, która wylała się na posadzkę np. na skutek lekkiego podtopienia, doskonale sprawdzają się podczas prania tapicerki samochodowej, dywanów, wypoczynków, narożników,  sof i wszelkiego rodzaju przedmiotów obitych tapicerką. 

Jak samodzielnie wyprać tapicerkę za pomocą odkurzacza piorącego?

Odkurzacz wyposażony jest w dwa przyciski odpowiedzialne za natrysk detergentu i odsysanie wilgoci. Aby skutecznie wyprać tapicerkę należy najpierw spryskać materiał wodą z proszkiem następnie energicznymi ruchami wyszorować szczotką a następnie przy użyciu odkurzacza piorącego odessać brud przy równoczesnym natrysku.  Czynność powtórzyć kilkakrotnie do uzyskania pożądanego efektu. Następnie do odkurzacza wlać czystej wody i używając równocześnie natrysku i odsysania wypłukać tapicerkę.

www.wypozyczalnia-odkurzaczy.krakow.pl


Data publikacji: 2021-08-06

Podobne technologie i poradniki