P.P.H.U. Klaudia sp. z o.o. - logo
Media:P.P.H.U. Klaudia sp. z o.o.

Pompy

PPHU KLAUDIA sp. z o.o. to przedsiębiorstwo obecne na rynku od 1989 roku, będące producentem wiodącego systemu instalacji igłofiltrowych, dystrybutorem pomp i agregatów pompowych, oraz specjalistyczną wypożyczalnią pomp.


Firma specjalizuje się w rozwiązaniach dla odwadniania i gospodarki ściekowej. W tym zakresie proponuje: igłofiltry – instalacje igłofiltrowe, agregaty pompowe, pompy do szlamów, bentonitu, odwadniania, pompy zatapialne do ścieków i odwodnień. Ofertę sprzedaży uzupełnia szeroka gama pomp dla przemysłu (prezentowana w serwisie strefapomp.pl).


Firma jest dystrybutorem urządzeń takich firm jak m.in.: Geco Power, Victor Pumps, Global Pump, Generac,  Mody Pumps, Flygt, Grindex, Evak. Dla dostarczanych urządzeń przedsiębiorstwo zapewnia serwis pomp, agregatów pompowych  a także dostawy części zamiennych.
Firma Klaudia świadczy ogólnopolskie usługi w zakresie wynajmu pomp, agregatów pompowych, igłofiltrów, pomp zatapialnych i specjalistycznych. Usługa markowana jest jako WynajemPomp.pl.
Przedsiębiorstwo specjalizuje się także w dostawach pomp powodziowych dla straży pożarnej i instytucji budżetowych. Oferuje m.in. motopompę przewoźną Geco Power SPD-F 6/12 z certyfikatem CNBOP dla użytkowania przez jednostki straży pożarnej oraz inne jednostki w zakresie wydajności do 20 000 l/min.

 

Pompy do odwodnień i ścieków Klaudia sp. z o.o.
2016-02-03 0 2431
Pompy do odwodnień i ścieków Klaudia sp. z o.o.

Firma Klaudia sp. z o.o. od 1989 roku prowadzi na polskim rynku produkcję i sprzedaż zestawów instalacji igłofiltrowych, a także dystrybucję agregatów pompowych, pomp zatapialnych ...

Słowa kluczowe: igłofiltry, pompy, wynajem pomp, agregaty pompowe, wypożyczalnia pomp, pompy zatapialne