Targi MAJSTER PARTNER 2018

Jak debiutować, to z pompą!

Dzień pełen wrażeń, szeroka oferta produktowa, wymiana doświadczeń i pomysłów, świetna zabawa, ponad 900 osób, które przewinęły się przez Centrum Kongresowe Warszawianka w Serocku 24 lutego 2018 roku to w olbrzymim skrócie bilans zorganizowanych przez Grupę Majster Budowlane ABC targów, połączonych z kongresem i uroczystą galą. Była to pierwsza edycja tego wydarzenia, a jego sukces biznesowy nie pozostawia nawet cienia wątpliwości, że na pewno nie ostatnia. Zainteresowanie przerosło najśmielsze oczekiwania organizatorów, a teraz, gdy emocje już opadły, przyszedł czas na podsumowania.

Powstaniu Grupy Majster Budowlane ABC przyświecała idea, aby zaoferować jak największą różnorodność w branży handlu materiałami budowlanymi i zapewnić stały rozwój wszystkich Partnerów Grupy. Efekt jest taki, że dziś w błyskawicznym tempie rośnie ona w siłę, co niebawem nada jej rangę największej organizacji w Polsce.
W tak nakreśloną wizję strategicznie wpisują się zorganizowane po raz pierwszy w Centrum Kongresowym Warszawianka targi. Imprezy takie jak ta są nierzadko jedyną okazją, aby spotkać się osobiście, wymienić się doświadczeniami i pomysłami. O tym, że w branży istnieje duża potrzeba uczestnictwa w tego typu wydarzeniach może świadczyć ogromny sukces frekwencyjny – ok. 900 osób, co zwłaszcza w przypadku debiutów jest wynikiem imponującym.

 

majster budowlane abcfot. Majster Budowlane ABC

 

Atrakcje do potęgi trzeciej
W dniu 24 lutego 2018 r. w ramach imprezy organizowanej przez Grupę Majster Budowlane ABC, odbyły się trzy wydarzenia.
Pierwszym z nich był kongres, na którym zaprezentowane zostały produkty marki własnej.

 

majster budowlane abc majster budowlane abc majster budowlane abcfot. Majster Budowlane ABC

 

Farba emulsyjna F1, klej do płytek K1, Cement MAX 32,5, gładź szpachlowa G1, kora iglasta, ziemia uniwersalna, czy ziemia pod iglaki zostały zaprezentowane jako produkty otwierające nową drogę możliwości handlowych firmy Majster.
Przedstawiciele firmy zaprezentowali również zgromadzonym gościom plany rozwoju na najbliższe lata.

 

majster budowlane abcfot. Majster Budowlane ABC

 

Nie mniejszą rangę miały targi, na których można było zobaczyć pełną, przekrojową ofertę kilkudziesięciu firm. Targowa ekspozycja objęła bardzo zróżnicowane grupy produktowe – począwszy od dekoracji, poprzez artykuły ogrodnicze i elektronarzędzia, aż do chemii budowlanej. Wiele z nich można było nabyć po atrakcyjnej, targowej cenie. Nie zabrakło też cenionych i świetnie rozpoznawalnych na polskim rynku Producentów i Dostawców materiałów budowlanych.

 

majster budowlane abc majster budowlane abcfot. Majster Budowlane ABC

 

Ważnym wydarzeniem była również poprowadzona przez Krzysztofa Ibisza gala. Wręczono na niej nagrody, wśród których nie zabrakło wyróżnień dla Grupy Majster Budowlane ABC. Jedną z nich było Srebrne Godło w ogólnopolskim konkursie Laur Konsumenta 2018 w kategorii hurtownie budowlane. Nie mniej ważnym wyróżnieniem było też przyznane w ogólnopolskim konkursie Laur Klienta 2017 godło „Odkrycie roku”. Gala stała się też doskonałą okazją do mniej formalnych rozmów i integracji. Imprezę uświetniły występy gwiazd, m.in. Zenona Martyniuka czy Marcina Dańca.
Momentem kulminacyjnym było losowanie atrakcyjnych nagród, w tym nagrody głównej - samochodu osobowego marki Citroen C-Elysee, które poprowadził znany wszystkim pan Lotto - Ryszard Rembiszewski.

 

majster budowlane abc majster budowlane abcfot. Majster Budowlane ABC

 

W trakcie imprezy liczni goście mieli również okazję zobaczyć oficjalną maskotkę nowej sieci marketów budowlanych "Pszczółka", które zostaną otwarte jeszcze w tym roku.
Sukces pierwszej edycji imprezy sprawił, że już w tej chwili organizatorzy planują następne. Targi będą organizowane dwa razy w roku, natomiast w formie bardziej uroczystej, czyli z towarzyszącą im galą, odbywać się będą raz w roku.

Z ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.majsterbudowlaneabc.pl

 


Data publikacji: 2018-05-28

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Zadzwoń do firmy pod numerem telefonu: 601 ... pokaż numer
Możesz też skorzystać z formularza kontatowego poniżej:

Podobne wydarzenia


07.08.2018 | Budowlane inwestycje

Program rządowy Dostępność PLUS Minister Rozwoju i Inwestycji Jerzy Kwieciński zdecydował się na objęcie patronatem honorowym Międzynarodowych Targów Dźwigów EURO-LIFT. Wsparcie udzielone przez resort wiąże się z realizacją rządowego programu Dostępność PLUS. Program Dostępność PLUS to jeden z rządowych planów, którego celem jest podniesienie jakości życia osób starszych i niepełnosprawnych. Zakłada zniesienie ograniczeń i barier […]

20.07.2018 | Budowlane inwestycje

Salon Obsługi i Utrzymania Nieruchomości

Targi Maszyn i Narzędzi Do Obróbki Drewna DremaSilesia w dniach 6-8 kwietnia 2018 ponownie zagoszczą w Expo Silesia w Sosnowcu i zapewnią przedstawicielom sektora obróbki drewna możliwość prezentacji najnowszych rozwiązań technologicznych i produktowych, stosowanych w przemyśle drzewnym i meblarskim.

Bielsko-Biała, 23 – 25 marca, Hala pod Dębowcem przy ul. Karbowej 26
Targi organizowane od 26 lat na pograniczu polsko-czesko-słowackim są uważane za najważniejsze wydarzenie branży budowlanej na południu Polski. Misja jest dość prosta, lecz innowacyjna: upowszechnianie nowoczesnych i ekologicznych technik budowlanych, promowanie efektywności energetycznej w budownictwie.

Kolejna, 13. edycja OKK! design odbędzie się 5 marca 2018, w warszawskiej przestrzeni Mysia 3. Nie zabraknie wystąpień cenionych ekspertów z dziedziny designu oraz spotkań z przedstawicielami renomowanych marek wnętrzarskich.

To już kolejna odsłona #PROday vol.2! W budynku Warszawskiego Domu Technika NOT, przy ul. Czackiego 3/5 w Warszawie odbędzie się druga edycja wydarzenia dedykowanego branży wnętrzarskiej.

W dniach od 22 do 25 września w Bednarach pod Poznaniem odbyła się Międzynarodowa Wystawa Rolnicza Agro Show 2017. Na 150 tys. m2 powierzchni wystawienniczej zaprezentowało się ponad 600 firm powiązanych z sektorem rolniczym. Wśród nich znalazła się również firma Tileco produkująca dachówki kompozytowe na domy, budynki rolnicze i przemysłowe.

O projektowaniu, budowie, bezpieczeństwie i zarządzaniu parkingami pod koniec września w krakowskim Hotelu Galaxy**** przy ul. Gęsiej 22a (27/09/2017) dyskutować będą zarządcy parkingów centr biurowych, galerii handlowych, rynku hotelowego oraz szpitali, a także projektanci, architekci, deweloperzy i przedstawiciele administracji samorządowej podczas konferencji PARKINGI KRAKÓW 2017, która odbędzie się przy współpracy i pod Patronatem Magazynu Europarking Polska.

27 lipca 2017 Kongres Pożarnictwa FIRE 2017 na PGE Narodowym w Warszawie gościć będzie specjalistów ochrony przeciwpożarowej i branży security. Organizatorzy wydarzenia zapraszają na 14 już coroczną ogólnopolską edycję Kongresu Pożarnictwa podczas którego omówione zostaną najważniejsze i najtrudniejsze problemy ochrony przeciwpożarowej oraz techniczne zabezpieczenia budynków, osób i mienia. Do udziału w kongresie zachęcamy wszystkie osoby zainteresowane poprawą bezpieczeństwa pożarowego w Polsce, praktyków w zakresie projektowania, realizacji inwestycji, prewentystów oraz specjalistów ochrony przeciwpożarowej, którzy na co dzień spotykających się w swojej pracy zawodowej z problemami i wyzwaniami ochrony przeciwpożarowej. Udział w kongresie i wydarzeniach towarzyszących jest bezpłatny.

27.06.2017 | Energia ekologiczna

Targi Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej już od kilku lat są miejscem spotkań specjalistów z branży, wymiany doświadczeń i prezentacji nowości w dziedzinie OZE. Nie inaczej będzie w tym roku. Siódma edycja Targów RENEXPO® Poland 2017 odbędzie się w dniach 25-27 października w Warszawskim Centrum EXPO XXI. Organizatorem wydarzenia jest REECO Poland.

W dniach 12-14 maja 2017r., na terenie Expo Silesia w Sosnowcu, odbyła się jedenasta edycja Targów Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna DremaSilesia. Przez trzy dni trwały prezentacje i rozmowy przedstawicieli firm, którzy w swojej ofercie posiadają maszyny i narzędzia do obróbki drewna, procesy pomocnicze, komponenty do produkcji mebli, kleje i chemikalia dla przemysłu drzewnego i meblarskiego a także wyroby z drewna. Mogli oni pochwalić się najnowszymi technologiami i przedstawić szeroką gamę innowacyjnych rozwiązań, które stosowane są obecnie w branży drzewnej i meblarskiej.

Pod koniec miesiąca 21 czerwca w katowickim Hotelu Altus Prestige Katowice**** odbędzie się kolejna konferencja zorganizowana przez DND Project – PARKINGI PODZIEMNE 2017 poświęcona projektowaniu i realizacji budynków wielokondygnacyjnych z częścią biurowo-handlową i garażem podziemnym w aspekcie nowelizacji warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie.


Słowa kluczowe: