#PROday inspiruje branżę wnętrzarsko-architektoniczną

Spotkania dla branży architektoniczno-wnętrzarskiej

To już kolejna odsłona #PROday vol.2! W budynku Warszawskiego Domu Technika NOT, przy ul. Czackiego 3/5 w Warszawie odbędzie się druga edycja wydarzenia dedykowanego branży wnętrzarskiej.

Po wcześniejszym sukcesie nietuzinkowych wydarzeń w formie tymczasowych showroomów które były ubrane w wyselekcjonowany design, przyszedł czas na ogólnopolski projekt biznesowy dla branży.

Wydarzenia #PROday to cykliczne spotkania dla branży architektoniczno-wnętrzarskiej w nowatorskiej formule... Są to wydarzenia skierowane dla zapracowanych profesjonalistów z branży, którzy szukają konkretnych i sprawdzonych partnerów do realizacji swoich projektów.

 

proday

 

Jeżeli ktoś poszukuje nowatorskiej formuły i chce spróbować czegoś nowego, posiada wyjątkowe rozwiązania i poszukuje stałych odbiorców na swoje produkty lub usługi, oczekuje nawiązać stałą współpracę z nowymi partnerami i poszukuje społeczności nastawioną na współpracę biznesową, to spotkanie #PROday jest pierwszym krokiem który należy zrobić.

Spotkania #PROday to dopiero początek, po cyklicznych spotkaniach biznesowych w całej Polsce, na koniec 2018r. stworzymy trzecią już edycję In Design Festival. Naszym celem jest połączenie świeżego, wspaniałego designu, sztuki i rozwiązań produktowych z biznesem, tak, by wspaniale zaprojektowane przedmioty miały szansę zostać zastosowane w praktyce.

 

proday

 

Dlatego w jednym miejscu, w tym samym czasie zgromadzimy blisko 800 osób z branży (producentów, dystrybutorów, designerów, oraz artystów), którzy nie tylko przedstawią swoją ofertę dla architektów, projektantów wnętrz, deweloperów i inwestorów, ale również będą mieli okazję do połączenia sił i wymiany doświadczeń.
– To co nas wyróżnia to nowatorska formuła, wychodząca poza targowy schemat. Odwiedzający będą mieli szansę obejrzeć propozycje dostawców w otwartych, przenikających się kompozycjach. Na Gali In Design Festival w 2018 nie zobaczycie nic przypadkowego – wyjaśnia Łukasz Misiło, pomysłodawca i organizator. – Zadbamy również o atmosferę przyjazną biznesowi. Kameralny charakter wnętrz i imprezy towarzyszące, które wesprą biznesowe relacje – zapewnia Łukasz Misiło.

Ta formuła spotkania sprawdziła się już dwukrotnie.
– Nawiązano wiele niezwykłych kontaktów, które zaowocowały konkretnymi zamówieniami. Odwiedziło nas już kilka tysięcy osób z branży, które kochają sztukę wnętrzarską. Również w przyszłym roku liczymy na duże zainteresowanie – potwierdza organizator.
Dlatego zapraszamy aby zrobić z nami pierwszy krok… i zapraszamy na kolejne spotkanie #PROday.

 

proday

 

Na najbliższym spotkaniu 16.11.2017 mamy zaproszonych specjalnych gości:
Adam Kleczewski
Członek Zarządu - Polskie Stowarzyszenie Budowniczych Domów | PSBD 1994r.
Pełnomocnik - Instytut Budownictwa Modułowego
Pełnomocnik/Administrator - PolskieForumBudowlane.pl
Pełnomocnik - Kopalnie Kamieni Naturalnych (marmur, granit, piaskowiec, wapień)
Członek Zarządu - DMP | Inwestor Zastępczy
Ekspert w dziedzinie budownictwa energooszczędnego.
Z branżą architektoniczną, budowlaną i wyposażenia wnętrz związany zawodowo od prawie 25 lat (tj. od roku 1993). Studiował na Politechnice Poznańskiej, Akademii Ekonomicznej w Poznaniu i Wyższej Szkole Kupieckiej w Łodzi na kierunkach Konstrukcje Budowlane oraz Zarządzanie. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie z zarządzania i uczestnictwa w procesach inwestycyjno-budowlanych przy budowie szpitali, oczyszczalni ścieków miejskich, szkół, budynków mieszkalnych wielorodzinnych, budynków mieszkalnych jednorodzinnych, ale także w zakresie organizacji wdrożeń i sprzedaży produktów oraz technologii. Współtwórca znamiennej, opatentowanej technologii ściany konstrukcyjnej panelowej ceramicznej z przeznaczonej do projektowania i budowania budynków energooszczędnych oraz pasywnych. Zawodowo specjalizuje się w organizacji i zarządzaniu projektami na zlecenie np. przy organizacji kompleksowego procesu projektowo–budowlanego oraz wdrożeń z zastosowaniem rozwiązań i technologii uzasadnionych ekonomicznie (dla klientów indywidualnych jak i dla firm). Prowadzi doradztwo związane z zagadnieniami projektowo-technologicznymi, prawnymi i formalnymi oraz instrumentami finansowania mającymi zastosowanie przy organizacji i realizacji budowlanego procesu inwestycyjnego. Zajmuje się kompleksową organizacją inwestycji budowlanej za inwestora i w oparciu o przyjęte ścisłe założenia technologiczne, budżetowe oraz ekonomiczne. Zajmuje się również wdrożeniami dla produktów oraz technologii i szeroko pojmowaną optymalizacją procesów.

 

proday

 

Kolejny gość:
Justyna Kopeć Firma MY
Przedsiębiorca, autorka programu budowania i zarządzania zespołem w mikro, małych i średnich firmach pod nazwą FIRMA MY. Zarys tego programu opisała w książce FIRMA MY. Mistrzowski Zespół, dzięki któremu wygrasz z konkurencją. Ponadto specjalizuje się w podejściu strategicznym do marek (personalnych, firmowych, produktowych i usługowych) oraz kampaniach w social media. Jej domeną jest prowadzenie marek zwłaszcza na Facebooku i Instagramie. Jeśli spadają Ci zasięgi, nie nadążasz za zmianami na Facebooku czy chcesz zwiększyć sprzedaż i rozpoznawalność swojej marki w Internecie, to lepiej trafić nie mogłeś. Od 2001 roku jest trenerem i ma na swoim koncie wiele zrealizowanych szkoleń w zakresie marketingu (w tym jej flagowe szkolenie “Facebook bez tajemnic”) oraz zarządzania zespołem.

 

proday

 

Serdecznie zapraszamy!
Na chwilę obecną w wydarzeniach #PROday w Warszawie współpracują z nami:
Partnerzy: Internity Home, NMC, Farbomaniacy, Blue Light, Prive Concierge Group, HADART, EPLI, Grupo Galrao, Galaeria Factory, Transforms Smart Beds, Keramikplatte i wiele innych z którymi ustalamy szczegóły
Współpraca: Aniani, Studio Szkic, Let Us Grow, Varia Polska i wielu innych
Patronat medialny: PolskieForumBudowlane.pl, LiderBudowlany.pl, MieszkanieZPomysłem.pl, Nowy Magazyn, Deko-Rady.pl, HAMag, OCZY.MAG, Wnętrze i Ogród

Więcej informacji o #PROday: tutaj 
Prosimy o potwierdzenie przybycia pod linkiem: www.proday.pl

 


Data publikacji: 2017-11-13

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Zadzwoń do firmy pod numerem telefonu: 601 ... pokaż numer
Możesz też skorzystać z formularza kontatowego poniżej:

Podobne wydarzenia


Bielsko-Biała, 23 – 25 marca, Hala pod Dębowcem przy ul. Karbowej 26
Targi organizowane od 26 lat na pograniczu polsko-czesko-słowackim są uważane za najważniejsze wydarzenie branży budowlanej na południu Polski. Misja jest dość prosta, lecz innowacyjna: upowszechnianie nowoczesnych i ekologicznych technik budowlanych, promowanie efektywności energetycznej w budownictwie.

Kolejna, 13. edycja OKK! design odbędzie się 5 marca 2018, w warszawskiej przestrzeni Mysia 3. Nie zabraknie wystąpień cenionych ekspertów z dziedziny designu oraz spotkań z przedstawicielami renomowanych marek wnętrzarskich.

Duży sukces targów – rekordowa liczba zwiedzających wyższa o 25% w porównaniu z rokiem ubiegłym, ogromne zainteresowanie nowoczesnym i energooszczędnym budownictwem, oblegane stoiska z aranżacją i wyposażeniem wnętrz, duża ilość gości z Czech, Słowacji i Austrii, tak można w skrócie podsumować zakończone w niedzielę 51 Międzynarodowe Targi Budownictwa TWÓJ DOM 2017 w Bielsku-Białej.

To już 5 lat spotkań z dobrym wzornictwem pod szyldem OKK! Design. 11. edycja potwierdziła ugruntowaną pozycję wydarzenia oraz niesłabnące zainteresowanie ze strony projektantów, architektów, pasjonatów designu, a także mediów i reprezentantów branży wnętrzarskiej. Blisko 200 gości ponownie wypełniło loftową przestrzeń Mysiej 3 by tym razem zgłębić tematykę świadomego designu oraz projektów odpowiedzialnych społecznie i środowiskowo.

Organizowane od 25 lat targi na pograniczu polsko – czesko – słowackim są największym wydarzeniem branży budowlanej w Polsce południowej.
Ich misją jest upowszechnianie nowoczesnych, innowacyjnych i ekologicznych technik budowlanych, promowanie efektywności energetycznej w budownictwie, a także umożliwienie nawiązania kontaktów i poszukiwanie partnerów w prężnym, dynamicznie rozwijającym się regionie transgranicznym.

Premierowy pokaz nowych kolekcji Marbet Style – paneli akustycznych GROOVE według projektu Tomasza Augustyniaka oraz mebli wypoczynkowych CORBU autorstwa Grynasz Studio – odbył się podczas 9. edycji Areny Design w Poznaniu. Rozbudowana funkcjonalność, autorskie rozwiązania oraz walory estetyczne sprawiły, że oba projekty zostały zauważone i nominowane do konkursu Top Design Award 2017 odbywającego się podczas targów. Ostatecznie pierwsze miejsce w kategorii „Elementy wyposażenia i wykończenia wnętrz” zdobył oryginalny, modułowy system Tomasza Augustyniaka.

ŚWIADOME PROJEKTOWANIE to tytuł pierwszego w tym roku elitarnego spotkania designerów, architektów i projektantów wnętrz w ramach cyklu OKK! design.

Marbet Style zaprasza na oficjalną premierę kolekcji mebli wypoczynkowych CORBU według projektu Grynasz Studio oraz paneli akustycznych GROOVE zaprojektowanych przez Tomasza Augustyniaka. Zostaną one zaprezentowane podczas Targów Arena DESIGN w Poznaniu 15 marca 2017r. Obie kolekcje są nominowane do TOP DESIGN award 2017.

1 marca 2017r. na terenie Galerii warszawskiego stadionu PGE Narodowy odbędzie się dziesiąta, jubileuszowa edycja targów branżowych Interior Design Forum, prezentujących ofertę tekstyliów domowych w Polsce. Na profesjonalistów będą czekać dostawcy z aktualnymi ofertami oraz prelegenci z branżowymi pomysłami i case study.

8 marca 2017 r. w Warszawie, na terenie stadionu PGE Narodowy, odbędą się targi Home & Food. W jednym miejscu profesjonaliści znajdą wszystkie produkty związane z kulturą stołu, przygotowywania posiłków i serwowania ich – od składników dań, delikatesów i napojów, przez naczynia, urządzenia i przybory kuchenne, po zastawy stołowe, artykuły szklane, dekoracje stołu i umeblowanie. Impreza skierowana jest przede wszystkim do sklepów wnętrzarskich i delikatesowych, concept storów oraz sektora HoReCa.

24.11.2016 | Budowlane inwestycje

Ponad 2100 odwiedzających i 89 wystawców z 13 krajów Europy i Azji, prezentujących najnowsze produkty i rozwiązania z zakresu budownictwa i wyposażenia wnętrz − uczestniczyło w tegorocznych targach Warsaw Build 2016. Profesjonaliści z branży dyskutowali o najważniejszych zagadnieniach i nowych trendach w sektorze budowlano-wnętrzarskim.

Zapraszamy do udziału w XXXIV Targach Budownictwa, Instalacji i Wyposażenia Wnętrz GRYF-BUD, które odbędą się w dniach 1-2 kwietnia 2017 roku w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym w Bydgoszczy, ul. Gdańska 187.


Słowa kluczowe: proday, wydarzenie branżowe