BALUSTRADY SKRZYPIŃSKI Sp. z o.o.Adres firmy:
62-060 Skrzynki ,
ul. Leśna 2,
woj. wielkopolskie
Zobacz na mapie


Kontakt:
tel. 61 819-61-97
tel. kom. 600-458-425
Email: biuro@balustrady-skrzypinski.pl
WWW: www.balustrady-skrzypinski.pl

BALUSTRADY SKRZYPIŃSKI Sp. z o.o.

O firmie


Balustrady Skrzypiński sp. z o.o. istnieje od 1989 roku i swoim klientom oferuje balustrady, karnisze gięte po krzywoliniowym torze oraz szereg innych produkcji o profilu metalowym dla budownictwa i przemysłu.

 

Produkty firmy wykonywane są z mosiądzu oraz stali chromowo-niklowej. Gotowy wyrób może zostać poddany patynowaniu, polerowaniu czy matowieniu. Firma stawia na trwałość swoich produktów, dlatego mosiężne elementy swoich realizacji zabezpiecza specjalnym, poliestrowym lakierem proszkowym.

 

Balustrady oprócz swojej funkcji zabezpieczającej przestrzenie otwarte pełnią też funkcję estetyczną. Dodatkowa firma dopracowała do perfekcji technikę łączenia rur za pomocą skecania, co wpływa na doskonały efekt wizualny.

 

Balustrady Skrzypiński oferuje także ogromny wybór karniszy, końcówek do karniszy jak i również mebli i innych mosiężnych elementów do wystroju wnętrz, takich jak: hokery barowe, wieszaki, bary, kolumny, pręty schodowe, relingi kuchenne czy poręcze przyścienne.

 

Przedsiębiorstwo działa kompleksowo, co oznacza pełną obsługę, począwszy od dokonania należytych pomiarów, przez techniczny projekt i jego prezentację za pomocą wizualizacji 3D, aż do kompletnego wykonawstwa, dostawy, montażu, a także późniejszego serwisu.

Produkty i Usługi


Galeria


Artykuły o tej firmie


Nowe style i trendy w architekturze wnętrz dążą w sposób jednoznaczny do połączenia urody i funkcjonalności. Dotyczy to przede wszystkim przedmiotów codziennego użytku, z których korzystamy tak często, że nawet nie zauważamy ich obecności. Jednak to te przedmioty nadają ostateczny charakter poszczególnym pomieszczeniom i domowi jako całości, stanowiąc dopełnienie ogólnego zamysłu designerskiego. Skupiają na sobie wzrok domowników i odwiedzających, decydując o odbiorze wizualnym i jednocześnie o komforcie przebywania w danym miejscu.

Słowa kluczowe: