TREPDOORAdres firmy:
30-856 Kraków,
ul. Imielna 6,
woj. małopolskie


Kontakt:
tel. +48 792 123 353
Email: [email protected]
WWW: trepdoor.pl

TREPDOOR

O firmie


Schody dla wymagających

Schody, drzwi, podłogi Trepdoor

Wśród różnych, szybko zmieniających się trendów wnętrzarskich, jeden nie przemija. Jest to mianowicie moda na indywidualny rys we wnętrzach, którą można by nazwać „modą na wyjątkowość”. Dla wielu osób jest to świetny sposób na wyrażenie siebie i nadanie przestrzeni wyjątkowego charakteru, oddającego oryginalny gust właścicieli nieruchomości. Właśnie do osób o wysublimowanym poczuciu estetyki swoją ofertę kieruje firma Trepdoor, która oferuje schody drewniane z półki premium. Indywidualne podejście jest dla każdego klienta gwarancją, że otrzyma on produkt dokładnie skrojony na miarę swoich oczekiwań i wysokich wymagań.

Schody to coś więcej niż konstrukcja pozwalająca przemieszczać się pomiędzy różnymi kondygnacjami budynku, i zdanie to nie jest tylko pustym hasłem, bo w starannie aranżowanych wnętrzach schody są pełnoprawnym elementem dekoracyjnym o wielkim potencjale.

Firma Trepdoor pomaga swoim klientom wykorzystać ten potencjał i oferuje pomoc na etapie projektowania schodów, nadając realny kształt pomysłom naszkicowanym na kartce papieru lub przygotowanym przez projektanta w formie wizualizacji czy rysunku. Trepdoor oprócz projektowania schodów (wraz z wizualizacją), zajmuje się też ich produkcją oraz montażem, od początku do końca odpowiadając za wszystkie etapy realizacji inwestycji. Możliwości są w tym zakresie ogromne, bo producent wykonuje wszystkie rodzaje schodów drewnianych – począwszy od samonośnych, na schodach na konstrukcji stalowej i na beton kończąc. Firma nie boi się też podejmować nietypowych wyzwań, odważnie łącząc ze sobą różne materiały, np. stal z drewnem czy szkłem. To indywidualne podejście sprawia, że schody Trepdoor wpiszą się w różnorodne aranżacje – od nowoczesnych, stawiających na oszczędną ornamentykę i proste, geometryczne formy, poprzez lubujące się w surowych materiałach wnętrza w stylu industrialnym, na luksusowych rezydencjach kończąc.

Na swoim koncie Trepdoor ma m.in. schody policzkowe, dywanowe, jednobelkowe, klasyczne, młynarskie, jedno-, dwu-, trójbiegowe, schody łamane, zabiegowe czy wachlarzowe. Każda z realizacji powstawała w ścisłej współpracy z klientem i została „skrojona” na marę jego oczekiwań i potrzeb, a także dopasowana do możliwości, jakie w kwestiach technicznych daje konkretna przestrzeń.

Schody, drzwi, podłogi z jednej ręki

Ofertę firmy uzupełnia produkcja drzwi z litego drewna, fornirowanych lub obłogowanych, które również powstają na indywidualne zamówienie klienta. Wśród nich znajdują się zarówno tradycyjne rozwiązania, jak i szalenie popularne w ostatnim czasie drzwi w zabudowie ściennej czy drzwi ukryte, bez widocznych opasek dookoła. Ponadto Trepdoor zajmuje się sprzedażą oraz układaniem warstwowych podłóg drewnianych, które można wykończyć taką samą nawierzchnią czy kolorem, jak schody i drzwi. Dzięki temu nie ma problemu z dopasowaniem do siebie poszczególnych produktów, które mogą być spójne kolorystycznie lub zestawione ze sobą na zasadzie kontrastu.

Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego zlecenia, Tredoor trafia w najbardziej wyszukane gusta klientów zarówno w Polsce, jak i za granicą. Portfolio firmy poszerza się wciąż o kolejne realizacje, m.in. dla wymagających klientów z Norwegii, Szwecji, Francji czy Holandii.

Produkty i Usługi


  • Drzwi
  • Podłogi
  • Schody

Słowa kluczowe: trep door, trepdoor, door trep, drzwi trepdoor, podłogi, schody, panele, drzwi wewnętrzne, podłogi drewniane,