BARLINEK S.A.Adres firmy:
25-323 Kielce,
Al. Solidarności 36,
woj. świętokrzyskie


Kontakt:
tel. 413331111
Email: [email protected]
WWW: www.barlinek.com.pl

BARLINEK S.A.

O firmie


Grupa Barlinek jest producentem warstwowych podłóg drewnianych. Obecnie potencjał produkcji wynosi ponad 9 mln m2 rocznie. Najważniejszym produktem w ofercie jest Deska Barlinecka – warstwowa podłoga ze szlachetnych gatunków drewna rodzimego i egzotycznego.

Firma prowadzi sprzedaż podłóg do 55 krajów na 5 kontynentach. Znajdują one zastosowanie nie tylko w prywatnych domach i mieszkaniach, ale również w obiektach użyteczności publicznej – biurach, hotelach, galeriach handlowych i sklepach, kinach, teatrach, muzeach itd.  

Barlinek oferuje również podłogi specjalistyczne Barkiet Sport, stosowane m.in. w halach i salach sportowych, klubach fitness, salach tanecznych i boiskach do squash’a. W ofercie znajduje się także pełna gama akcesoriów do montażu i pielęgnacji podłóg oraz znane z wysokiej jakości biopaliwa drzewne: pelet drzewny i brykiet kominkowy.

Działania firmy Barlinek pokazują, że ochrona środowiska może być dla firm nie tylko narzuconym przez prawo poszczególnych krajów obowiązkiem, ale także ważnym elementem długookresowej strategii rozwoju. Ciągłe modernizacje zakładu i inwestycje w nowoczesne technologie sprawiają, że przedsiębiorstwo jest obecnie jednym z najczystszych w tej branży w Polsce.

Produkty i Usługi


PRODUKTY
Deska Barlinecka
Listwy przypodłogowe
Wykończenie
Deska na ścianie
Pellet, Brykiet

Artykuły o tej firmie


Podłogi postarzane są piękne i ponadczasowe. Mogą...

Słowa kluczowe: