SaniWell sp. z o.o. sp. KomandytowaAdres firmy:
Kraków,
ul. Kobierzyńska 186G,
woj. małopolskie


Kontakt:
tel. +48 501 787 283
Email: [email protected]
WWW: saniwell.pl

SaniWell sp. z o.o. sp. Komandytowa

O firmie


„Wchodzisz i mieszkasz” – wykańczanie wnętrz pod klucz

Choć na rynku nie brakuje firm świadczących usługi kompleksowego wykańczania wnętrz, to jednak w praktyce często okazuje się, że usługodawca inaczej niż zlecający rozumie słowo „kompleksowość”. W firmie SaniWell, która oferuje wykańczanie wnętrz w autorskim standardzie „wchodzisz i mieszkasz” , pod pojęciem kompleksowości kryje się dokładnie to, co powinno, czyli pełen zestaw usług, począwszy od projektowania, poprzez wykańczanie i meblowanie, na dekorowaniu kończąc.

Wykańczanie wnętrz, nawet jeśli przez wielu uznawane jest za najprzyjemniejszą część prac związanych z budową czy remontem domu/mieszkania, jest jednocześnie zadaniem wymagającym sporego nakładu czasu i zaangażowania. Nic dziwnego, że wśród osób, które planują remont lub wykończenie nieruchomości, rośnie popularność firm oferujących usługi kompleksowego wykańczania wnętrz.

Do takich osób swoją ofertę kieruje firma SaniWell, która opracowała autorski standard wykończenia „wchodzisz i mieszkasz”. Na rodzimym rynku niewielu jest wykonawców, którzy wykańczanie wnętrz pod klucz rozumieliby tak szeroko, wykonując wszystkie prace projektowe, remontowo-budowlane, aranżacyjne. Udział klienta ograniczony jest jedynie do aktywnego uczestnictwa w procesie projektowania – bez konieczności zamawiania materiałów, umawiania się z wykonawcami i nadzorowania ich prac, czy nawet – bez skręcania mebli czy montażu oświetlenia.

Produkty i Usługi


Wchodzisz i mieszkasz – krok po kroku

Poszczególne etapy prac, które wykonuje firma w standardzie „wchodzisz i mieszkasz” , można zamknąć w kilku puntach.

Projektowanie przez doświadczonych architektów i projektantów wnętrz w ścisłej współpracy z klientem, co pozwala poznać jego oczekiwania i dostosować styl wnętrza do gustu i potrzeb właścicieli nieruchomości.

Wykańczanie wnętrza zgodnie z zaplanowanym harmonogramem prac i zaakceptowanym przez klienta projektem wnętrza. Etap ten obejmuje wszystkie niezbędne prace remontowo-budowlane: wyburzenia, podłączenia sieci hydraulicznej, elektrycznej, instalacje podtynkowe, układanie podłóg, wykończenia ścian, zabudowy i in.

Meblowanie wnętrza – SaniWell odpowiada też za wykonanie zaplanowanych zabudów i mebli oraz ich montaż, współpracując w tym zakresie z doświadczonymi stolarzami. Na tym etapie dostarczane są również wszystkie elementy wyposażenia – zarówno AGD, jak i meble: krzesła, fotele, sofy, stoły, łóżka. Firma wykonuje ponadto montaż instalacji smart home, klimatyzacji czy kina domowego.

Dodatki, dekoracje – SaniWell zajmuje się także wyposażeniem wnętrz w różnego rodzaju dodatki i dekoracje, jak np. zasłony okienne, akcesoria łazienkowe, dywany i wykładziny.

W efekcie, po zakończeniu współpracy, klient rzeczywiście „wchodzi i mieszka”. Wiele lat doświadczeń firmy, rozbudowane portfolio i współpraca ze sprawdzonymi partnerami dają gwarancję, że wszystkie powierzone zadania zostaną wykonane starannie, prawidłowo i zgodnie z zasadami sztuki budowlanej. Dla klienta oznacza to ogromny komfort, oszczędność czasu, a także wyeliminowanie żmudnego i czasochłonnego procesu zdobywania wiedzy dotyczącej wykańczania wnętrz.

Przedsiębiorstwo działa na terenie Małopolski i Śląska, a jego biura zlokalizowane są w Krakowie oraz w Katowicach.

Katowice
ul. Mickiewicza 10
+48 501 787 283


Słowa kluczowe: saniwell, sani, well, wnętrza pod klucz, projektowanie wnętrz, odbiór mieszkania, wykonywanie wnętrz, dom pod klucz,