P.H.U. „JESBET” Honorata RybskaAdres firmy:
26-660 Jedlińsk,
Wielogóra, ul. Warszawska 66,
woj. mazowieckie


Kontakt:
tel. kom. 502 037 636
Email: [email protected]
WWW: www.jesbet.pl

Godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek 7:00 – 20:00

sobota 8:00 – 18:00

niedziela kontakt tylko pod numery komórkoweP.H.U. „JESBET” Honorata Rybska

O firmie


Szamba i zbiorniki

Firma P.H.U. „JESBET” Honorata Rybska z Wielogóry posiada ponad 26-letnie doświadczenie w produkcji szamb i zbiorników z betonu. Produkowane wyroby charakteryzują się wysoką jakością i trwałością. Przedsiębiorstwo dostarcza także akcesoria, jak również oferuje usługi transportu bezodpływowych zbiorników betonowych na szamba oraz ich montażu.

Najlepsze materiały

Założone w 1995 roku firma P.H.U. „JESBET” Honorata Rybska do produkcji swoich wyrobów stosuje wysokojakościowy żelbet i precyzyjnie wykonuje wszelkie zbrojenia. Producent przykłada dużą wagę do tego, aby stosowany beton był wystarczająco gruby oraz trwały. Firma wykorzystuje najwyższej klasy beton B-25 z dodatkiem płynów na wodoszczelność. Produkty są podwójnie zabezpieczane izolbeem. Szamba wytwarzane są na bazie piasku sianego oraz kruszywa kamiennego.

To dzięki odpowiednim materiałom oraz rzetelnej produkcji wszystkie oferowane produkty charakteryzują się doskonałą trwałością.

Szeroka gama wyrobów

W ofercie firmy z Wielogóry znajdziemy bezodpływowe zbiorniki betonowe na szamba, jak również szamba ekologiczne, separatory tłuszczów oraz przydomowa oczyszczalnia, czyli kompleksowa gama wyrobów pozwalająca zadbać o właściwe zagospodarowanie odpadów. W zależności od potrzeb inwestorów, producent proponuje lekkie lub ciężkie pokrywy wierzchnie.

Do wielu zastosowań

Produkty firmy znajdują zastosowanie nie tylko jako zbiorniki na ścieki. Stosuje się je również jako zbiorniki na gnojówkę i gnojowice, zbiorniki na deszczówkę, zbiorniki na wodę, na piwnice ogrodowe i ziemianki, a nawet kanały samochodowe.

Ogromne możliwości

Oferowane szamba charakteryzuje się modułową budową, co znaczy, że można je powiększać, dołączając kolejne zbiorniki. Ponadto, dzięki zaawansowanemu parkowi technologicznemu producent może wykonywać zbiorniki wielokomorowe.

Z kompletem dokumentów

Każde wykonywane szambo dostarczane jest do odbiorcy z kompletem dokumentacji technicznej, która potwierdza jego jakość oraz funkcjonalność. Oferowane szamba są trwałe, charakteryzują się szczelnością oraz prostym montażem. Wszystkie produkty posiadają Atest PZH nr HK/W/0354/01/201 oraz Aprobatę Techniczną Instytutu Techniki Budowlanej „ITB”.

Więcej niż produkcja

P.H.U. „JESBET” Honorata Rybska oferuje kompleksową obsługę. Poza produkcją i sprzedażą, firma świadczy usługi transportu i montażu swoich wyrobów, wraz z podłączeniem instalacji sanitarnej. Producent dysponuje bogatym zapleczem technicznym oraz specjalnymi pojazdami z dźwigiem, dzięki czemu zbiorniki i szamba można bezpiecznie przewozić w dowolne miejsce w całej Polsce.

Dla inwestorów w całym kraju

Swoje produkty i usługi firma kieruje do firm, urzędów, spółdzielni oraz inwestorów z terenu całego kraju. Odbiorcami firmy są m.in.: Urzędy Gmin, Spółdzielnie Kółek Rolniczych, Górażdże Beton Sp. z o.o., Hortex Holding S.A., JADAR PTE Radom, RO.SA. BUD, Strabag, Skanska S.A., a także inwestorzy indywidualni i rolnicy.

Produkty i Usługi


  • Szamba betonowe

Artykuły o tej firmie


12.11.2020 | Uzdatnianie wody
Zbieranie wody deszczowej, która posłuży np. do...

Słowa kluczowe: Jesbet Szamba Online, szamba, zbiorniki, zbiorniki na szambo, tanie zbiorniki na szambo, profesjonalne zbiorniki na szambo, zbiornik do szamba, sprzedaż zbiorników na szambo, sprzedaż zbiorników, produkcja zbiorników, producent zbiorników na szambo,