Aqua-Soft s. c.Adres firmy:
15-686 Białystok,
ul. Przędzalniana 8,
woj. podlaskie
Zobacz na mapie


Kontakt:
tel. 856547180
tel. kom. 696000120
Email: biuro@aqua-soft.com.pl
WWW: www.aqua-soft.com.pl

Aqua-Soft s. c.

Artykuły o tej firmie


05.03.2018 | Uzdatnianie wody
Firma Aqua-Soft to producent i dystrybutor nowoczesnych technologii uzdatniania wody. W ostatnim czasie na rynek wszedł nowy produkt tej marki – membrany osmotyczne, przeznaczone do domowych i przemysłowych filtrów odwróconej osmozy o bardzo wysokiej wydajności i skuteczności filtracji, a jednocześnie przystępnej dla każdego inwestora cenie.
10.04.2015 | Uzdatnianie wody
Choć często używamy sformułowania, że coś jest „krystalicznie czyste”, to jednak rzadko możemy to powiedzieć o wodzie, która płynie z naszych kranów. Związki żelaza, manganu, zanieczyszczenia mechaniczne – wszystko to sprawia, że na urządzeniach sanitarnych, naczyniach, a także na praniu pozostają brudne osady, zacieki, przebarwienia. Nie wspominając już o metalicznym posmaku wody. Jak temu zaradzić? Pytamy o to specjalistów z firmy Aqua Soft, która oferuje stacje uzdatniania wody.
06.04.2016 | Uzdatnianie wody
Związki manganu, amoniaku, żelaza, zanieczyszczenia mechaniczne – wszystko to możemy znaleźć w wodzie płynącej z naszych kranów. W efekcie urządzenia domowe i przemysłowe szybciej się psują, a niedrożne instalacje wodociągowe wymagają częstszych napraw lub wymiany. Innym problemem jest twardość wody. Wytrącające się w postaci kamienia sole wapnia i magnezu zmuszają nas do używania dużej ilości detergentów, ponadto kamień na urządzeniach grzewczych zwiększa ich zapotrzebowanie na energię elektryczną. Jak poradzić sobie z tym problemem? Sprawdzone rozwiązania oferuje firma Aqua-Soft.

Słowa kluczowe: aqua soft, aqua - soft, stacje uzdatniania wody, filtry do wody, filtry węglowe, miękka woda, oczyszczanie wody, odmanganianie, odwrócona osmoza, odżelazianie, sól tabletkowana, uzdatnianie wody, zmiękczacze jonowymienne, zmiękczanie, zmiękczanie wody, usuwanie amoniaku, usuwanie azotanów, barwa wody, mętność wody, testery wody, Honeywell, Cintropur, Clack, demineralizacja wody, Hewalex, Birm, dystrybutory wody, dezynfekcja wody, wymiana złóż, Purolite, Lanxess, Aquafilter, H2OO, złoża filtracyjne, wkłady do filtrów, akcesoria do filtrów, Aqua Multi, złoże Aqua Multi, membrany, Vontron, żwir filtracyjny