ZAKŁAD METALOWO-KOTLARSKI SASAdres firmy:
28-100 Busko-Zdrój,
Owczary, ul. Przemysłowa 3,
woj. świętokrzyskie
Zobacz na mapie


Kontakt:
tel. 413784619
Email: biuro@sas.busko.pl
WWW: www.sas.busko.pl

ZAKŁAD METALOWO-KOTLARSKI SAS

O firmie


Początki firmy SAS sięga 1980 roku i od tego momentu zajmuje się produkcją kotłów grzewczych. Rozwój firmy pozwolił na inwestycje w profesjonalne maszyny oraz rozwój kadry pracowniczej.

 

Aby konkurować na całym świecie i stale zdobywać nowe rynki, firma inwestuje w najnowocześniejsze maszyny sterowane numeryczne, takie jak laserowe wykrawarki czy roboty spawalnicze.

 

Obecnie SAS zatrudnia ponad 120 osób a głównymi odbiorcami są klienci z Polski, lecz firma współpracuje również z kontrahentami z Węgier, Słowacji, Litwy, Ukrainy, Włoch i Danii. W 2005 roku wybudowano nowy biurowiec, gdzie znajduje się m.in dział obsługi klienta i sprzedaży, sala ekspozycyjna, dział techniczno-konstrukcyjny oraz sala szkoleniowa.

 

Kotły SAS produkowane są jako konstrukcja stalowa, spawana i przeznaczone są do wodnych instalacji centralnego ogrzewania systemu otwartego z grawitacyjnym lub wymuszonym obiegiem wody, zabezpieczone zgodnie z obowiązującymi normami. Kotły znajdą zastosowanie nie tylko w ogrzewaniu domów jednorodzinnych, ale również w większych obiektach, a to dzięki szerokiemu zakresowi mocy (9÷272 kW) oraz różnorodności konstrukcji.

 

Konstrukcja kotłów SAS jest prosta i sprawdzona od wielu lat, dzięki czemu kotły są bardzo łatwe w obsłudze i przy tym niezawodne w eksploatacji.

 

W szerokiej ofercie handlowej firmy SAS znajdują się zarówno kotły tradycyjne, przystosowane do spalania węgla oraz drewna opałowego, jak i nowoczesne, wielodobowe, automatyczne kotły z podajnikiem tłokowym oraz kotły retortowe, w których obsługa sprowadzona jest do minimum.

 

Produkty i Usługi


SAS SLIM


SAS SLIM - CZOPUCH DO GÓRY


SAS MULTI


SAS GRO-ECO


SAS ECO


SAS AGRO-ECO


SAS NWT


SAS UWT


SAS MI


SAS NWG


SAS UWG


Palnik SAS MULTI FLAME

Galeria


Artykuły o tej firmie


15.11.2013 | Piece, kotły
W sezonie grzewczym rośnie zainteresowanie wszelkimi nowinkami z dziedziny pieców i kotłów na różnego typu paliwa. Ważne jest, aby decyzji o zakupie konkretnego kotła nie podejmować pochopnie oraz by wziąć pod uwagę nie tylko jego cenę, ale także stopień zautomatyzowania obsługi czy rodzaj paliwa, jak również zapewnione przez producenta bezpieczeństwo eksploatacji.
25.01.2018 | Piece, kotły
Budynki o dużej powierzchni, jak: magazyny, hale produkcyjne, szkoły, biura, hotele czy ośrodki wypoczynkowe wymagają odpowiedniego systemu grzewczego, który będzie funkcjonalny i optymalny pod względem inwestycyjnym i eksploatacyjnym. Wytworzone ciepło powinno docierać do każdego pomieszczenia i zapewniać użytkownikom wysoki komfort cieplny. Dlatego warto w tej kwestii wybrać kocioł o dużej mocy na paliwa stałe z automatycznym podajnikiem.
12.08.2014 | Piece, kotły
Użytkownikom kotłów na paliwa stałe zależy przede wszystkim na wysokiej efektywności urządzeń, a co za tym idzie – na niskim zużyciu paliwa. Dlatego największym zainteresowaniem cieszą się kotły, które dają możliwość: sterowania temperaturą pomieszczenia, monitorowania wraz ze zmianą nastaw temperatury centralnego ogrzewania i wody użytkowej na sterowniku kotła. Możliwość sterowania pompą podłogową, cyrkulacyjną czy zaworem dodatkowo ułatwia regulację pracy nowoczesnej instalacji grzewczej.
21.04.2015 | Piece, kotły
SAS BIO SOLID może brać udział w gminnych programach dofinansowania zakupu kotła.
08.05.2015 | Piece, kotły
Współczesny, świadomy konsument wie, że kupując jakikolwiek produkt nie może jedynie wierzyć sprzedawcom „na słowo”, ale koniecznie powinien sprawdzić, czy wybrane rozwiązanie na pewno spełnia wszystkie normy i wymogi. O ile jednak w przypadku mebla czy np. rolet niedociągnięcia spowodują najwyżej pewien dyskomfort użytkowania, o tyle w przypadku urządzeń grzewczych spełnianie przez nie surowych norm to absolutna konieczność.
31.10.2017 | Piece, kotły
Kotły cieszą się dużą popularnością wśród klientów branży grzewczej. Właściciele domów chętnie inwestują w nie ze względu na efektywność w dostarczaniu ciepła i podgrzewaniu wody oraz łatwą obsługę – w tej kwestii prym wiodą kotły podajnikowe. Niedawno na rynku pojawił się nowy kocioł podajnikowy klasy 5 – BIO COMPACT firmy SAS.
03.12.2015 | Piece, kotły
Rozpoczął się kolejny sezon grzewczy. Aby zapewnić ciepło sobie oraz domownikom i jednocześnie uniknąć horrendalnie wysokich kosztów ogrzewania, warto rozważyć wybór kotła SAS SMART na ekogroszek lub SAS BIO SMART na pelety.
16.08.2016 | Piece, kotły
Zanim zacznie się sezon grzewczy, warto przeanalizować sposób i koszty ogrzewania. Ogrzewanie pomieszczeń użytkowych to zwykle jedna z najbardziej obciążających domowy budżet pozycja w wydatkach. Alternatywą dla starych, nieekonomicznych pieców są nowoczesne kotły SAS EFEKT i SAS BIO EFEKT.
26.10.2016 | Piece, kotły
Węgiel kamienny, pelet czy ekogroszek – niezależnie od tego, jaki rodzaj paliwa wybierzesz, nowoczesny i bezpieczny kocioł grzewczy znajdziesz w ofercie polskiej firmy SAS.

Słowa kluczowe: nowoczesne kotły, ekologiczne kotły, kotły centralnego ogrzewania, kotły co