P.W. KEYAdres firmy:
11-200 Bartoszyce ,
ul. Bohaterów Warszawy 67,
woj. warmińsko-mazurskie
Zobacz na mapie


Kontakt:
tel. 897635050
Email: pwkey@onet.pl
WWW: www.pwkey.eu

P.W. KEY

O firmie


Firma KEY od 1990 r. projektuje i produkuje automatyke do systemów centralnego ogrzewania oraz regulatorów temperatury do wszystkich typów kotłów. Nowoczesna linia technologiczna do automatycznego montażu powierzchniowego elementów elektronicznych zapewnia najwyższą jakość oraz bezawaryjność wyrobów. Produkowane regulatory są całkowicie własnymi opracowaniami firmy i wyróżniają się prostą i przyjazną dla użytkownika obsługą.

Produkty i Usługi


Produkujemy:

- automatykę pogodową do systemów ogrzewania z dowolną ilością obiegów grzewczych i CWU

- tanią automatykę pogodową do kotłów na paliwa stałe

- regulatory temperatury do kotłów na paliwa stałe z podajnikiem opału

- pokojowe regulatory temperatury

- kompletne szafy sterownicze z automatyką do kotłowni i węzłów cieplnych oraz szafy zasilające niskiego napięcia

- na zamówienie sterowniki mikroprocesorowe i urządzenia automatyki przemysłowej

 

Posiadamy:

- doświadczonych projektantów i informatyków

- doświadczenie w projektowaniu sterowników mikroprocesorowych

- doświadczenie w dziedzinie automatyki grzewczej

- doświadczenie w produkcji wielkoseryjnej

- nowoczesną linie technologiczną do montażu automatycznego elementów SMD zapewniającą najwyższą jakość i niezawodność wyrobów

 

Prowadzimy również:

- doradztwo i konsultacje dla projektantów i instalatorów dotyczące automatyki grzewczej

- projektowanie układów sterowania do systemów grzewczych

Galeria


Artykuły o tej firmie


05.05.2014 | Piece, kotły
Wybierając kocioł grzewczy oczekujemy od niego efektywnej i ekonomicznej pracy. Jednocześnie, często nie mamy świadomości, że bardzo ważną rolę w spełnieniu tych wymagań bierze nie tylko sam kocioł, ale również jego sterownik. Na co zwracać uwagę przy wyborze sterownika? Zapytaliśmy o to Zdzisława Kluczka, właściciela firmy P.W. KEY, produkującej sterowniki do kotłów i układów ogrzewania.
15.09.2015 | Ogrzewanie
Choć sercem systemu centralnego ogrzewania bez wątpienia jest źródło ciepła, czyli kocioł, to często nie zdajemy sobie sprawy, jak ważne są inne elementy instalacji, takie jak na przykład sterowniki. To właśnie dzięki nim kotłownia nie staje się naszym drugim domem, ponieważ możemy wygodnie sterować procesem spalania z poziomu panelu znajdującego się w mieszkaniu.
18.03.2016 | Piece, kotły
Ustawienie kotła CO tak, aby grzał ekonomicznie, a jednocześnie zapewniał odpowiednią temperaturę w pomieszczeniach, jest trudne i wymaga odpowiednich urządzeń. Kluczem do sukcesu i wydajnej pracy są współpracujące ze sobą elektroniczny sterownik kotła oraz rozbudowany regulator pokojowy, które w zależności od stopnia zaawansowania umożliwiają ustawienie szeregu parametrów, takich jak czas pracy, temperatura, a nawet rodzaj pobieranego paliwa.

Słowa kluczowe: automatyka grzewcza, producent automatyki grzewczej, regulatory kotłów, tablice sterownicze, sterowniki do ogrzewania