Jan Lewicz Zakład Produkcyjno Handlowo Usługowy Pleszewskie KotłyAdres firmy:
63-304 Czermin,
Broniszewice 129,
woj. wielkopolskie
Zobacz na mapie


Kontakt:
tel. kom. 600 178 777
Email: biuro@pleszewskiekotly.pl
WWW: www.pleszewskiekotly.pl

Jan Lewicz Zakład Produkcyjno Handlowo Usługowy Pleszewskie Kotły

O firmie


Z.P.H.U Pleszewskie Kotły jest firmą, która posiada ponad 25-letnie doświadczenie, które przekazywane jest z pokolenia na pokolenie, dzięki czemu produkty wykonywane są rzetelenie i profesjonalnie oraz w pełnym dopasowaniu do wymagań Klientów.

Przy produkcji kotłów na każdym etapie wykorzystywane są najbardziej zaawansowane rozwiązania techniczne - to bezpośrednio przekłada się na powodzenie przedsiębiorstwa.

Firma posiada opinię solidnej marki z doświadczeniem, znanej w całej Polsce, dowodem na to są liczne wyróżnienia. Bardzo ważnym elementem budującym relacje firmy z końcowym odbiorcą jest zatrudnienie fachowej i zawsze służącej pomocą kadrze pracowniczej. Z.P.H.U Pleszewskie Kotły prowadzi sprzedaż kotłów znajdujących zastosowanie w budynkach mieszkalnych użyteczności publicznej, firm produkcyjnych, a także wielkopowierzchniowych obiektach handlowych.

Kotły produkowane przez Z.P.H.U Pleszewskie Kotły spełniają wysokie wymogi ekologiczne, a to za sprawą konstrukcji kotłów w oparciu o nowoczesne technologie, jednocześnie dzięki temu uzyskujemy sprawność, bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Produkty i Usługi


Kotły
Układy Podające Palniki
Sterowniki
Dmuchawy
Zbiorniki na Opał
Akcesoria

Galeria


Artykuły o tej firmie


22.09.2016 | Piece, kotły
W Polsce obok gazu ziemnego wciąż jednym z najpopularniejszych paliw są paliwa stałe, co bez wątpienia zawdzięczają one swojej niskiej cenie. O ile jeszcze kilkanaście lat temu obsługa urządzeń przeznaczonych do ich spalania była dość kłopotliwa, to dziś dzięki stosowanym przez producentom udogodnieniom śmiało można powiedzieć, że jest to jedno z najbardziej opłacalnych, a zarazem wygodnych w eksploatacji rozwiązań.

Słowa kluczowe: