PAGED Sklejka S.A.Adres firmy:
14-300 Morąg,
ul. Mazurska 1,
woj. warmińsko-mazurskie
Zobacz na mapie

Obszar działania:
cała Polska, UE

Kontakt:
tel. 897572211
Email: sklejka@pagedsklejka.pl
WWW: www.pagedsklejka.pl

PAGED Sklejka S.A.

Artykuły o tej firmie


09.10.2013 | Sklejki
Rozmowa z Grażyną Misierewicz i Anitą Bednarczyk, Kierowniczkami Działu Marketingu i Sprzedaży w Paged
25.04.2014 | Sklejki
Popularnym trendem w budownictwie jest wykorzystywanie sklejek filmowanych. Te lekkie i trwałe panele mogą być wykorzystywane przy budowie szalunków, form pod elementy betonowe itp. oraz jako podesty na rusztowania. Dzięki temu, że są odporne na oddziaływanie czynników zewnętrznych i uszkodzenia mechaniczne, mogą być wykorzystywane wielokrotnie. Posiada je w swojej ofercie firma PAGED S.A.
20.04.2015 | Sklejki
Wykorzystanie sklejek w budownictwie przy budowie szalunków i zastosowanie ich jako podestów na rusztowaniach jest coraz powszechne. Specjaliści sektora budowlanego sięgają po nie ze względu na ich wytrzymałość, stosunkowo niewielką masę oraz łatwość montażu i obróbki.
01.06.2017 | Sklejki
Najważniejsze zalety sklejki to wytrzymałość na ciężar, lepsza odporność na zginanie oraz ściskanie w stosunku do innych materiałów drewnopochodnych, lekkość, niska przepuszczalność cieplna oraz to, że do jej wytworzenia użyto odnawialnych materiałów.

Słowa kluczowe: sklejka, wodoodporna, suchotrwała, antypoślizgowa, szkutnicza, szalunkowa, sklejki, szalunki, beton z wkładem aluminiowym , sklejka Pisz