HATEK Janusz Zaręba Sp.J.Adres firmy:
06-102 Pułtusk,
Tartaczna 71,
woj. mazowieckie


Kontakt:
tel. 236927731
tel. kom. 661500000
Email: [email protected]
WWW: www.hatek.com.pl

HATEK Janusz Zaręba Sp.J.

O firmie


Hatek – konstrukcje dachowe z drewna
Hatek to firma zajmująca się projektowaniem, produkcją i montażem konstrukcji drewnianych. Na rynku istnieje już od 2003 roku, dlatego też dysponuje bogatym doświadczeniem, fachowością oraz ogromną, cały czas rozwijaną wiedzą z zakresu budownictwa w technologii drewnianej. Hatek w swoich realizacjach używa materiałów najwyższej jakości m.in. tarcicę czterostronnie struganą, sortowaną maszynowo pod względem wytrzymałościowym. Firma oferuje także wysoką jakość produkcji czego dowodem są certyfikaty ISO 9001:2008 oraz znakowanie CE Zakładowej Kontroli Produkcji. 
Hatek realizuje każdą fazę inwestycji – koncepcję, projekt, produkcję, transport oraz montaż. Dodatkowo oferuje fachowe doradztwo i gwarancję wykonanych usług.
Sztandarowym produktem firmy są wiązary kratowe, łączone na płytki kolczaste w technologii MITek. Dzięki połączeniu płytki kolczastej z litym drewnem można wykonywać wiązary o rozpiętości do 30 metrów. Niewątpliwą zaletą tej technologii jest możliwość stosowania jej w budownictwie przemysłowym, rolniczym i mieszkaniowym.

Poniżej przedstawiony został zakres usług firmy Hatek:

Konstrukcje dachowe – firma oferuje tanie konstrukcje dachowe m.in. dachy jednospadowe, kopertowe, mansardowe oraz konstrukcje łukowe.. Konstrukcje dachowe prefabrykowane przez firmę Hatek używane są: w budownictwie mieszkaniowym, wiatach, magazynach , sklepach, hipermarketach, obiektach sportowych itp.

Domy szkieletowe – to innowacyjne i energooszczędne rozwiązanie. Ich zaletą jest racjonalne gospodarowanie energią, dzięki niskiej akumulacji ciepła, można szybko nagrzać pomieszczenia do pożądanej temperatury. Czas realizacji projektu trwa od ok. 12 tygodni w stanie surowym zamkniętym, natomiast w stanie deweloperskim do ok. 16 tygodni. Rozwiązanie to w porównaniu do wykonania domów w technologii murowanej jest znacznie szybsze.

Budownictwo modułowe – to technologia polegająca na tworzeniu szkieletu drewnianego w systemie modułowym. Moduły są zmontowane i wykończone w zakładzie firmy. Gotowy moduł z elewacją, stolarką okienną, instalacjami i ścianami wewnętrznymi dostarczamy na miejsce wskazane przez klienta. Dodatkowo na życzenie klienta obiekty mogą być wyposażone w sprzęt AGD, meble łazienkowe, kuchenne itp. Tego rodzaju technologia jest szczególnie doceniana w budownictwie domów jednorodzinnych, obiektów biurowych, halach produkcyjnych, hotelach, przedszkolach itp. Szczególnymi atutami tego rozwiązania jest niezależna od pory roku realizacja inwestycji, energooszczędność, możliwość wykorzystywania kolektorów słonecznych, pomp ciepła, wentylacji mechanicznej i ogniw fotowoltaicznych.

Produkty i Usługi


Artykuły o tej firmie


Budownictwo energooszczędne to przyszłość – takie zdanie...
Ktoś, kiedyś powiedział, że „Pasja jest przewodnikiem...
Pozornie wydawać by się mogło, że konstrukcje...
Wraz ze wzrostem świadomości na temat obróbki...
Wiązary dachowe, domy szkieletowe, drewniane nadbudowy dachów...
Drewno to jeden z najstarszych znanych człowiekowi...
Po początkowych oporach inwestorów wobec technologii prefabrykacji,...

Słowa kluczowe: Konstrukcje drewniane, wiązary, więźba dachowa, szalunki,domy szkieletowe, domy energooszczędne