TiLeCo Ewa Szenic-ZaborowskaAdres firmy:
80-209 Dobrzewino,
ul.Stolarska 12,
woj. pomorskie
Zobacz na mapie


Kontakt:
tel. kom. 608 380 721
Email: [email protected]
WWW: www.tileco.pl

TiLeCo Ewa Szenic-Zaborowska

O firmie


Firma TiLeCo powstała w 2012 r. po wprowadzeniu na rynek innowacji w technologii produkcji masy kompozytowej, którą można stosować w produkcji różnych materiałów budowlanych.

Potwierdzeniem innowacyjności jest uzyskana Opinia o Innowacyjności Technologi, która została wydana przez Instytut Naukowy. Technologia otrzymywania masy została opatentowana a na cały projekt została przyznana dotacja z Unii Europejskiej.

Obecnie oferta firmy ogranicza się do produkcji dachówek kompozytowych, jednakże planowane jest poszerzenie asortymentu o kostkę brukową, deski tarasowe, okładziny na domy itp. produkty budowlane.
Dachówki oferowane przez firmę charakteryzują się nie spotykanymi dotąd cechami fizycznymi i mechanicznymi, natomiast sam wygląd nie odbiega od standardowych dachówek ceramicznych. Technologia wytwarzania masy kompozytowej jest znana od wielu lat w Kanadzie i przez ten czas została dokładnie sprawdzona, dlatego też TiLeCo daje 50 lat na swoje dachówki.

 

Produkty i Usługi


Galeria


Artykuły o tej firmie


Nowoczesne budownictwo charakteryzuje się przede wszystkim minimalizmem...
Wydawać by się mogło, że w zakresie...
Jeszcze kilka lat temu nikt nie słyszał...
Od 2002 roku na terytorium Polski obowiązuje...
Decyzja o wyborze pokrycia dachowego to jedna...
dachówka kompozytowa
Do niedawna wybór pokrycia dachowego ograniczał się...

Słowa kluczowe: dachówka kompozytowa, układanie dachówki, układanie dachówki krok po kroku, tileco, dachówka, pokrycie dachowe, dachy