dachyrustykalne sp. z o.o.Adres firmy:
42-202 Częstochowa,
ul. Bór 182 ,
woj. śląskie
Zobacz na mapie


Kontakt:
tel. 34 361 55 23
tel. kom. 607561611
Email: [email protected]
WWW: www.dachyrustykalne.pl

dachyrustykalne sp. z o.o.

O firmie


Jesteśmy firmą oferującą dachówki rustykalne, które są typowe dla krajów śródziemnomorskich, a obecnie są wybierane przez polskich klientów, którzy szukają nietypowych wizerunkowo koncepcji dla swoich nowych domów czy rezydencji.

Naszą firmę tworzą ludzie kreatywni, otwarci na nowoczesne technologie i wyczuleni na trendy obowiązujące w architekturze, dlatego nasze rozwiązania są dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymagań. Oferujemy szeroki wybór spośród dachówek ceramicznych pochodzących z całego świata, które prezentują najwyższą jakość i estetykę.

Możemy pochwalić się kontraktami na dostawy m.in dachówki mnich-mniszki na renowację obiektów wpisanych do Rejestru Zabytków, co jest dowodem na to, że dachówki z naszej oferty spełniają wymogi określone przez konserwatorów zabytków i jesteśmy w stanie sprostać wysokim oczekiwaniom inwestorów.

Galeria


Artykuły o tej firmie


Budujesz dom i zastanawiasz się, jaki kolor...
Rynek pokryć dachowych pełny jest różnorodnych produktów,...
Budując dom, zależy nam, aby współgrał z...
Dachówka ceramiczna płaska to jedno z najchętniej...

Słowa kluczowe: dachy, dachówka, dachówka włoska, mnich-mniszka, mnich, SanMarco, Terreal, dachówka płaska, dachówka śródziemnomorska, dachówka rustykalna, dach włoski, dachówka portugalka, dachówka na zabytki, dachówka antyczna, dachówka francuska, dach prowansji, dachówka postarzana, pokryciadachowe, dachówka ceramiczna, 30-letnia gwarancja, dachówka holenderka, dachówka wielkoformatowa, karpiówka, dachy wyjątkowe, ceramika na dach, gąsiory dachowe, FBM, Tognana, włoski styl, dach cieniowany, małe płaskie dachówki, dach w stylu angielskim