Optigrün International AG Zielony DachAdres firmy:
44-121 Gliwice,
ul. Perłowa 14,
woj. śląskie
Zobacz na mapie


Kontakt:
tel. +48 32 757 60 17
Email: [email protected]
WWW: www.optigruen.pl

Optigrün International AG Zielony Dach

O firmie


Firma Optigrün International AG specjalizuje się w tworzeniu różnego rodzaju dachów zielonych. Firma powstała z zamiłowania do projektowania i aranżacji zieleni. Optigrün projektuje ogrody na dachach i przy domach, zielone dachy, tereny zielone oraz balkony i tarasy. Projektanci w niezwykły sposób odmieniają urbanistyczny krajobraz.

Ich ponad 30-letnie doświadczenie pozwala przekształcać zwykły krajobraz w tętniące życiem, zielone i przyjazne środowisko dla ludzi. Najwyższa jakość wykonania, kompetentne doradztwo, nowoczesna sieć, doświadczenie, korzystne warunki to najważniejsze punkty na liście priorytetów firmy. Firmy należące do sieci partnerskiej Optigrün rocznie pokrywają zielenią około 2 milionów metrów kwadratowych powierzchni różnorodnych dachów.

Zielone dachy nie tylko pięknie wyglądają, ale również chronią membranę dachową przed różnymi czynnikami atmosferycznymi przedłużając ich żywotnością. Zielone dachy efektywnie ochładzają budynki, dostarczają wody do atmosfery i wyłapują drobne zanieczyszczenia powietrza.

Sieć partnerska Optigrün to około 120 firm partnerskich w Niemczech, Holandii, Belgii, Austrii, Szwajcarii, Włoszech, Anglii, Turcji, Republice Czeskiej, Polsce i w USA.

Produkty i Usługi


Folie
Włókniny
Maty drenażowe
Materiał drenażowy
Skrzynki kontrolne i kanały drenażowe
Substraty
Roślinność
Obrzeża na roślinność
Kątowniki i listwy separacyjne
Rynny odwadniające
Donice Optigrün

Artykuły o tej firmie


Zielone dachy to coraz powszechniejszy widok w...

Słowa kluczowe: optigrün, zielony dach